2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar cumartesi günü saat 19 15 te suyum geldi ,
Ben şok inanamadım,😂😄 sabah ta kontrole gitmiştim oysaki 🤗
Saat 8 30 gibi düştük hastane yoluna 1 2 açılma olmuş sancılar başladı 😬 derken saat 3 e kadar sanci, sanci kontroller , ama öle böle bi acı değil ne yalan söyleyeyim 3 15 te doğum çatalında 3 45 te doktor geldi saat 4 te yavrum doğdu 🤲😭
12 /12/2021
Canım hayırlı olsun 🧿 gözünüz aydın
Sana da çok geçmiş olsun 💐
Bi avazda kurtulmuşsun 🤲🏻😇
Çok büyük sürpriz oldu 🥳🤩
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin
Ailesine, vatana millete hayırlı bi evlat olsun 🙏🏻

Saat 8 30 gibi düştük hastane yoluna 1 2 açılma olmuş sancılar başladı 😬 derken saat 3 e kadar sanci, sanci kontroller , ama öle böle bi acı değil ne yalan söyleyeyim 3 15 te doğum çatalında 3 45 te doktor geldi saat 4 te yavrum doğdu 🤲😭
12 /12/2021
Yaaa masallahh ☺️ 🤲 rabbım saglık sıhhat afıyet versınn ınsallahh gozunuz aydın

12 /12/2021
Ayy ne güzel haberler geliyor. Gözünaydın kuzum Allah analı babalı büyütsün inşallah. Maşallah 🧿🧿🧿 ikinizde iyisinizdir inşallah

12 /12/2021
Yaaa ne güzel bir haber bu 😍😍
Sürpriz ben geliyorum demiş.ne güzel normal doğum gerçekleşmiş🥰
Allah analı babalı büyütsün.hayırlı bir evlat olsun🙏🏼🙏🏼

12 /12/2021

Resmen doğum tarihini kendi seçti bebeğin.
Hem de özel bir tarih. 🥰 12.12.2021
Gözünüz aydın canım.
Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin. 🥰

Kızlar sling aldınız mı. Özellikle ilk aylarda ten teması önemli sling öneriyorlar da alan var mı
Ben arkadaşıma diktirdim. Maliyeti epey azaldı. Henüz kullanmaya cesaret edemedim ama. Karın bölgemde his kaybı ve ağrı olduğu için. Yine de en yakın zamanda denemeyi düşünüyorum.

Ben arkadaşıma diktirdim. Maliyeti epey azaldı. Henüz kullanmaya cesaret edemedim ama. Karın bölgemde his kaybı ve ağrı olduğu için. Yine de en yakın zamanda denemeyi düşünüyorum.
Aslında evet dikim olarak da çok zor bişe değil. Haklısın valla insan korkar elbet ama dışarıda ve ilerii aylarda kanguru tercih edilir, sling daha çok evde bizim de işimizi kolaylaştırır diye istiyorum açıkçası birini babasına bağlarım birini kendime 😂

Kızlar sling aldınız mı. Özellikle ilk aylarda ten teması önemli sling öneriyorlar da alan var mı
Ben de henüz almadım, slingler için biraz yorum okudum, böyle halka ile tutturulanlar için halka bi süre sonra kayıyo, çok güvenli tutmuyor diye okumuştum. Bi de penye bi bez parçası için o kadar para vermeye içim acıdı 😕 kumaşını alıp diktirmek daha mantıklı RAAT RAAT
Yine gidişata göre vereceğim bi karar sanırım 🤷🏻‍♀️

Kızlar 4 saat önce kontrolüm vardı.
13+3 olduk bugün.
Elhamdülillah, herhangi bir sıkıntı yok. 🙏
Kanama alanı tamamen geçmiş.
Bu hafta yine de 3 günde bir iğne yaptır dedi.
Biraz hareketliydi, tam göremedi.
Yüzde 70 erkek dedi. 😊
İkili test istemedik.
4 hafta sonraya randevu verdi.
Ben nasıl sabredeceğim acaba? 🙈
Canım benimm şimdi okuyorum mesajları çok ama çoook sevdimmm ayy oğluş mu gelioooo 😍😍😍 bekleyemezsen gidersin üç hafta sonra strese sokmaktansa kendini dayanamadım geldim dersin ben öyle yapıyodum 😂

Kızlar 4 saat önce kontrolüm vardı.
13+3 olduk bugün.
Elhamdülillah, herhangi bir sıkıntı yok. 🙏
Kanama alanı tamamen geçmiş.
Bu hafta yine de 3 günde bir iğne yaptır dedi.
Biraz hareketliydi, tam göremedi.
Yüzde 70 erkek dedi. 😊
İkili test istemedik.
4 hafta sonraya randevu verdi.
Ben nasıl sabredeceğim acaba? 🙈
Maşallah maşallah kuzum ne güzel haberler 🤩 İnsana geçmez gibi geliyor ya geçiyor bir şekilde. Yeter ki sağlık olsun 🌸😘

Çok seviyorum ama ikiz oldukları için almak istemedim kuzum. Doğru düzgün ten tene temasta yapamadık☹️ Çünkü aynı anda kalkıyorlar genelde 😑 doyurmak altını temizlemek derken acele acele vakit bulamıyor insan

Ben de henüz almadım, slingler için biraz yorum okudum, böyle halka ile tutturulanlar için halka bi süre sonra kayıyo, çok güvenli tutmuyor diye okumuştum. Bi de penye bi bez parçası için o kadar para vermeye içim acıdı 😕 kumaşını alıp diktirmek daha mantıklı RAAT RAAT
Yine gidişata göre vereceğim bi karar sanırım 🤷🏻‍♀️
İşte bende ikili birliyim de ben bunu dışarda kullanmam zaten kullanılsa da ilk aylarda kullanılır diyorum bilemedim napsam

X