2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar tansiyonum normalde 10/7 filan az önce 13/9 çıktı çok mu yüksek sizce limonlu su içtim sadece düşsün diye 😕
Kuzum tuzlu yemişsin ondan olmuştur gun içinde tekrar ölç tekrar tekrar yüksek görürsen doktorunla iletişime gec bence. Insallah düzelir gerek kalmaz cok geçmiş olsun.

Bugün cok üzücü bir haberle karşılaştım şaşkınım kızgınım üzgünüm 😞
Tüp bebek tedavisi gördüm ve ben Kaan Bozkurtu bu sebeple cok takip ederdim 🥺
Kaan Bozkurt eşiyle tartışmış eşini vurmuş kendide intihar etmiş cok etkilendim geride kalan çocuğa oldu 😞
Ben de gördüm ve çok şaşırdım nasıl gözü dönmüş nasıl yapmış inanamiyorum kıskançlık diyorlar yanlış duymadıysam.. Eşini kıskandığı için yapmış.

Kızlar tansiyonum normalde 10/7 filan az önce 13/9 çıktı çok mu yüksek sizce limonlu su içtim sadece düşsün diye 😕
Cok geçmiş olsun benimde dün gece 9/6 çıktı sonra yemek sonrası uyuşma oldu bir baktım 14/8
hemen limonlu su içtim iki saat takipte kaldık ve islak mendille ense ve alnıma koydum bir iki saat sonra düzeldi hamileliğin son haftalarında iniş çıkışlar olurmus sende sürekli takip et

Ben de gördüm ve çok şaşırdım nasıl gözü dönmüş nasıl yapmış inanamiyorum kıskançlık diyorlar yanlış duymadıysam.. Eşini kıskandığı için yapmış.
Evet kıskançlıktan deniliyor yaş farkı cokmus ama çokta yakışan ciftlerdi mesleklerinde cok başarılıydı ünlü bir doktordu atamıyorum bende şaşkınlıgimi

Evet kıskançlıktan deniliyor yaş farkı cokmus ama çokta yakışan ciftlerdi mesleklerinde cok başarılıydı ünlü bir doktordu atamıyorum bende şaşkınlıgimi
Gerçekten iş hayatında başarılı olmaya okumuş olmaya hiç bakmıyor bunu defalarca kez örneklerle gördük tabi insan ummadığı kişiden alınca bu haberleri bi şokluyor. Kimseye güven olmaz.😔 Yazık ben kadına ve çocuğa çok üzüldüm.

Bugün cok üzücü bir haberle karşılaştım şaşkınım kızgınım üzgünüm 😞
Tüp bebek tedavisi gördüm ve ben Kaan Bozkurtu bu sebeple cok takip ederdim 🥺
Kaan Bozkurt eşiyle tartışmış eşini vurmuş kendide intihar etmiş cok etkilendim geride kalan çocuğa oldu 😞
Rabbim kimseyi şaşırtmasın 😔

B Baharyagmuru35 kız ben sana ne dedim buraya herkes birşeyler paylaşmak öğrenmek için geliyor bebeklerimiz için olsun kendimiz için olsun ne takıyorsun herkes birşeyler öğrenmek için geliyor buraya kafa dağıtmak için geliyor her kesin dediği bir şeye taksak ooo hayatımda herkes benden rahatsız oluyor deyip gideyim zaten az kalmış doğumlarımıza kimimiz doğum yapmış açıkçası topikte ilk geldiğimde seni kendime yakın görmüştüm ki hala öyle görüyorum diğer arkadaşlarda samimi sıcak ama topikte ilk seni ve KurkmantoluS KurkmantoluS gördüğüm için 😅😅😅 o yüzden ben bunu desem ne olur başkası başka birşey dese ne olur sen gel yaz yaz git isteyen cevap verir isteyen laf söyler burda hepimiz birbirimize yabancıyız ama mart anneleriyiz sonuçta 🌹🌹

Kızlar alıntı yapamadım çok teşekkürler hepimize. 14/9 oldu sağlık ocağına gidiyorum şimdi makinem bozuktur inşallah 😕orda bi ölçtürcem
stresde yaptın sanırım biraz. Orda manuel olanla ölçerler tam sonuç verir. Bir kere yükselme bişi olmaz kuzum endişe etme sakın♥️

X