2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Çok seviyorum ama ikiz oldukları için almak istemedim kuzum. Doğru düzgün ten tene temasta yapamadık Çünkü aynı anda kalkıyorlar genelde doyurmak altını temizlemek derken acele acele vakit bulamıyor insan
Babayla da ten teması olur aşkım ömce birini sen birini o bağlar sonra hak geçmesin değişirsiniz.bizim için zor gerçekten işte olsun aynı anda kalmaları iyi. Yeme içme uyku saatleri aynı olması daha doğruymuş. İkili sling ya da kanguru bile araştırdım

Canım benimm şimdi okuyorum mesajları çok ama çoook sevdimmm ayy oğluş mu gelioooo bekleyemezsen gidersin üç hafta sonra strese sokmaktansa kendini dayanamadım geldim dersin ben öyle yapıyodum
Çok teşekkür ederim canım benimmmm.
Değişmezse oğluş geliyo.
Bi durmadı ki yerinde, hoplayıp zıpladı hep.
Olmadı arada başka bi doktora kaçamak giderim.

Çok seviyorum ama ikiz oldukları için almak istemedim kuzum. Doğru düzgün ten tene temasta yapamadık Çünkü aynı anda kalkıyorlar genelde doyurmak altını temizlemek derken acele acele vakit bulamıyor insan
Çok zordur eminim ama çok tatlı aynı anda uyanmaları falan.
Hala o bi tanesi, M mi G mi bilmiyorum, çok mu ağlıyo?

Kızlar ben anne oldumm spinal oldum harika bi doğumduuu
doğum sonrası sıkıntı oldu bende baya çok kötü şeyler yaşadım müsait olunca anlatıcam. Öpüyorum hepnzi
Bebegımm haydii kendıne gell
Burdada merakla ıyı oldugunuzu bilmeye hakkı olan ailen var cabukk gerı dön yaz bıze

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…