2021 Nisan Anneleri

Abla diyeyim valla senin iş çok tehlikeli hiç bisi diyemedim
Benim yaşım 31 önceden bağırmayı düşünüyordum sonra dusunmedim 3. Ben isterim neden olmasin ama eşim istemiyor

Ya bende hiç biri ise yaramadı. Hiç böyle bir sey yaşamamıştım. Yemek yemeye korkuyorum yemiyorum acken de oluyor. Cift yastıkla yatıyorum. Yapacak bir sey yok çekeceğiz bunu da demekki. Sag salim doğsun yeterki

Abla diyeyim valla senin iş çok tehlikeli hiç bisi diyemedim
Benim yaşım 31 önceden bağırmayı düşünüyordum sonra dusunmedim 3. Ben isterim neden olmasin ama eşim istemiyor
Allah gönlüne göre versin o vakit bir gece kandırıverirsin adamı benimkiler yeter Allah uzun ömür versin ama eşim diyor ki biz korunma nasıldır bilmiyoruz o yüzden bundan sonra da korunamam olursa olur yine ha 2 ha 3 diyor ben hee oldu dedim

Ben de bugün acayip bel ağrısı var kızlar sanki hiç geçmeyecek gibi iki dakika ayakta duramıyorum

Doğru kız bilimsel açıklama ile örtüşüyor aman öncesi sonrası bilmiyorum ama teknik bu işte. Y kromozom pek narin tembel ne varsa x kromozomda var
Başka düşünüyor musun bilemiyorum ama doğum sonrası gebelik çabuk olabiliyor cevremde çok duyuyorum hele süt koruyor deyip hamile kalan çok tanıdık var ben korunmicam eşime paslicam belki o daha iyi halleder
Allahın takdiri
En iyisi erkeklerin bağlatması o zaman
Eşim bir korunmayı beceremiyorsun sürekli hamile kalıyorsun diyor, ben de ona kızıp git bağlat diyorum oda saçmalama diyor, adamın gönlü çocuk istiyor demek ki yoksa insan korkar artık bu gidişle 40 imda da doğuracağım.

Ben de bugün acayip bel ağrısı var kızlar sanki hiç geçmeyecek gibi iki dakika ayakta duramıyorum
Bende de var bir iki gündür kasılmalar da daha şiddetli oluyor, hatta kasılma anında bel ağrısı birde kaşık ağrısı başladı. Dogum gümbür gümbür geliyor valla

Yok be kuzum ikinciye bile 12 yıl sonra karar verdik o da kendiliğinden olunca gaza geldik

Bende de var bir iki gündür kasılmalar da daha şiddetli oluyor, hatta kasılma anında bel ağrısı birde kaşık ağrısı başladı. Dogum gümbür gümbür geliyor valla
Ayyy gelmesin bu hafta kızımın sınavları var onunla ilgileneceğim oğluş sırasını beklesin azıcık daha

Yok be kuzum ikinciye bile 12 yıl sonra karar verdik o da kendiliğinden olunca gaza geldik
Işte belki gelen 3. Ile de gaza gelirsiniz baksana bana mecburi adaptasyon yaşadık. Hayır 4 olmuş 5 olmuş ne farkeder diyorum sinirlerim bozuldu ben menapoza kadar dogurcam senin yüzünden diyorum eşime
Ayyy gelmesin bu hafta kızımın sınavları var onunla ilgileneceğim oğluş sırasını beklesin azıcık daha
Dilini ısır ayyy ne zaman kızımın şöyle birseyi var, ya da şimdi sırası değil desem başıma gelmeyen kalmıyor hakkımızda hayırlısı car Samba usg+nst var bakalım herşey yolunda mı???

Aminn hakkımızda hayırlısı dün gece de çığlık attım resmen sanki karnıma bıçak saplandı sağlıkla gelsin de kuzular

Benimde 10 gündür bel ağrım çok.. yatsam da geçmiyor.. doktora söyledim normal 32.haftadan sonra bebeğin ağırlığı iyice artmaya başlıyor dedi

Bende bugün 35+0 oldum dün çok stresli bir gün geçirdim bugün de aşağı doğru baskı hissediyorum ve ara ara ağrılar giriyor karnıma acaba doğum mu başlayacak diye panik olmaya başladım benim durumumda olan var mı acaba

Bendede ayni sey vardi tüp bebek asilama hersey olumsuz oldu sonra biraktik cocuk pesinde kosmayi ara verdik tatile ciktik falan 2 ay icinde hamile kaldim kendiliginden oldu, bu ikincisi de ayni oldu, hersey doktorun dedigi gibi kafada bitiyormus.

Benimde yalanci sancilarim var takip ediyorum. Doktorum sancilar 5 dk da 1e düserse, suyun gelirse nisan gelirse hemen gel demisti.

Ya bu su illa şakır şakır mi geliyo ben çok cahilim bu konuda heran çıkacakmış gbi benm sipa adet ağrısı cekiyorum wcye gitmekten perişan oldum bgun perşembe çağırdı bidaha doktor o zamana kadar doğurmam herhalde dmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…