2021 Nisan Anneleri

Kızlar ben psikopata bagladim surda en gec haftaya cuma alicam bebegi dedi bende surekli bi hareket takibi basladi onceden hic takmiyodum ya simdi cok geriliyorum sizde oylemisiniz cok sukur hareketli yani tekmelerini hissediyorum ama bazende olmuyo belki uyuyo bebis surekli olacak diye biswy yok sonucta dimi beni biraz rahatlatin😊

Kızlar ben psikopata bagladim surda en gec haftaya cuma alicam bebegi dedi bende surekli bi hareket takibi basladi onceden hic takmiyodum ya simdi cok geriliyorum sizde oylemisiniz cok sukur hareketli yani tekmelerini hissediyorum ama bazende olmuyo belki uyuyo bebis surekli olacak diye biswy yok sonucta dimi beni biraz rahatlatin😊
Doğum zamanı yaklaştıkça yerleri daralmasindan falan dolayı hareketleri zaten eskiye nazaran daha duragan oluyor. Benim ki de geçen oynamadı size sordum ya, bildiğim.sey ama ah bu annelik iç güdüsü, yok mu bu hormonlarimiz 😂😂 taktikca inadına oynamıyor gibi bu 2021 bebekleri 🙈 sen son hamilelik günlerinin tadını çıkar tatlım. Haftaya başka serüvenlere akacaksın.

Doğum zamanı yaklaştıkça yerleri daralmasindan falan dolayı hareketleri zaten eskiye nazaran daha duragan oluyor. Benim ki de geçen oynamadı size sordum ya, bildiğim.sey ama ah bu annelik iç güdüsü, yok mu bu hormonlarimiz 😂😂 taktikca inadına oynamıyor gibi bu 2021 bebekleri 🙈 sen son hamilelik günlerinin tadını çıkar tatlım. Haftaya başka serüvenlere akacaksın.
Aynen bende farkindayim ama işte dedigin gibi annelik iç gudusu gercekten🤗🤗

Ben esimi istemedim zaten devlette oyke bir uygulama yoktu olsaydida istemezdim.Zaten benim esim benden cok bayilir 😅😅😅
Bayilma durumu olmadi 😂 ama o agrilara o da birebir sahit olunca cok etkilendi garibim 😂😂 lohusalik doneminde bana sanki bir melekmisim gibi bakiyordu, davraniyordu ben hatirliyorum, simdi ne kadar sorunca hatirlamiyorum dese de. 😂

Bugün son kontrolümu oldum...Nst gayet güzel suyu falan da iyi..Geçen hafta 50 cm dediğine bu hafta 49.5 gibi dedi ölçümler hiç güven vermiyor...3071 kg olmuş.Hafta sonu şehir dışındayım ister cuma alalım dedi 38 bitmiş olacak .Istersen bekleyelim salı alalım dedi.. Beklemeyi seçtim..Günde iki magnezyum iç Ozaman kasılma olmasın ve dinlen dedi ..23 mart salı sabah 8 de yatisim yapılacak inşallah..38+5 olacağız..Dua edin de kalsın cuma kabul etmediğime pişman olmayayım..

Bayilma durumu olmadi 😂 ama o agrilara o da birebir sahit olunca cok etkilendi garibim 😂😂 lohusalik doneminde bana sanki bir melekmisim gibi bakiyordu, davraniyordu ben hatirliyorum, simdi ne kadar sorunca hatirlamiyorum dese de. 😂
Yaaa benim eşim de normal dogumumda yanımdaydı, bunda gelmek ister misin dediğimde kaçıyor cevap yok 😂😂😂 Zaten pandemiden dolayı alınmıyormuş doktorum tercih etmiyorum bu dönemde dedi.

Bugün son kontrolümu oldum...Nst gayet güzel suyu falan da iyi..Geçen hafta 50 cm dediğine bu hafta 49.5 gibi dedi ölçümler hiç güven vermiyor...3071 kg olmuş.Hafta sonu şehir dışındayım ister cuma alalım dedi 38 bitmiş olacak .Istersen bekleyelim salı alalım dedi.. Beklemeyi seçtim..Günde iki magnezyum iç Ozaman kasılma olmasın ve dinlen dedi ..23 mart salı sabah 8 de yatisim yapılacak inşallah..38+5 olacağız..Dua edin de kalsın cuma kabul etmediğime pişman olmayayım..
Benim kızım kontrole gititm akşama dogurdum 51 cm ölçülmüş 49.5 felan doğdu

Hadi hayırlısı canım. Birşey sorucam hangi magnezyumu kullanıyorsun ben günde bir tane kullanıyorum ama kasılmalarım çok olduğunda iki içmeyi düşünüyordum sakıncası olur mu diye düşünüyordum hep

Ne kadar geç o kadar iyi. Umarım sorunsuz salı gününe kavuşursunuz🙏🏻🙏🏻

O kadar ağrım yok ağrım yok dedim bugün ağrılı kasılmalarım başladı 6 gibi😭
Yemek yaptım mutfakta tam oturdum dedim başladı belinden ağrı girmeye. Düzensiz gibi ama yarım saat aralıklarda🤦🏻‍♀️ İnşallah artmadan biter. Dün akşam da sanki bir arkadaş yazmıştı sonradan geçti sanki değil. İ

Yaaa benim eşim de normal dogumumda yanımdaydı, bunda gelmek ister misin dediğimde kaçıyor cevap yok 😂😂😂 Zaten pandemiden dolayı alınmıyormuş doktorum tercih etmiyorum bu dönemde dedi.
Gece olunca da mi alinmiyor acaba? Cunku benim dogumum geceydi ve cok sessiz sakindi kimse yoktu tek ben vardim dogumhanede. Illa esim gelsin diye bir seyim yok aslinda, ilk dogumda da spontane gelismisti olaylar, aklimizda yoktu esim de yanimda olsun diye. Bana agrilarimi sancilarimi gecirecegim normal bir oda vermek yerine direkt dogumhaneye aldilar. Esim kapidan beni birakip donecekken ebe kimse yok isterseniz siz de gelebilirsiniz demisti. Biz de sasip kalmistik. Iyi peki madem dedi esim girdi iceri. Sonra annelerimiz hastaneye gelince annem esime demis ben gireyim sen cik diye, esim yok anne sen yapamazsin ben cok guzel masaj yapiyorum benim durmam lazim demis 😂 annem ben hepimiz şok tabi. Ama gercek dogum aninda yoktu esim, cikmasini istedim. Yani tam anlamiyla doguma girdi denilmez, catala yatinca esim cikti. Yine bu sekilde esimle olsa mutlu olurum ama mesela anne de mi gelemiyor. Ayy tek basima agri cekmek istemem ya ben 😥

Son düzenleme:
Hadi hayırlısı canım. Birşey sorucam hangi magnezyumu kullanıyorsun ben günde bir tane kullanıyorum ama kasılmalarım çok olduğunda iki içmeyi düşünüyordum sakıncası olur mu diye düşünüyordum hep
Magvital kullanıyorum ben toz olandan. Günde iki tane içiyorum. Doktor öyle demişti yani

Canım açıkçası ben gün içinde takip etmiyorum pek anca yatağa geçince uzandığımda dinliyorum kendimi ozaman da hareket ediyor hep geceleri gündüz çok hareketliyim evin içinde günde bir kaç defa hissediyorsan sorun yok eskisi gibi tekmeler tokatlar beklemeyelim artık diyorum 🤪🤗🐣

X