2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben de sabahları bir yumurta, peynir tüketiyorum. Sütü çok sevmeme rağmen içemiyorum pek, şişkinlik yapıyor ben de. Onun yerine yoğurt yiyorum. Günlük 1-2 hurma, 2 tam ceviz yiyorum muhakkak. Meyve yemeye de özen gösteriyorum. Normalde pek aklıma gelmez. Balık-et-tavuk pek düzene sokamadım henüz ne yazık ki.
Hurmayı bi doktoruna danışabilir misin? Hurma yasak diye biliyorum. Doğuma yakın doğum gerçekleşsin diye hurma yediriyorlar diye biliyorum

Ay benim de dayilarim ikizmis ama vefat etmisler bebekken. Benim degerim dusuk ama doktor bana da ikinci kese gozukebilir kalp atisini duymaya gelince anlariz dedi 🤭
Aa öyle mi hayırlısı olsun inşallah, değerler değişkenlik gösterebiliyormuş düşük olanlar ikiz yüksek olanlar tek gebelik yaşayabiliyormuş ☺️

Kalp atışını duymak icin uzun sure beklemek ne zormus. Haftaya bugun gidecegiz kalp atışı için. Zaman geçmiyor
Ay bende haftaya persembe gidecegim insallah aslinda 10 gun sonra gel dedi ama doktoruma ancak 15gun sonraya randevu bulabildim oyuzden biraz gec olacak sabirsizlikla bekliyorum gunler gecmiyo sanki 😌😊

Aa öyle mi hayırlısı olsun inşallah, değerler değişkenlik gösterebiliyormuş düşük olanlar ikiz yüksek olanlar tek gebelik yaşayabiliyormuş ☺️
Aa çok ilginc🤭 hayirlisi o zaman canim saglikli olsunlar da 🙏🤗

Kizlar ya benim pantolonlarim sıkmaya basladi. Sadece 1 kilo almisim. Acaba sislikten dolayi mi boyle🤔
Bende bugun 7. Haftaya girdim. Tabi hamile oldugumu farkedene kadar 2 kilo almistim. 3 haftadir dikkat ediyorum kilo almadim ama gobegimi gorseniz 3 aylik dersiniz. Ozellikle ogleden sonra bi sislik vuruyo tas gibi oluyo karnim

Bende bugun 7. Haftaya girdim. Tabi hamile oldugumu farkedene kadar 2 kilo almistim. 3 haftadir dikkat ediyorum kilo almadim ama gobegimi gorseniz 3 aylik dersiniz. Ozellikle ogleden sonra bi sislik vuruyo tas gibi oluyo karnim
Ya aynı sıslık bendede var bende ıkı kılo almıs bulundum su ıcınce sanırsınız benımde uc aylıl gıbı yanı sankı su toplamıs karnım ıste pantolonumun dugmelerını açıyorum artık ya 😢

Biz simdiden sisircez gobekleri anlasilan 🤭

X