2022 Ağustos Ayında Transfer Olacaklar

Merhaba benimde transfer sonrasi bugun 10.günüm 7. 8. Ve bugun idrar testi yaptim hepsindede silik cizgi cikti adetimde 3 gun gecikti sizce hamile olabilirmiyim test gunum 26 agustos sabırsızlıkla o gunu bekliyorum kan vermek icin
Merhaba transferde gecikme sizce bir belirti midir ilaçlar adet kesiyor mu yoksa transferden sonra negatifse gününde mi gelir

Hayırlısı olsun
Kizlarrr merhaba güzel haberlerim var sizlere beni tanıyanlar olarak canım arkadaşlarım bugün çok güzel bi şey oldu doktorumla konuştum beni aradı artık baslayabiliriz dedi ilk adetle başlıyoruz 😚😂Transferime çok mutluyum umarim sonu da güzel olur bu sefer tutar İnslalah yalnız 1 tane koyucaz dedi artık ikizi yapmıyoruz dedi benim için.İlaclarima başlattı yarın basliyorum İnslalah şimdilik imom verdi birde ecopirin bunlarla başlayacağım bir kaç testen sonra adetle devam edeceğiz çok dua edin canlarım ♥️🤲😘

Kizlarrr merhaba güzel haberlerim var sizlere beni tanıyanlar olarak canım arkadaşlarım bugün çok güzel bi şey oldu doktorumla konuştum beni aradı artık baslayabiliriz dedi ilk adetle başlıyoruz 😚😂Transferime çok mutluyum umarim sonu da güzel olur bu sefer tutar İnslalah yalnız 1 tane koyucaz dedi artık ikizi yapmıyoruz dedi benim için.İlaclarima başlattı yarın basliyorum İnslalah şimdilik imom verdi birde ecopirin bunlarla başlayacağım bir kaç testen sonra adetle devam edeceğiz çok dua edin canlarım ♥️🤲😘
Hadi inşallah bu sefer evladına kavuşursun canım

Ofiste bana da yapılmıştı plastik görünümlü tırtıklı bi aletle yapmıştı doktorum hissetmemiştim bile…Daha sonra anestezili yaptırdım baya uyutularak onda hatta 1 ay dinlenmeli rahim…bir daha basit biri baya operasyon
Ofis histereskopi işleminiz nasıl oldu ağrı ve acıma olduğu biraz anlatır mısınız kimisi çok ağrılı oldu diyormkimisi hiç olmadı

Ofis histereskopi işleminiz nasıl oldu ağrı ve acıma olduğu biraz anlatır mısınız kimisi çok ağrılı oldu diyormkimisi hiç olmadı
Canım bende ofis hoskoroskopi oldum geçen sene ve çok ağrılı bir işlem herkeste farklı tabiki ama bence dayanacak bir ağrı değil bana canlı canlı yaptılar dayanamadım doktoru da uyardım beni bayıltin diye dinlemedi sonrasinda yarı da bırakmak zorunda kaldı çok ağrılı bir işlem tekrar gün verdi bayiltarak yaptı işlemi

Canım bende ofis hoskoroskopi oldum geçen sene ve çok ağrılı bir işlem herkeste farklı tabiki ama bence dayanacak bir ağrı değil bana canlı canlı yaptılar dayanamadım doktoru da uyardım beni bayıltin diye dinlemedi sonrasinda yarı da bırakmak zorunda kaldı çok ağrılı bir işlem tekrar gün verdi bayiltarak yaptı işlemi
Testiniz nasıl çıktı polis filan varsa ağrılı oluyor diyorlar ben bi de yeni histeroskopi ameliyatı oldum

Testte 3 tane polip vardı o alındı küçüktü biraz iyi geçti geçmiş olsun canım zor bir işlem ama herkeste nasıldır bilmiyorum açıkçası
Evet işte genelde rahminde perde veya polip olanlar da ağrı oranı artıyor ben hsg çektirmiştim sonrasında ameliyat oldum polip ve perde alındı doktor kontrol amaçlı ofis istedi hsg kadar acılı olmayacak inşallah da olmaz muhtemelen sizin ağrınız da polipler yüzünden fazla olmuştur hiç anestezi vermediler değil mi size

Evet işte genelde rahminde perde veya polip olanlar da ağrı oranı artıyor ben hsg çektirmiştim sonrasında ameliyat oldum polip ve perde alındı doktor kontrol amaçlı ofis istedi hsg kadar acılı olmayacak inşallah da olmaz muhtemelen sizin ağrınız da polipler yüzünden fazla olmuştur hiç anestezi vermediler değil mi size
Evet canım olabilir Zaten ilk defa yaşadım bunu hsg de çektirdim rahim filmi de 2 kez çektirdim baya ağrılı böyle adet ağrısı gibi ama daha da beteri diyebilirim inşallah seninki öyle olmaz çabucak ağrısız geçer 🤲🙏♥️İlk başta gittiğimde anestezi vermediler yani canlı canlı oldu işlem ki olmadan önce ben doktora söyledim beni bayıltin ben dayanamam diye dinlemedi işlem sırasında da çok fazla acım ve ağrım olunca yarıda bıraktı gün verdi o günde gittim bayiltarak yaptı işlemi doktorun söylemesine göre güya dayan çok ağrılı bir işlem değil dedi ama onu gelsin bide bize sorsun oyle değil hicte vala gayette ağrılı bir işlem yani canım kısacası narkozlu oldu Benimki acıları çektiğimle kaldım

X