2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
4 tane kayıbım var canım herzaman birşey olacakmış korkusunu atamıyorum üzerimden hiç bu haftalara gelmemişti gebeliklerim 5-6 haftalık kaybettim hepsini doktorumda bir tehlike yok diyor ama elimde değil
Kıyamam sana dualarım seninle canım herşey yolundaymis bak doktor da demiş çok şükür 🤲🏻 Duanı et git Rabbim sana bağışlasın yavrunu güzel haberlerle geleceksin inanıyorum ❤️

Günaydın ... neden stres yapıson ki. Her şey Allahtan ve Allahın dediği olur sonuçta. Teslimiyetçi ol biraz ve sen elinden geleni yaptıktan sonra Allaha inan ve ona bırak bazı şeyleri. Gönlünü ferah tut.. stres bebeğini de etkiler. Rahatla ve akışına bırak herşeyi
Rabbimin dediği olacak tabiki rabbim hayırlısını nasip etsin diğer günler çok rahatım ama doktora gideceğim gün çok stresli oluyorum

Kızlar günaydın birşey danışacaktım..
kendi doktorum virüse yakalandı ve 15 gün yok benim de kontrol günüm 7 aralıktı .. fakat ben her ihtimale karşı düzelince hemen yine gitmek istemiyorum bulaştırıcı olur vs gibisinden .. ikili test sonucum çıktı 13.hadtamdayım sizce doktoru bekleyi ip 17.hadtamda mı gideyim yoksa herhangi bi doktora gidip kontrolümü atlamamayım mı .. hastaneler de berbat kafam karışık .. tavsiyeniz nedir şimdiden teşekkürler
Günaydın... Zaten 7 aralıkta ikili teste girmişsin. Sonucunu telefonda kendi doktorun değerlendirsin. Zaten normalde de 1 ay sonra çağırmıyolar mı 2li testten sonra. Sende 7 ocakta kendi doktoruna gidersin yine, atlatmışsa eğer...

Kızlar günaydın birşey danışacaktım..
kendi doktorum virüse yakalandı ve 15 gün yok benim de kontrol günüm 7 aralıktı .. fakat ben her ihtimale karşı düzelince hemen yine gitmek istemiyorum bulaştırıcı olur vs gibisinden .. ikili test sonucum çıktı 13.hadtamdayım sizce doktoru bekleyi ip 17.hadtamda mı gideyim yoksa herhangi bi doktora gidip kontrolümü atlamamayım mı .. hastaneler de berbat kafam karışık .. tavsiyeniz nedir şimdiden teşekkürler
Numarası mi yok mu canım gittiğin yerin belki doktorun yerine başkası bakıyordur bı ara istersen yoksa da başka doktora git bence eğer kontrol zamanınsa. Sonuçta ayda bir gidiyoruz

Kıyamam sana dualarım seninle canım herşey yolundaymis bak doktor da demiş çok şükür 🤲🏻 Duanı et git Rabbim sana bağışlasın yavrunu güzel haberlerle geleceksin inanıyorum ❤️
Allah razı olsun canım inşallah hep güzel haberler alırız sağlıcakla yavrularımızı kucağımıza alırız

4 tane kayıbım var canım herzaman birşey olacakmış korkusunu atamıyorum üzerimden hiç bu haftalara gelmemişti gebeliklerim 5-6 haftalık kaybettim hepsini doktorumda bir tehlike yok diyor ama elimde değil
Canım benim çooook haklısın kaygılanmakta.. dilerim ki sağlıcakla kucağına alırsın.. stres evham gerçekten iyi birşey değil duanı elden bırakma hava al güzelce banyonu yap geceden rahatla yani güzel şeyler düşünürsek güzel olur hayatta herşey için bu geçerli beynimize vücudumuza olumlu şeyler gönderelim sonucunda ne olursa nasip diyelim 😍😍
Gönlünce olsun herşey 🙆🏻‍♀️❤️

Günaydın... Zaten 7 aralıkta ikili teste girmişsin. Sonucunu telefonda kendi doktorun değerlendirsin. Zaten normalde de 1 ay sonra çağırmıyolar mı 2li testten sonra. Sende 7 ocakta kendi doktoruna gidersin yine, atlatmışsa eğer...
Yok canım 30 kasım da girdim ikiliye , 7 aralıkta sonuç gösterecektik 15 gün yok kendisi .. bi 1 haftada ben gitmem bulaşır endişesiyle .. gittiğimde 17.haftada oluyorum

Bende bugun bebegimin cinsiyetini ogrendim sonuclar iceri gelmis cok sukur saglikliymis prensesim❤️❤️❤️❤️ Allah nasip ederse 3. Kizim yolda 😍❤️
Bizde 3 kız kardeşiz şimdi ise evlendik anne evine giderken birimiz pasta birimiz kısır birimiz poça yapıp buluşuyoruz bildiğin gün yapıyoruz 😅😅 çooookkk eğlenceli çok güzel ne bi arkadaşa ihtiyaç duydum ne bi kuzene ne bi dosta hayatım da ablamlar yetiyor artıyor bile 😌 ne yalan söylim kız haberlerini alınca ayrı bi mutlu oluyorum 🙈🙈 sağlıkla doğsun tebrik ederim 💙💙💙

Numarası mi yok mu canım gittiğin yerin belki doktorun yerine başkası bakıyordur bı ara istersen yoksa da başka doktora git bence eğer kontrol zamanınsa. Sonuçta ayda bir gidiyoruz
Evet canım kontrol zamanım geçmiş oluyor

Bizde 3 kız kardeşiz şimdi ise evlendik anne evine giderken birimiz pasta birimiz kısır birimiz poça yapıp buluşuyoruz bildiğin gün yapıyoruz 😅😅 çooookkk eğlenceli çok güzel ne bi arkadaşa ihtiyaç duydum ne bi kuzene ne bi dosta hayatım da ablamlar yetiyor artıyor bile 😌 ne yalan söylim kız haberlerini alınca ayrı bi mutlu oluyorum 🙈🙈 sağlıkla doğsun tebrik ederim 💙💙💙
Nasipse benimde kizlarimin arasinda hep 2,5 yas arayla fark olcak :) bende onlar icin cok mutluyum❤️❤️❤️

Günlerimiz de aynıymış biz daha öğrenemedik cinsiyeti 🤷🏻‍♀️ Darısı bize inşallah sağlıkla gelsin kuzucuklar 😍
Ben nipt test sayesinde ogrendim cnm
Belcikada bunu yapiyorlar hep hem saglik yonunden hemde cinsiyeti bu sekilde ortaya cikiyor :)

Ben de 30 Kasım da kontrole gittim ikili test yaptım. Doktorum 10 gün sonra ara beni dedi ama aramaya cesaret edemiyorum iki hafta sonra kontrolüm var o zaman gidip öğrenicem. Ense kalınlığı için normal demişti
Evet kuzum ultrasonu yapan doktor burun kemiğini gördüm ense kalınlığı da normal demişti çok şükür kan da 1 hafta sonra çıkıyor kendi doktoruma göstermem lazım onu da ama gidemeyeceğim işte senin nasıl

Ben nipt test sayesinde ogrendim cnm
Belcikada bunu yapiyorlar hep hem saglik yonunden hemde cinsiyeti bu sekilde ortaya cikiyor :)
Anladım canım ben sadece ikili test verdim bakalım hayırlısı gidince öğrenicem. İyi olsun da ilk çocuk zaten. Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin 🤲🏻 Gidene kadar 15+1 olucam

X