2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Evet canım sleepy almıştım bir sorun yaşamadık şu ana kadar. Başka bezler hakkında fikrim olmadığı için bir şey diyemiyorum. Şu an çok sık kalkıyorlar çok sık değiştiriyoruz ya belki de ondan. Prima nın hapsetme gücü daha yüksek hastanede vermişlerdi de. Bir tek onu söyleyebilirim
Kilya hastanede illa lazim olur dedigin yada luzumsuz dediğin şeyler var mi?nelere çok gereksinim duydun neler kullanmadan geri döndü mesela

1,5 saat dikiş mi sürüyor? Niye neymiş bu? Bendeki 20 dk. ya sürdü ya sürmedi. Zaten 1,5 saat bebeğin açlığa dayanamaz ki. Öncelik anne sütü diye sen emzirene kadar mama vermiyorlar. Oldu da sütün gelmezse veriyorlar. O dikişleri 1,5 saat süren kişi doğuma 200-300 kilo mu girmiş de kesi atılan bölgesinin dikişi 1,5 saat sürmüş? 😃
Ahah ay valla kız kırmış kafayı 😅

Senin yavru kuslar 2 tane her türlü bitirirler onu😅ben güvenemedm kilolu mu dogar cabuk mu alir ya da almaz artik yasayp görücez napalm😊yilbasindan sonra felaket zam geliyormus herseye esim diyo ki tup bebege zamaninda.gitmisiz sirf ilac masrafi bile tüketirdi bizi Allah herkesin yardimcisi olsun valla🙄
Aminn valla Aminn

Kızlarr bisey sorucam sezaryen hazırlıgı yaptıranlar anestezi kanlar vs anlastigimiz pakete dahil mi yoksa o gün kanlar icin felan ayri ödeme mi yapiyoruz sizlee nasil oluyor bide nst ye ucret ödüyor musunuz biz her gittigimizde 90 tl.veriyoruz ya 36 dan sonra ucretsizmis
Kuzucum ben bugun yaptırdım kan testlerini ve covid testini. Kan testleri 406 tl covid testi 140 tl idi. Doğum yapıldıgı gün 406 tl düşülecek dedi ama covid testi içinde değil dediler zaten dr un asistanı da aynı bu sekılde bilgi vermişti. Ama covid için bize negatif sonuc getirmeniz yeterli olur dediler illa burda yaptırmanıza gerek yok dediler ben kalabalık olmadgı için orda yaptırdım eşim ve annem akşam devlet hastanesinde ücretsiz covid testi yaptıracaklar

Kızlarr bisey sorucam sezaryen hazırlıgı yaptıranlar anestezi kanlar vs anlastigimiz pakete dahil mi yoksa o gün kanlar icin felan ayri ödeme mi yapiyoruz sizlee nasil oluyor bide nst ye ucret ödüyor musunuz biz her gittigimizde 90 tl.veriyoruz ya 36 dan sonra ucretsizmis
Şöyle yavrum önce nstyi diyeyim bir kereye mahsus 90 100lira mı ne öyle bişe verdik sonrasında yok tek seferlikti.
Diğerine gelince. Kadın bize şu şekilde anlatmıştı
doğum paketi 5700,
Epidural anestezi 1500,
Kanları da ameliyat günü değil zten öncesinde alıyorlar o da 600
Ama biz tabi anlaştık. Anestezi ücretini vwrmiycez. Bir de Kanlarımı verdim ya ben parasını ödedim haliyle. En son ödeme yaparken kanları da düşücek o kısmı yanlış anlamadıysak. Yani 5000 e gelmiş olcak he kanlar hariçse yanlış anladıysak 5700 yani. Böyle

Şöyle yavrum önce nstyi diyeyim bir kereye mahsus 90 100lira mı ne öyle bişe verdik sonrasında yok tek seferlikti.
Diğerine gelince. Kadın bize şu şekilde anlatmıştı
doğum paketi 5700,
Epidural anestezi 1500,
Kanları da ameliyat günü değil zten öncesinde alıyorlar o da 600
Ama biz tabi anlaştık. Anestezi ücretini vwrmiycez. Bir de Kanlarımı verdim ya ben parasını ödedim haliyle. En son ödeme yaparken kanları da düşücek o kısmı yanlış anlamadıysak. Yani 5000 e gelmiş olcak he kanlar hariçse yanlış anladıysak 5700 yani. Böyle
Ya ben orayi sormayi unutmusum fiyata bunlar dahil mi diye nst her hafta veriyoruz ay😅senin hastane hangisi uygunmus valla baya

Hiç de öyle olmayacak canım benim. Zaten eşini gözün görmeyecek o an. Bebeğine odaklanacaksın. Bebeğinin çıkacak olması fikri hissettiğin tüm ağrıları unutturacak sana. Doğduktan sonra bebişini ebeler kalacağın odaya götürüp giydirecekler. O sırada odada yanında kalacak olan refakatçin kimse o da olacak. Benimkinde eşim vardı. Onlar odada oyalanırken doktor ve diğer ameliyathane ekibi senin ameliyatını bitirecekler, dikişlerini falan yapacaklar. En son da seni hızlıca odana bebişinin yanına götürecekler. Yatağına taşıyıp anında bebişini koynuna verecekler. Sen de emzirince yaşadığın sezaryenin tüüm etkilerini unutacaksın. O sırada hâlâ belden aşağını hissetmiyor olduğun halde. 😻
Ne güzel yazmıssın canım ya içime su serpiliyor böyle 🥰🥰🥰 ah o duygularr

Kuzucum ben bugun yaptırdım kan testlerini ve covid testini. Kan testleri 406 tl covid testi 140 tl idi. Doğum yapıldıgı gün 406 tl düşülecek dedi ama covid testi içinde değil dediler zaten dr un asistanı da aynı bu sekılde bilgi vermişti. Ama covid için bize negatif sonuc getirmeniz yeterli olur dediler illa burda yaptırmanıza gerek yok dediler ben kalabalık olmadgı için orda yaptırdım eşim ve annem akşam devlet hastanesinde ücretsiz covid testi yaptıracaklar
Geri duseceklerse iyiymis valla ben sormayi unuttm pakete dahil mi diye yaninda kalacaklardanda istiyorlar yani

Ya ben orayi sormayi unutmusum fiyata bunlar dahil mi diye nst her hafta veriyoruz ay😅senin hastane hangisi uygunmus valla baya
Olsun Bi dahakine oda da gezersin detaylıca sorarsın. Liv hospital kuzum da netten baktığımda bütün özellerden pahalı çıkıyo doğum fiyatları. Ama memleketten dolayı sanırım bana da sizin söylediğiniz fiyatlara göre uygun geldi çok

Olsun Bi dahakine oda da gezersin detaylıca sorarsın. Liv hospital kuzum da netten baktığımda bütün özellerden pahalı çıkıyo doğum fiyatları. Ama memleketten dolayı sanırım bana da sizin söylediğiniz fiyatlara göre uygun geldi çok
Ay iyi bari valla adına sevindim bende diyorum ya arkadas 6500 e yapmisti 7000 olsun diyodum fena zamlanmis 8000 e sok oldm da yapacak bisey yok iste yavru kuslar sag salim gelsinde

X