2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

tetanozda mı olma diyor ya onu da yaptırmayan çok kafam karıştı iyice benim de zamanı geldi
Tetanoz annemin zamanından beri yapılıyor canım annem hepimizde yaptırmış. Bence riske atma bebeği korusun diye yapılıyor. Kendi doktoruna sor covid elbette muamma ona bir şey demem ama Allah dert verip çaresini de bulduruyor. Yapmamak mantıklı değil. Tarihe bakarsan bu hastalıklardan daha önce kaç insan kaç çocuk bebek vefat etmiş. Bile bile de ilaç karşıtlığı yüzünden karşı gelmek saçma bence. Her şey doğal da sanki bir tek bunlar yapay. Kendimize yaptırmaktan imtina ettiğimiz bu aşıları yarın nasip olursa bebeklere direkt yaptıracağız. Kızıyorum bu yüzden çocuğuna çocuk felci kızamık aşısı yaptırmayan hem bebeğinin hem diğer bebeklerin hayatını tehlikeye atan insanlar var yazık bazı şeylerde aşikar. İlk insan gibi yaşasınlar o zaman her anlamda. Ona bir şey demem. Ya bir kere tüp bebekte poşet poşet hormon aldık bizler. Ve bakarsanız kanser yatkınlığı varsa açığa çıkarır diyor bu ilaçlar Allah korusun. Bağışıklığı harekete geçiren sürekli alınmayan bir şey için boşa konuşuyorlar.

Son düzenleme:
kizlar cok sukur benim de bitti detayli ultrason 19+6 doktor bakalim goremezsek sonra dedi ama gozuktu hersey bir tek durus pozisyonundan kalple ilgili birkac seyi goremedim ona da 4 hafta sonra bakariz digerlerinde problem yok dedi hatta hareket etsin diye cikolata yedirip meyve suyu bile icirdi tik yok degismedi bunu da atlattik cok sukur darisi diger bekleyen arkadaslara

Gözün aydınn kuzumm sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Canımcımmm arkadaşımm Allahın izniyle inşallah alıca güzel sağlıklı haberini Allahım emeklerinizi boşa çıkarmasın hayırlı haberlerle gel

Masallahh canım darısı basımıza

Aleykümselam çok özledik chocalete seni hadi güzel haberlerle inşallah kuzum bekleyen herkesle

Hadi gözün aydın kuzum çok şükür Doktor en zor görüntülenen kalp demişti bakarken zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…