2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Çok günaha girdik çok Allahım sağsalim kullanmalarını nasip etsin de ödeme kolaylığı da versin inşallah kredi kartı olmasa bişe yapamazdık hiç bişe
Güzel günlerde kullansın yavruların canım benimmm Allahım ödeme kolaylığı versin inşallah, bereketiyle gelir bebişlerin merak etme

Kızlar felaket bogazim agrıyor yanıyor ya esimden gecti galiba dr ilac veremeyiz dedi ılık seyler tüketmeye calısıyorum zor yutuyorm ama naoym aman dikkat edin kendinize valla hastalık zor

Kızlar felaket bogazim agrıyor yanıyor ya esimden gecti galiba dr ilac veremeyiz dedi ılık seyler tüketmeye calısıyorum zor yutuyorm ama naoym aman dikkat edin kendinize valla hastalık zor
Çook geçmiş olsun Canım 20.haftadan sonra belki ikiz olduğu içindir ben zaten nefes alamıyorum gece resmen midemde hareket etti sanki kuzulardan bir tanesi. Grip aşısını da gebelerde rutin öneriyorlarlardı abartı diyordum artık o kadarı. Ay resmen en ufak hastalığı kaldıracak gücü olmuyor insanın tez vakitte geçer inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…