2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Babam var sadece ya o gun orda kalir mi bilmiyorum annemi birakip gider heralde oda hastanede butun gun durmaz gibi geliyor bakalm esim mız mız biri degildir is yapar ama bu durum bambaska bakalim nasil bakacak bize😅
Ama işte ne bilim hepsi birden heveskar olursa eşini tercih edersin yine de, kimse de gönül koymamış olur

cnm bazen öyle bir an geliyor ki eline alamiyorsun kuranı bazende sayfalarca okuyorsun benim de okunacak cuzlerim vardı bitirdim çok şükür darısı başına insan korkuyor doğumdan sonrasına kalmasın istiyor
Vallahi kuzum Allah kabul etsin dedigin gibi darisi basima biraz destek alicam iste Allahim niyetimizi bilio 🤲

Diger kontrolde bende cıkıp bi odaya bakıym diyorum nasıl yapiyorlarmis arkadasm foto cekimine baktm arkada bir suru bisey vardi hastanenindi dedi ay ne diycem doguma hastaneye annemde geliyor kaynanamda deli olucam🥴esim anne sen evde kal orda kalacak yer yok demis e kaynanan nerde kalcak diyomus onlarn tanidigi var oraya goturcem demis bende giderm demis cıldırcimmmm
Ahahha kuzum kiyamam sanaa yaaa bi de bu stres 😂 akisina birak kuzum son dk belli olur gelmez belki ama kadininda torunu goruversin bisi olmaz ne diyeyim vallaa zor isler bunlar 🙄 kadincagiz dunurune guvenio demekki ama biraz emrivaki olmus 😂

Ahahha kuzum kiyamam sanaa yaaa bi de bu stres 😂 akisina birak kuzum son dk belli olur gelmez belki ama kadininda torunu goruversin bisi olmaz ne diyeyim vallaa zor isler bunlar 🙄 kadincagiz dunurune guvenio demekki ama biraz emrivaki olmus 😂
Kız inan mesele gelmesi degil.baska sehir gidecek yer yok tek sorun o ama iste esim kalirsa pek sorun olmayacak gibi iki acemi bir tam ederiz insallah😅

Ewettt sımdı 3 kızım da yanımda 🥰🤲❤️😍🧿❣️ cok şükür 🤲 bebegı koyduk benım yatağın uzerıne ben ve ablaları etrafında seyredip durruyoruz 😊 odaya maskesız girmiyoruz ve dıs elbıse ıle gırılmıyor ev kıyafetlerı ıle gırlıyr ellerde dezenfekte edılıp giriliyor
🙈😀 Bakalım nasıl olcak Allahım korusun ınsallahh tum bebeklerımızı 🤲
Gözün aydın canım 😍

kızlar selam bugün kontrolüm vardı doktorum normal doğumu bekleyelim bi sıkıntı görünmüyor dedi 10gün sonra tekrar çağırdı ama bebeğin kilosu 2900 daha 36+1 bugün bu doğana kadar kaç kilo olur nasıl normal doğacak kafamda deli sorular🙄
😂😂 kuzum Yaa kiyamam cok tatlisin Allah yardim eder insallah gelsin o gun 🤲

Kilya Kilya sen bez ne almistn sleepy diye hatirliyorum memnun kaldn mi
Evet canım sleepy almıştım bir sorun yaşamadık şu ana kadar. Başka bezler hakkında fikrim olmadığı için bir şey diyemiyorum. Şu an çok sık kalkıyorlar çok sık değiştiriyoruz ya belki de ondan. Prima nın hapsetme gücü daha yüksek hastanede vermişlerdi de. Bir tek onu söyleyebilirim

Evet canım sleepy almıştım bir sorun yaşamadık şu ana kadar. Başka bezler hakkında fikrim olmadığı için bir şey diyemiyorum. Şu an çok sık kalkıyorlar çok sık değiştiriyoruz ya belki de ondan. Prima nın hapsetme gücü daha yüksek hastanede vermişlerdi de. Bir tek onu söyleyebilirim
Valla prima muhtemelen en iyisidir ama su zamanda primayla bas edilmez gibi geliyor sahsen sleepy indirimdeyken alasm var fena zam geliyormus ama bebise guvenemiyorum belki pisik felan yaparsa diye 1 pk var elimde 1 numara sadece

Valla prima muhtemelen en iyisidir ama su zamanda primayla bas edilmez gibi geliyor sahsen sleepy indirimdeyken alasm var fena zam geliyormus ama bebise guvenemiyorum belki pisik felan yaparsa diye 1 pk var elimde 1 numara sadece
Keske 1 numaranın çoklu paketini alsaydın en azından kuzum. 1 paket dediğin hemen biter de

Keske 1 numaranın çoklu paketini alsaydın en azından kuzum. 1 paket dediğin hemen biter de
40 tane mi ne var icinde 3 gün götürür heralde😅iyi gelirse carsidan 1 pk daha alirim dedim ne zman 2 ye gececek 1 den kac tane almam lazim bilemedim ya valla sonra da netten toplu siparis veririm diye dusundm

kızlar selam bugün kontrolüm vardı doktorum normal doğumu bekleyelim bi sıkıntı görünmüyor dedi 10gün sonra tekrar çağırdı ama bebeğin kilosu 2900 daha 36+1 bugün bu doğana kadar kaç kilo olur nasıl normal doğacak kafamda deli sorular🙄
😊belki de 10 gün beklemez annesi 😊
Belli mi olur. Çok haklısın bende bunlari düşünüyorum.
Eskiden sanki bebeğin kilosuna bakıyorlardı, normalse normal doğuruyordu kadınlar. Şimdi bebek 4 kilo olunca hiç riske girmeyelim direk sezeryan 😬

40 tane mi ne var icinde 3 gün götürür heralde😅iyi gelirse carsidan 1 pk daha alirim dedim ne zman 2 ye gececek 1 den kac tane almam lazim bilemedim ya valla sonra da netten toplu siparis veririm diye dusundm
Valla ben de heraplayamadım aslında hangisi ne kadar süre gider de ben 210lu Bi almıştım 1 numara. Bi de çok az 40lı mı ne 0 aldım prematüre.
Bakalım yani ne ne kadar gidicek sanırım yaşayarak göreceğiz 😊

Valla ben de heraplayamadım aslında hangisi ne kadar süre gider de ben 210lu Bi almıştım 1 numara. Bi de çok az 40lı mı ne 0 aldım prematüre.
Bakalım yani ne ne kadar gidicek sanırım yaşayarak göreceğiz 😊
Senin yavru kuslar 2 tane her türlü bitirirler onu😅ben güvenemedm kilolu mu dogar cabuk mu alir ya da almaz artik yasayp görücez napalm😊yilbasindan sonra felaket zam geliyormus herseye esim diyo ki tup bebege zamaninda.gitmisiz sirf ilac masrafi bile tüketirdi bizi Allah herkesin yardimcisi olsun valla🙄

😊belki de 10 gün beklemez annesi 😊
Belli mi olur. Çok haklısın bende bunlari düşünüyorum.
Eskiden sanki bebeğin kilosuna bakıyorlardı, normalse normal doğuruyordu kadınlar. Şimdi bebek 4 kilo olunca hiç riske girmeyelim direk sezeryan 😬
doğru diyosun belli olmaz hayırlısı olsun inşallah hepimiz için 🤲😊

X