2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

ya bende yazmiyordu 11 gun geri oluyor benim de insallah kotu birsey degildir doktorda problem yok deyince orda ultrason kagidina bakip sormak aklima gelmedi
Normaldir canım doktorun atlamazdı merak etme onlar daha dikkatli. 11 gün mü bir hafta yapmıyor mu? Benim bütün raporumda ne kadarlık sapmanın normal olacağı yazıyor kuzum kimisinde -+20 bile yazıyor yani sapmalar olabilir o an bebek pozisyonu bile etkiler

Eklentiler

• 89E95682-6CA0-4AFD-A49B-E31E2CA64B11.jpeg
    87,8 KB · Görüntüleme: 24
Sorun olduğunu zannetmem ama için rahat edecekse sor canım yine. Allah esirgesin canım. Bu ölçümler bile en iyi ihtimalle %80 doğruluk sağlıyormuş. Raporun sonunda öyle yazıyor.
evet tabi gozden kactiysa diye dusundum ama doktor prof perinatolog esim de o kadar detayli bakti sorun olsa soylerdi diyor

evet tabi gozden kactiysa diye dusundum ama doktor prof perinatolog esim de o kadar detayli bakti sorun olsa soylerdi diyor
Aynen canım ben de öyle düşünüyorum onlar daha dikkatli. Bence hiç aklın kalmasın. Sana söyledi mi bilmem amniyosentezi bile söyledi bana. Bunun bilgisini vermem gerek dedi. Ondan en olumsuzu bile söylüyorlar. Asla atlamazdı

fetal dna temiz ciktigi icin gerek yok demisti o zaman canim bir daha konuyu acmadi haklisin perinatologlar detayci oldugu icin riske atmak istemezler heralde sagol kuzum

fetal dna temiz ciktigi icin gerek yok demisti o zaman canim bir daha konuyu acmadi haklisin perinatologlar detayci oldugu icin riske atmak istemezler heralde sagol kuzum
Estf. Canım insan her şeyi inceliyor. Dört boyutlu resim vermiştir sanırım onu bile ne kadar inceledik. Sağ Salim kucağımıza alalım inşallah Fetal DNA sormadı sadece genetik hastalıklar için ultrason incelemesi yetersizdir tek doğruluğu yüksek yöntem amniyosentezdir. Bunu bir şey olduğu için değil bilgisini vermek zorunda olduğum için söylüyorum dedi kuzum.

ayy sorma kuzum herseyi inceleyip problem var mi arastirmasi cok fena. evet en garantisi amniyosentez demisti bana da hayirlisiyla saglikla kucagimiza alalim insallah surekli kafaya takcak birsey buluyoruz

ayy sorma kuzum herseyi inceleyip problem var mi arastirmasi cok fena. evet en garantisi amniyosentez demisti bana da hayirlisiyla saglikla kucagimiza alalim insallah surekli kafaya takcak birsey buluyoruz
Zor elde ediyoruz ister istemez oluyor bunlar. Rabbim kendi esirgesin Çok şükür bugünlere geldik. İnşallah sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayıda nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…