2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Peki son ana kadar beklersek ,kendi sancımız gelir mi illa ki ,yoksa son ana kadar bekleyipte yine de kendi sancısı gelmeyen oluyor mu onu merak ediyorum ben, kendi doğal sancının gelmesi neye bağlı
aslında bunun hiç bir garantisi yok ama mesela 40 haftayıp doldurup suni sancı alsam zoruma gitmezdi. 37 haftaya girdiğim gibi doğuma aldılar beni.

Bglm ya bir tek bana mı öyle geldi o kız? Yani sanki aklı ermiyor gibi toplum arasında saf deriz ya.uzuldum ben açıkçası
Bu kadar da olmaz diyoruz ne bileyim
Yok ben baştandır takip ediyorum baktın mı sen de ben de öyle sandım acıdım dökülmedik dil kalmadı inadına aynı şeyleri yazıyor bilinçli gibi sanki
İlgi peşinde ya da kavga insan bundan nasıl zevk alır ki değişik. Birisi buna yenge demiş ondan ümitlenmiş karısı kötüymüş de adam böyle buna aşıkmış felan

Evet canım bende en başından takip ediyorum insani pes ettiriyor sonunda ama yazdıklarına bakınca sanki aklı ermiyor gibi geldi.
Adam da bunu görüp kullanmaya mi çalıştı hatta diyorum.
Normal insanın vermeyeceği tepkiler veriyor. Bir de konu fake değilmiş admin demişti

Yaa fake değilse yazık gerçekten bilmiyodum bunu şimdi üzüldüm bak bütün yolları kapatmıs anlamıyor kullanılmak üzere bile olabilir keske ailesine haber verilebilse ya. Pislik herif faydalanmaya calısıyor büyük ihtimal kızdan kafam karıstı herkesi kızdırdı anlamıyor bi türlü

Bilmiyorum inşallah ben öyle düşünüyorumdur sadece ama bana garip geldi işte üzüldüm
Neyse burayı meşgul etmeyeyim kizlar rahatsz olmasın:)

Kızlar bişey sorucam beta ne zaman düşmeye başlıyor 9 haftalık beta değerleriniz kaçtı acaba benim 4 gün önce 10000 çıkmıştı bugün yine 10000 çıktı ?

canım doktorun bir şey demedi mi hiç. açıklama uyarı yada durumun hakkında bir bilgi verilmedimi sana
Değerler aynı devam ediyor emin olmak için 1 hafta daha bekleyelim dedi kan çıkarken verdim e nabızdan baktım onun için birşey demedi gelince kan sonucuna göre değerlendiririz dedi

Değerler aynı devam ediyor emin olmak için 1 hafta daha bekleyelim dedi kan çıkarken verdim e nabızdan baktım onun için birşey demedi gelince kan sonucuna göre değerlendiririz dedi
Anladım canım. Rabbim yardımcın olsun. Kan değerleri hakkında pek bilgim sadece en başta verdim sonrasını hiç bilmiyorum. İnşallah hiç bir sorun yoktur.

Merhaba canım iyiyim Allaha şükğr :)
Kızım 13 aylık oldu çok şükür dişleriyle uğraşıyorum :)
Evet 1 bebeğimiz daha olucak Allahın izniyle :)

sen nasıslın bebeğin nasıl ?
Maşallah sağlıkla al kucagina inşallah ne güzel beraber büyürler artık :) ay 1. İcin ne uğraştık demi benim oğlan 18 aylık oldu büyüdü artık kendi kendine takılıyor . İkinci bebeğin cinsiyeti belli mi?

Reactions: H E
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…