2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Çok teşekkürler

Bende regl döneminde göğüslerimde dolgunluk ve ishal olurdu. Ancak bu defa göğüslerim yumuşak, ağrılıydı. Kabızlık, gaz problemi bir de beyaz akıntı vardı. Farklılıklarımı yakından takip ettiğim için 3 haftalıkken farkedip erken gebelik testi ile teyitlemiştim.

Benim 5 haftalikken başladı keseyi gördüğum gün hafif bulantilarim vardı sonra azcık daha arttı daha kalp atisini duymadik 10gun sonraya randevu aldim bakalm bunu ilk defa duyuyorum

Ay evet benimde göğüslerim sizin gibi olur ve 1 hafta önceden ishal başlardı. Şimdi bunlar yok gaz problemi oldu baya şimdi adetim 4 gün var pek kalmadı genelde adet olacağım zaman da bende gaz oluyor zaten. Göğüslerim şişti yumuşak ama ağrısı dokununca. Çok güzel inşallah sağlıkla ilerler ve sağlıkla kucağınıza alırsınız. Cevabınız için teşekkürler

Ayni dusunce bende de var neden midem bulanmiyor diye aklimdan geciyor, internette 6. Haftadan itibaren demis mide bulantisi icin. Kotu dusunceleri kovalim direkt insallah sagsalim dogacak bebislerimiz, olmazsa da hayirlisi tabi ki ama iyimser olalim
Demek ki normal ki bakin bende de sizde de yok bulanti

benim catlama oldugu gun kasigimda adet sancisi gibi bir sanci olmustu. O an garipsemistim.
Adetten 5 gun once falan da regl agrisi gibi karnim belim sizliyordu. Bacaklarim kemiklerim regl oncesi gibi sizliyordu. Illa gogus agrisi yasamadim. Umairm hepimizin gonlune gore olur, bu ay pozitifi gorursunuz umarim
Bende Eylül annesi olacağım çok heyecanlıyım.
Bilmeden kereviz yedim bol bol bişey olur mu acaba?
Hayirli olsun size de Neden bisey olsun ki kerevizden

Son düzenleme:

Belirtiler konusunda çok kafanıza takıp boş düşüncelerle kendinizi meşgul etmeyin. Herkesin gebeliği farklı bunu unutmayın. Kimisi gebe olduğunu bulantılarıyla öğrenip aylarca bulantı çekiyor kimisi ise 9 ay boyunca bulantı nedir bilmiyor. İnşallah biz bulantı nedir bilmeyen şanslı kişilerden oluruz

Bu dedikleriniz bende de var. Bacak ağrısı oluyor şimdi de belim ateş gibi yanıyor e baş ağrısı başladı. Bakalım hayırlısı inşallah görürüm

O kadar nazli bir vucudum var ki bulantisiz gecerse hayret ederim
Insallah bebeklerimiz saglikli olsun, saglikla dogsun bulanti olmus olmamis hic fark etmez

Ya öylemiymiş benimde miğdem bulanmadı henüz,buna yormamalıyız kaçıncı haftadasınız

Ben de okuduğumda kereviz ne alaka dedim, sonra baktım cidden tehlikeliymis. Rahimde kan akışını hizlandirip, düşüğe sebep olabilirmiş yarin yapacaktım, arkadaş sagolsun bisey öğrenmiş oldum

Ya öylemiymiş benimde miğdem bulanmadı henüz,buna yormamalıyız kaçıncı haftadasınız
Yarın 5 oluyor. Haftaya Perşembe kalbi atıyor mu diye gideceğiz doktora. 3000 çıktı hcg 4+3 te nokta kadar bir kese vardı ama kalp atışı haliyle yoktu. Ne olur ne olmaz diye progestan verdi ama kan tahlilinde bakmadan progestan verilir mi bilemedim ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…