2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Kisiden kisiye degisiyordur tabi ben olmadigimda siskinlik ve bacak agrim cok oluyor o yuzden benim icin olmasi iyi.

Bendede genelde hemoglobin dusuklugu oluyor kuru uzum koyuyorum tabaga gelip gecip yiyorum faydasi olsun diye

Ne guzel en azindan bir destegi kesmissin darisi basima bizimki suan sadece aliskanliktan uyaniyor gozu kapali aglayip agzini aciyor gece uyaninca, doktor baska sekilde oyala demisti bana surekli emmesin. Ama agzini acinca kucakta pispislamakta ise yaramiyor araniyo baya

Bende 1 yasini doldursun calismak istiyorum bakalim nasil olacak, annem simdiden ayakta salla bosuna kendini yipratma ben bakinca nasil uyutucam diyor. Memeyi kesmem gerekiyor ki bir baskasi da uyutabilsin bende ayni fikirdeyim, emzik denedim bibs ve avent alismadi. Bu saatten sonrada alismaz heralde

Bendede genelde hemoglobin dusuklugu oluyor kuru uzum koyuyorum tabaga gelip gecip yiyorum faydasi olsun diye

Cok iyi yapiyosun ben kendimden o kadar vazgecmis durumdayim ki degerlerimi arttirmak icin hic bir cabam yok aklima bile gelmedi kuru uzum mesela. Sadece arada bir vitamin iciyorum o bir nebze belki kurtariyordur beni

Benimki de emzik almıyor. Tavşan şeklinde uyku arkadaşı var farkettim ki uyumadan önce onun kulaklarını emiyor belki öyle bişi deneyebilirsin sen de. Gece uyanınca da saç kurutma sesi açıyorum bi 5 dk kadar geri dalıyor sonra kapatıyorum. Şimdi o sesi de kapatmak istiyorum gündüz ses olmadan da uyuyor bi şekil ama gece için hala bi çözüm yolu bulamadım

Cok iyi yapiyosun ben kendimden o kadar vazgecmis durumdayim ki degerlerimi arttirmak icin hic bir cabam yok aklima bile gelmedi kuru uzum mesela. Sadece arada bir vitamin iciyorum o bir nebze belki kurtariyordur beni
Ilac icmekte cok zorlanan biriyim oncelikle dogal yollarla cozmeye calisiyorum o yuzden bir sonuc alamazsam son care ilac oluyor

Bende deniyimm biz bazi gunler sabaha kadar o sesle uyuyoruz spotify da supurgeden sonra yagmurluya geciyor sonra bulasik makinesi oyle oyle sabah oluyor gunduz sesi kapatinca aninda uyaniyor, benim esimde evden calisiyor telefonu caliyo konusuyor filan hemen uyanir diye hic cesaret edemedim sesi kapatmaya, biraz sesini kisiyorum dalinca

Bi ara biz de sürekli saç kurutma makinası sesiyle uyuyorduk itiraf edeyim öyle daha uzun uyuyor ama ben artık o sese dayanamıyorum resmen Çin işkencesine döndü benim için o yüzden bıraktırmaya çalışıyorum.

Iyi yapiyosun benimde basimi agritiyo o ses bi sure sonra

Bebekler ıcın sakinleştirici muzık deneyin birde bende oyleuyutuyorum

Paylaşır mısın ne var
Sabah 1 dilim ekmek(25 gr olacak şekilde)
2 yumurta
1 dilim peynir
4-5 zeytin
Bol yeşillik
Muhakkak bir tutam dere otu limonlu
2 ceviz
1 yemek kaşığı tahin pekmez

11:00 da
1 bardak badem sütü
1 yemek kaşığı kuru dut

Öğle
et,tavuk, balık ( herhangi biri)
2 dilim elmek
Bol salata+ içine 1 yemek kaşığı haşlanmış kuru börülce

15:00da
10 tane badem bir meyve

17:00 da
1 bardak kefir 1 avuç sarı leblebi

19:00 da akşam yemeği

8 yemek kaşığı sebze yemeği
Salata+ 3 yemek kaşığı börülce

21:00da meyve + 15 antep fıstığı

Ayrıca 3-3,5 litre su
3 fincan ısırgan rezene çayı

Tabi bu benim kiloma yeme düzenime göre. Bsna uygun geldi açıkçası. Gayet doyuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…