2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

cok sagol canim aa oyle mi cok soru soramadigim icin basta bir sorun var sandim ama durus pozisyonundan goremedim dedi insallah onda da sonra sorun cikmaz
Kuzum öyle dedi diğer organlara sağdan soldan arkadan bakabiliyoruz kalbe bakamıyoruz dedi. O yüzden hiç endişe etme yani

Kızlarr hani böyle arkasında isim yazan tulumlar böyle battaniye falan setler oluyo hastane çıkışı gibi ☺️ Öyle şeyler yaptırcak olan varsa burdan insta hesaplarını paylaşabilir mi fikir olsun 🥰

Kızlarr hani böyle arkasında isim yazan tulumlar böyle battaniye falan setler oluyo hastane çıkışı gibi ☺️ Öyle şeyler yaptırcak olan varsa burdan insta hesaplarını paylaşabilir mi fikir olsun 🥰
mucize_minikler diye bir sayfayı takip ediyorum canım orayada bakabilirsin ama tabi instadaki sayfalara ne kadar güvenilir bilmiyorum 😊

mucize_minikler diye bir sayfayı takip ediyorum canım orayada bakabilirsin ama tabi instadaki sayfalara ne kadar güvenilir bilmiyorum 😊
Ya bizim buralarda hiç öyle bildiğim yok hep mağaza mantığı olduğu için , online sayfalar dan bakıyorum güvenilir bulmak lazım işte bakıyorum full 😅

kizlar detayliya girenler simdi ultrason kagidina bakinca farkettim cereb hill 18 hafta 2 gunluk gosteriyor diger oranlar genelde gunuyle uyumlu yada onde bu geride doktor birsey demedi ama kafaya taktim sizde olcumler nasil

kizlar detayliya girenler simdi ultrason kagidina bakinca farkettim cereb hill 18 hafta 2 gunluk gosteriyor diger oranlar genelde gunuyle uyumlu yada onde bu geride doktor birsey demedi ama kafaya taktim sizde olcumler nasil
Bende cereb hill yazan bir şey yok kuzum. Yanında +- diye eki vardır ne kadar sapması olabileceği normaldir büyük ihtimalle

Tuğba kuğu mu ne öyle biri var trendyolda da var bak istersen canım yanlış hatırlamadıysam ismini 🙄

İnstagram da Tuğba Kuğu var ürünleri güzel biraz pahalı gibi ama kaliteli ve organik ürünler incele istersen

X