2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Babam var sadece ya o gun orda kalir mi bilmiyorum annemi birakip gider heralde oda hastanede butun gun durmaz gibi geliyor bakalm esim mız mız biri degildir is yapar ama bu durum bambaska bakalim nasil bakacak bize
Ama işte ne bilim hepsi birden heveskar olursa eşini tercih edersin yine de, kimse de gönül koymamış olur

cnm bazen öyle bir an geliyor ki eline alamiyorsun kuranı bazende sayfalarca okuyorsun benim de okunacak cuzlerim vardı bitirdim çok şükür darısı başına insan korkuyor doğumdan sonrasına kalmasın istiyor
Vallahi kuzum Allah kabul etsin dedigin gibi darisi basima biraz destek alicam iste Allahim niyetimizi bilio

Ahahha kuzum kiyamam sanaa yaaa bi de bu stres akisina birak kuzum son dk belli olur gelmez belki ama kadininda torunu goruversin bisi olmaz ne diyeyim vallaa zor isler bunlar kadincagiz dunurune guvenio demekki ama biraz emrivaki olmus

Ahahha kuzum kiyamam sanaa yaaa bi de bu stres akisina birak kuzum son dk belli olur gelmez belki ama kadininda torunu goruversin bisi olmaz ne diyeyim vallaa zor isler bunlar kadincagiz dunurune guvenio demekki ama biraz emrivaki olmus
Kız inan mesele gelmesi degil.baska sehir gidecek yer yok tek sorun o ama iste esim kalirsa pek sorun olmayacak gibi iki acemi bir tam ederiz insallah

Gözün aydın canım

kuzum Yaa kiyamam cok tatlisin Allah yardim eder insallah gelsin o gun

Kilya sen bez ne almistn sleepy diye hatirliyorum memnun kaldn mi
Evet canım sleepy almıştım bir sorun yaşamadık şu ana kadar. Başka bezler hakkında fikrim olmadığı için bir şey diyemiyorum. Şu an çok sık kalkıyorlar çok sık değiştiriyoruz ya belki de ondan. Prima nın hapsetme gücü daha yüksek hastanede vermişlerdi de. Bir tek onu söyleyebilirim

Valla prima muhtemelen en iyisidir ama su zamanda primayla bas edilmez gibi geliyor sahsen sleepy indirimdeyken alasm var fena zam geliyormus ama bebise guvenemiyorum belki pisik felan yaparsa diye 1 pk var elimde 1 numara sadece

Valla prima muhtemelen en iyisidir ama su zamanda primayla bas edilmez gibi geliyor sahsen sleepy indirimdeyken alasm var fena zam geliyormus ama bebise guvenemiyorum belki pisik felan yaparsa diye 1 pk var elimde 1 numara sadece
Keske 1 numaranın çoklu paketini alsaydın en azından kuzum. 1 paket dediğin hemen biter de

Keske 1 numaranın çoklu paketini alsaydın en azından kuzum. 1 paket dediğin hemen biter de
40 tane mi ne var icinde 3 gün götürür heraldeiyi gelirse carsidan 1 pk daha alirim dedim ne zman 2 ye gececek 1 den kac tane almam lazim bilemedim ya valla sonra da netten toplu siparis veririm diye dusundm

belki de 10 gün beklemez annesi
Belli mi olur. Çok haklısın bende bunlari düşünüyorum.
Eskiden sanki bebeğin kilosuna bakıyorlardı, normalse normal doğuruyordu kadınlar. Şimdi bebek 4 kilo olunca hiç riske girmeyelim direk sezeryan

40 tane mi ne var icinde 3 gün götürür heraldeiyi gelirse carsidan 1 pk daha alirim dedim ne zman 2 ye gececek 1 den kac tane almam lazim bilemedim ya valla sonra da netten toplu siparis veririm diye dusundm
Valla ben de heraplayamadım aslında hangisi ne kadar süre gider de ben 210lu Bi almıştım 1 numara. Bi de çok az 40lı mı ne 0 aldım prematüre.
Bakalım yani ne ne kadar gidicek sanırım yaşayarak göreceğiz

Senin yavru kuslar 2 tane her türlü bitirirler onuben güvenemedm kilolu mu dogar cabuk mu alir ya da almaz artik yasayp görücez napalmyilbasindan sonra felaket zam geliyormus herseye esim diyo ki tup bebege zamaninda.gitmisiz sirf ilac masrafi bile tüketirdi bizi Allah herkesin yardimcisi olsun valla

doğru diyosun belli olmaz hayırlısı olsun inşallah hepimiz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…