2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Hadi gözün aydın😉sağlıklı olsunda
Saol canım aynen öyle sağlıklı olsunlar cinsiyet önemli değil
Gözün aydın canım sağlıklı olsunlar da cinsiyet o kadar da önemli değil bence💕
Saol canım sormadım bile dr kendi dedi cinsiyeti göstermiyor diye 14 yıl sonra geldi mucizem hiç önemli değil sağlık olsun yeter😍😍

Benim miniğimde taklalar atıyoyodu bi an yerinde göremedik cinsiyette yine tahmine kaldık bu yüzden mi acaba 🤔
O yüzdendir canım birden zıplıyor bomboş sonra tekrar geri geliyor ❤ bakalım yarın ne yapacak dualarınızı bekliyorum inşallah sağlıklı olsunda cinsiyeti o kadar merak etmiyorum 😊 dualarınızı bekliyorum arkadaşlar inşallah sağlıklıdır yavrum. Geçen gittiğimizde 10+4 çıkmıştı bağırsakları içeri geçmemışti göbek kordonunun ordaydı siz hiç duydunuz mu? doktorum 2 hafta sonraya geçmezse amniyosentez falan dedi korktum açıkçası. yarın 12+4 olcak inşallah sağlıklıdır❤

Herkese merhabalar ben de Temmuz annesi olacağım inşallah 2. Hamileliğim ama cinsiyeti bu kez daha çok merak ediyorum 🙈 sizlerin bir çoğu öğrenmiştir belki kese şekline göre cinsiyet tahmini yapabilen var mı acaba lütfen bi baksanız 6+6 hastalıkken çekilmişti 🥰

Eklentiler

• B7C63350-A8CD-462A-9F3E-785C2F80C39B.jpeg
    B7C63350-A8CD-462A-9F3E-785C2F80C39B.jpeg
    106,3 KB · Görüntüleme: 34
  • E2EA0F3C-E435-40E9-AFCB-183AD090267A.jpeg
    E2EA0F3C-E435-40E9-AFCB-183AD090267A.jpeg
    96,1 KB · Görüntüleme: 32
İnşallah canım dualarım seninle ❤️ Bol bol dua et Allah'ın izniyle hayırlı haberler alacaksın
O yüzdendir canım birden zıplıyor bomboş sonra tekrar geri geliyor ❤ bakalım yarın ne yapacak dualarınızı bekliyorum inşallah sağlıklı olsunda cinsiyeti o kadar merak etmiyorum 😊 dualarınızı bekliyorum arkadaşlar inşallah sağlıklıdır yavrum. Geçen gittiğimizde 10+4 çıkmıştı bağırsakları içeri geçmemışti göbek kordonunun ordaydı siz hiç duydunuz mu? doktorum 2 hafta sonraya geçmezse amniyosentez falan dedi korktum açıkçası. yarın 12+4 olcak inşallah sağlıklıdır❤

Gözünüz aydın canlar 🥰 ne güzel cogunuz öğrendiniz cinsiyeti . Rabbim sağlıkla bı avazda almayı nasip etsin inşallah🙏
Ben de bugün tiroit için tekrar kan verdim sağlık ocağında yüksek çıkmıştı biraz .
Yarın da cinsiyet için tekrar çağırmıştı. Bakalım yarın öğrenmek nasip olacak mı 🥰

Merhaba hanımlar biraz uzak kaldım hatırlıyorsunuz herlade beni 2 kaybım vardı oğlumu kaybetmiştim bu gebelikte cok zorladı beni en başta cok kanamam oldu 6 haftalıkken falan doktor kalp atısı zayıf falan demişti cok kötü günler gecirdim yine ama 10 haftalıkken kontrole gittim cok şükür hersey iyiydi rabbim bu sefer kavuşmayı nasip etsin inşallah 🤲 🥰

Aynen ben de merak etmiyordum ama benim gün baya ilerledi hala belli değil 😅 Sağlıklı gelsin de💓 Ben hiç duymadım canım öyle bir şey usg de görüldü sanırım inşallah bi problem olmaz daha kücük gecer umarim 💓

Aynen ben de merak etmiyordum ama benim gün baya ilerledi hala belli değil 😅 Sağlıklı gelsin de💓 Ben hiç duymadım canım öyle bir şey usg de görüldü sanırım inşallah bi problem olmaz daha kücük gecer umarim 💓

16.haftada hala belli diil mi cinsiyeti miniğin 😃 bi sonraki gidişime 14 haftalık olacak diye kesin belli olur diyodum, çokta bel bağlamayım en iyisi 😃

X