2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar ikili tarama yaptırıp sonucu normal çıkanlar paylaşabilir mi? Benim sonuç çıkmış sadece iki değer var basıl anlayabilirim normal mi diye
Canım e nabizda kan sonuçları görülüyor sadece ,ben ozeldeki dr.uma yolladığında bunlar ikili test sonucu değildir dedi..riski gösteren oranın olduğu grafikte olmalıymış..Benim haftaya çarşamba randevum o gün alacağım sonuç raporunu ve göstereceğim

Merhaba canım geçmiş olsun.Çok doğru o gaz ağrısını çok çekiyorum hamilelikten önce bile bikaç sefer hastanelik olmuşluğum var dr gaz deyince insan utanıyor ben hep gazlı bi insanım ama hamilelikte çok farklı boyutlara geliyor kıvranıyorum resmen genelde sebze ağırlıklı beslendiğimde ve dediğin gibi süt yoğurt yediğimde oluyor benimde heralde laktozdan oluyor sanıyorum

Çok teşekkür ediyorum canım Bana normalde de soğuk süt dokunurdu ama bu bambaşkaydı dilerim kimseye özellikle hamişlere olmasın

Uyuyamiyoeum. Rwsmen uyandim lavaboya gittim ve gitti uyku. Su an mide bulantisiyla ugrasiyorum icimi buraya dökeyim dedim bari
yanlız değilsin canım. malesef ki hamilelik çoğunlukla uykusuzluk yada tamamen uyku halii. şimdi uykum yok ama günayınca da esner durur sonrada uyurum.

yanlız değilsin canım. malesef ki hamilelik çoğunlukla uykusuzluk yada tamamen uyku halii. şimdi uykum yok ama günayınca da esner durur sonrada uyurum.
Sevindim valla yanliu olmadihima. Saat 3 ten beridir uyanigim. Kafayinyiycem. Sabah oluncada kahvaltidan sonra küt diye gidiyorum 3 4 saat uyuyorum sonra. Ya daha dün dus aldim. Ama sanki savim kokuyor sanki ben kokuyorum. bana hersey kokuyor ve midem bulaniyor.

Ben prliam bulantı ilacını kullanıyorum çok şükür bulantım aşırı değil. Kızıma göre zaten çok çok iyim. Onda bir çok ilaç işe bile yaramamıştı. Rabbim yardımcımız olsun ne diyeyim. Anne olmak hiç ama hiç kolay değil

Gercektende su an 6 haftanin icerisindeyken asnen böyle düsünüyorum kaldi ki allah nasip ederse 9 ay. allah biliyor ya annelere cok düskünüm. Kimim annesi olursa olsun. Anneyse eger benim icin sizlar hep kendimi bildim bileli. Kaynanamla annemin kiymetinide hep biliyordum biliyorum. Anne olmadan böyleydim. Anne olduktan sonra nasil olurum bilemiyorum

Kızlar günaydın birşey danışacaktım..
kendi doktorum virüse yakalandı ve 15 gün yok benim de kontrol günüm 7 aralıktı .. fakat ben her ihtimale karşı düzelince hemen yine gitmek istemiyorum bulaştırıcı olur vs gibisinden .. ikili test sonucum çıktı 13.hadtamdayım sizce doktoru bekleyi ip 17.hadtamda mı gideyim yoksa herhangi bi doktora gidip kontrolümü atlamamayım mı .. hastaneler de berbat kafam karışık .. tavsiyeniz nedir şimdiden teşekkürler

Bu gece bende kolumda altın bilezik olduğunu gördüm rüyamda. Şimdi baktım yoruma : “Rüyada altın bilezik görmek, güç, nüfuz ve para anlamına gelen altın rüya sahibinin atılacağı işlerde başarı elde edeceğine işaret eder. Rüyada altın bilezik takmak; hayırlı işlere ve erkek çocuğa tabir edilir.” yazıor. Hayır olsun inşallahhh

Günaydın kızlar bugün kontrolüm var randevum 15:15te stresten uyuyamadım bütün gece 15 günde bir gitmeme rağmen çok stres yapıyorum
Günaydın ... neden stres yapıson ki. Her şey Allahtan ve Allahın dediği olur sonuçta. Teslimiyetçi ol biraz ve sen elinden geleni yaptıktan sonra Allaha inan ve ona bırak bazı şeyleri. Gönlünü ferah tut.. stres bebeğini de etkiler. Rahatla ve akışına bırak herşeyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…