2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Geceye umudum var😂bak sıradaki sensin nasil meraklandigimizi görüyosn bizi merakta bırakma😂
Ben zaten basıma gelecegı bıldıgım İcin
Uyuuskluk gıdınce agrılar baslar dedım
Daha yarı vucudum tutmazken uyusukken hemen yazdım sonra agrılı kısma gectım sırf sız merakta kalmayın dıe 🤣

Sen bütün paylaşmayan annelerin bebelerinin ismini özelden öğrendin sanırım 🤭😊
Merakta koymayın yaa di mi 🤣
Bende kilyanın attığı uyku arkadaşın fotoyu çok inceleyince merakımı gidermek için özelden yazdı saolsun😅
nurselek nurselek biz mübarek herşeyi yazdık 🤣🤣 biri yazılarımı okusa nokta atışı anında bulur beni 🤣🤣

Çok zordur eminim ama çok tatlı aynı anda uyanmaları falan. 🥰
Hala o bi tanesi, M mi G mi bilmiyorum, çok mu ağlıyo? 😉
Müthiş hem de. Çok ağlıyor özellikle geceleri asla uyutamıyoruz gaz bombasını 😬 dün gece kesintisiz birden saat sabah sekize kadar ayakta idi. Mahvetti bizi. Kucakta biraz susuyor bırakıyorsun çığlık kıyamet. Birde şu an en çok uykuda oldukları dönem olmalı🙄 Tatlılığı olmasa çekilmez zaten 😬

Kilya Kilya önce alt temizliği sonra besleme mi yapıyosun tam tersi mi
İyice ayıksınlar diye önce alt temizliği sonra emzirme kusma meyili yoksa gazını alma ve yatırma şeklinde. Ama her zaman böyle olmuyor işte ilk başlarda çok düzenli idi. Ama mesela bazen aşırı meme ya da mama isteyerek uyanıyorlar ellerini emiyorlar aranıyorlar. Öyle bez değiştirmek neredeyse mümkün değil. Huysuz oluyorlar mecburen önce besliyorum biraz kucağımda tutup altını temizliyorum. Önce besleyince altını hemen değişirsen kusuyor bu kez komple kıyafet değiş filan iş uzuyor. Yani gelişine biraz 😬

Merakta koymayın yaa di mi 🤣
Bende kilyanın attığı uyku arkadaşın fotoyu çok inceleyince merakımı gidermek için özelden yazdı saolsun😅
nurselek nurselek biz mübarek herşeyi yazdık 🤣🤣 biri yazılarımı okusa nokta atışı anında bulur beni 🤣🤣
Hey Allahım yaaa😂
Kız beni arasa biri hemn bulur hemnnnn😂

Babayla da ten teması olur aşkım ömce birini sen birini o bağlar sonra hak geçmesin değişirsiniz.bizim için zor gerçekten işte olsun aynı anda kalmaları iyi. Yeme içme uyku saatleri aynı olması daha doğruymuş. İkili sling ya da kanguru bile araştırdım 😂
Bende baktım ikili slinglere bulamadım sen buldun mu? Yaa annem müsade etmedi soyunup koynuma alayım dedim hasta edersin emzirirken ten teması oluyor diyor 🤣 baba kıyamam dışarıda kaldı bebeler yaramaz olunca o zapt edemiyor kucakta korkuyor

İyice ayıksınlar diye önce alt temizliği sonra emzirme kusma meyili yoksa gazını alma ve yatırma şeklinde. Ama her zaman böyle olmuyor işte ilk başlarda çok düzenli idi. Ama mesela bazen aşırı meme ya da mama isteyerek uyanıyorlar ellerini emiyorlar aranıyorlar. Öyle bez değiştirmek neredeyse mümkün değil. Huysuz oluyorlar mecburen önce besliyorum biraz kucağımda tutup altını temizliyorum. Önce besleyince altını hemen değişirsen kusuyor bu kez komple kıyafet değiş filan iş uzuyor. Yani gelişine biraz 😬
Biz de ilk dediğin gibi yapıyorduk güzelce bakımını yapar sonra besler gazını çıkarır yatırırdık beslendik ten sonra kusuyorlar bakım yapılınca çünkü. Ama dediğin gibi bazan öylr Bi kuduruk oluyorlar ki 🤭
Ozamn göstermelik ağzına çal balı sonra diğeri. Yoksa gerisin geri herşey baştan yapılıyor 😂😂

Biz de ilk dediğin gibi yapıyorduk güzelce bakımını yapar sonra besler gazını çıkarır yatırırdık beslendik ten sonra kusuyorlar bakım yapılınca çünkü. Ama dediğin gibi bazan öylr Bi kuduruk oluyorlar ki 🤭
Ozamn göstermelik ağzına çal balı sonra diğeri. Yoksa gerisin geri herşey baştan yapılıyor 😂😂
Bir gece annem kalkmadı zapt edemiyorum bende altını temizlerken en son emzik dayadım oyalanırken temizledim sonra emziği almak olay ağzından ama 😅😬

Bende baktım ikili slinglere bulamadım sen buldun mu? Yaa annem müsade etmedi soyunup koynuma alayım dedim hasta edersin emzirirken ten teması oluyor diyor 🤣 baba kıyamam dışarıda kaldı bebeler yaramaz olunca o zapt edemiyor kucakta korkuyor
Slingde yok da kanguru da önlü arkalı görmüştüm sanki bir yerde. Yaa bu anneleerr hep çok biliyolar hep.
Ama işin şakası biraz daha alış da sonra kocana da öğret çünkü siz kalıcaksınız başbaşa en nihayetinde. Alışsın iyice

Kuzum gaz dan kusma yapar
Bende artık BİOGAİA aldım gunde 5 damla kullanılıyor yanıı arada 1 er damla versen yeter
Dogal bagırsak fılorasını koruyor
Kabızlık ishal gaz karın agrısı ne varsa kesıyormus
Bugun nobetcı eczaneden aldırdım artık cok sancılanıp aglayınca dayanamadım
Dıkkat et kusmaktan kılo kaybı oluyor besledıkten sonra muhakkak kuyruk sokumu uzerıne 4 parmagınla taktaktak vur sonra alttan yukarı sırtını sıvazla oyle mınıcık vurma bıldıgın taktaktak
Gaz bırıkırse sancıya dönusur
Enjektör ıle olcersen 1 ml kadar hakiki zeytınyagı verebilirsin rezene cayı ıcıyorsan 2 3 cay kasıgı kadar ılık ılk verebılrısn

X