2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Oyyyy yerim ben o minnosuuuu hosgelmis sefalar getirmis doya doyaa sev annesiiii mis kokuluuu kizini

Hiç de öyle olmayacak canım benim. Zaten eşini gözün görmeyecek o an. Bebeğine odaklanacaksın. Bebeğinin çıkacak olması fikri hissettiğin tüm ağrıları unutturacak sana. Doğduktan sonra bebişini ebeler kalacağın odaya götürüp giydirecekler. O sırada odada yanında kalacak olan refakatçin kimse o da olacak. Benimkinde eşim vardı. Onlar odada oyalanırken doktor ve diğer ameliyathane ekibi senin ameliyatını bitirecekler, dikişlerini falan yapacaklar. En son da seni hızlıca odana bebişinin yanına götürecekler. Yatağına taşıyıp anında bebişini koynuna verecekler. Sen de emzirince yaşadığın sezaryenin tüüm etkilerini unutacaksın. O sırada hâlâ belden aşağını hissetmiyor olduğun halde.

1,5 saat dikiş mi sürüyor? Niye neymiş bu? Bendeki 20 dk. ya sürdü ya sürmedi. Zaten 1,5 saat bebeğin açlığa dayanamaz ki. Öncelik anne sütü diye sen emzirene kadar mama vermiyorlar. Oldu da sütün gelmezse veriyorlar. O dikişleri 1,5 saat süren kişi doğuma 200-300 kilo mu girmiş de kesi atılan bölgesinin dikişi 1,5 saat sürmüş?

Ayyy günün en güzel haberi buuu. Çook sevindim yaa. Allah sağlıklı sıhhatli büyütmeyi nasip etsin. Çok şanslısın, kızçelerin hep yardımcı olacak sana. Hay maşallah maşallahhhhh

Kilyaa senle benden baska fazla catlayan yok sanirim sen yatay ben dikey göbek alti yanlar görünmüyorgercekten cücükleri görünce unutuluyor mu yoksa öyle mi kandiriyorlar
Yalan değil ilk gördüm karnımı üzüldüm çünkü sarkma yapıyor çatlak. Kocaman sarkık bir göbek Belki senin öyle olmaz canım, benim cildim hassastır. Böyle nasıl diyim dağılmış hissediyorsun. Ben hissettim en azından. Sonra da amaaan ne yapayım elden bir şey gelmez. Bizim oralarda bir laf vardır para veripte mi aldım. Ben de istemezdim. Sağlık olsun. Sağlığa zararlı bir şey değil ya. Görüntü bozukluğu. Belki zamanla bir çaresi bulunur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…