2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Kızlar be. Hala regli olmadım normal mi yaa bazıları olmuyor muş bir seve bebim gibi durumda olan varmı

Evet normal bende henuz olmadim. 1 yila kadar normal bir yili gecerse mudahale edilecekmis sanirim doktor oyle biseyler dedi

Ben diger ay kontrole gidicem kadin doguma, aslinda 6. Ay cagirmisti ama randevu yok o yuzden diger ay gitmeye karar verdim

Kızlar sleppy natural kullanan varmı aranızda son aldıgım bezler ilk bezler göre daha ince sizdede oylemı 4 numara ıcın bahsediyorum, market denedim magaza ve ebebek hepsi fsrklı5kalınlıkta

Kızlar su vermeye başladınız mı? Ne kadar ve neyle veriyorsunuz?

Kızlar sleppy natural kullanan varmı aranızda son aldıgım bezler ilk bezler göre daha ince sizdede oylemı 4 numara ıcın bahsediyorum, market denedim magaza ve ebebek hepsi fsrklı5kalınlıkta
Ben hep sleppy kullanıyorum kalınlığını farketmedim dikkat de etmedim açıkçası

Evet ya sleepy de öyle bi saçmalık var aynı numara bez farklı yerlerden aldım kalıpları farklı çıktı biri daha küçük 😬 bi zamanlar a101 de vs satılması için üretilen sleepyler daha düşük kalitede deniyordu doğru demekki piyasa da 2 tip sleepy var demekki. Ama bu dandik olana bi kaç kere denk geldim devamlı o gelmiyor.

Sağ olun kızlar İyi bakalım Bir seneye kadar olmazsak gideriz biz 6 aylık olduk kızıma ek gıdaya biraz başladım labne pekmez havuç kabak patates bir bardak hazır su Halis zeytinyağı azıcık kapatıyorum kapağı haşlanıyor bir an Iğdır'dan çekiyorum kavanozları koyuyorum çokla dığımız zaman 2 günde bir sebze yoğurt yapıyorum Her gün yapamıyorum tam iş güç ikinci çocuk bir de ödevleri sınavları oluyor pratik çorbalar tarifleri alabilirim şimdi kapya biberle çorba yapayım diyorum Onu haşlayıp ezeceğim biraz da patates meyve püresi yapıyorum o da hazır oluyor güzel elma armut bir bardak su Azıcık da irmik koyuyorum haşlanıyor blender daha çekiyorum küre şeklinde oluyor Küçük kavanozlara koyuyorum sıcakken koyduğun zaman şok oluyorsun konserve gibi oluyor her gün taze yapamıyorum 2 günde bir yapıyorum ek gıda önerileri açığım güzel tarifler varsa

Sağ olun kızlar İyi bakalım Bir seneye kadar olmazsak gideriz biz 6 aylık olduk kızıma ek gıdaya biraz başladım labne pekmez havuç kabak patates bir bardak hazır su Halis zeytinyağı azıcık kapatıyorum kapağı haşlanıyor bir an Iğdır'dan çekiyorum kavanozları koyuyorum çokla dığımız zaman 2 günde bir sebze yoğurt yapıyorum Her gün yapamıyorum tam iş güç ikinci çocuk bir de ödevleri sınavları oluyor pratik çorbalar tarifleri alabilirim şimdi kapya biberle çorba yapayım diyorum Onu haşlayıp ezeceğim biraz da patates meyve püresi yapıyorum o da hazır oluyor güzel elma armut bir bardak su Azıcık da irmik koyuyorum haşlanıyor blender daha çekiyorum küre şeklinde oluyor Küçük kavanozlara koyuyorum sıcakken koyduğun zaman şok oluyorsun konserve gibi oluyor her gün taze yapamıyorum 2 günde bir yapıyorum ek gıda önerileri açığım güzel tarifler varsa
Telefondan konuşarak yazdım Telefon yanlış yazdı bazı kelimeleri bir yandan da çocuk uyuttuğum için yazamadım

O konuda beni de kafam karışık Osman gönülal 9 ay gibi suya başlayın diyor ama Ben ek gıdaya geçtim su vermedim çünkü verdiğim ek Gıdalara su katıyorum
Ben az az veriyorum ya, ihtiyacı var gibi geliyor. 6 ay hiç vermedim bir yudum bile. Şimdi ek gıda sonrası çok az içiriyorum. Zaten sadece haşlanmış sebze yiyor.

Ek gıdaya geçtik den sonra kaka katı yapıyor bazen çok aglıyor kabız mı yoksa her ek gıdaya, geçen katı kakası mı oluyor acaba, kabız mı oldu diyorum meyva sebze veriyorum haşlayıp eziyorum bileme dim. Şimdi

Kizlar mutelanin kremleri iyi mi kullanan var mi? Bnm oglana doktor verdi kizariklik cilt kurulugu vardi ama pek bi bilgim yok krem hakkinda

X