2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Inan öyle suan bogaz agrisina tahammulum yok gribe de cevirecek gibi esim antibiyotikle hemen toparladı sükür bisey de icemiyoruz biran önce gecer insallah

Kızlarr hani böyle arkasında isim yazan tulumlar böyle battaniye falan setler oluyo hastane çıkışı gibi Öyle şeyler yaptırcak olan varsa burdan insta hesaplarını paylaşabilir mi fikir olsun
En saglamı cıcek sepetı ben battanuye ve yastık kılıfı yaptırdım cok memnun kaldım

Havlular kaç TL idi kuzum bir de ikisine de aynı aldın sanırım demi tayt lohusalık için mi gebelik için mi ? Çok soru sordum
İstediğin her şeyi sorabilirsin canım asla öyle düşünme
Havluları 55 TL ye aldım hiç piyasa bakmamıştım onda açıkçası pahalı mı bilemiyorum. Ya cinsiyet rengi yapmadı iki fare gibi olsunlar dedim eşim çok beğendi bunu hep benim istediklerim oluyo diye kırmadım onu böyle Bi renk aldık ikisi aynı. Tayt hamile taytı o da 50 lira idi dikişsiz. Daha denemedim ama çok rahat olacaktır. Çünkü benim hiç hamile taytım yoktu normal tahtlarım da sıkmaya başlamıştı bu yeter diye düşünüyorum. Lohusa dönemine ait hiçbişe almadım canım ben daha zaman var dedim.düşün bugün göğüs pedi aldım sepete koydum sonra geri bıraktım dursun şimdi benim sıram gelmedi daha diye

B

Bense yakında aldığım kilodu da paylaşcam heralde ama farkındaysanız siz isterseniz paylaşıyorum
Hey gizli gizli alışveriş yapanlar ne kadar ayııııpp
Bence de gizli gizli alanlar ayıp ediyor ya bak ne diyecek yine soru biz nasip olursa kışın doğuracağız ama lohusa gecelikleri filan ince ince. Ne yapmayı düşünüyorsunuz çok mu ileri bir aşama oldu bilemedim

Bende yazacaktım lohusa geceliği olarak ne almayı düşünüyorsunuz diye

Ya bir tane beğendim güzel indirime girmiş ama yazlığı kışlığı olur mu bilemedim gecelik dediğin hep ince oluyor
Bende ondan yana çok tereddütteyim ya birde üşütmeyin falan diyorlar ya doğumdan sonra e bizde Allah nasip ederse kış anneleri olacağız bilemedim nasıl yapacağız

Ya pijama takımı şeklinde lohusa takımı alınabilr. Üstüne sabahlık gibi parçaları oluyor mesela. Hani resim için falan da Bi gecelik alınır zaten Bi yeleğimiz de olur. Ki hastane içleri o kadar soğuk olmuyor gerçekten

Burdakı canta ıle bez kovası kızlarımın hedıyesı
Bornoz setı ıle hastane cıkısı komsumun hedıyesı amigurumi setı de yıne kızım yapıyor unıcorn model sectık battaniye ıke takım olsun dır ıste ufak tefek galerımde bulduklarım

Eklentiler

• 148617.jpg
    25,9 KB · Görüntüleme: 29
  • 148629.jpg
    27,8 KB · Görüntüleme: 32
  • 148625.jpg
    28,7 KB · Görüntüleme: 34
  • 148619.jpg
    30,8 KB · Görüntüleme: 34
  • 148534.jpg
    24,5 KB · Görüntüleme: 31
  • 148537.jpg
    27 KB · Görüntüleme: 35
  • Screenshot_20210812_200052_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    65,6 KB · Görüntüleme: 33
  • 148135.jpg
    20,4 KB · Görüntüleme: 31
  • 145605.jpg
    30,8 KB · Görüntüleme: 32
Yasamademek123 Oyyy elisa prenses gelioo maşallah çok şanslısın canım benim sağlıkla kucağına al inşallah şu korbell korbell diyip durdukları Allahın kovası diil mi aklım almıo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…