2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
35 yaşındayım. Ultrason ölçümleri gayet iyiydi. Ense 1 mm burunu göründü 2mm. Ama kan değerleri yüksek çıktığı için 264te 1 risk geldi. Detaylı ultrason bekleyeceğim artık
Sen Kaçıncı haftada gidecek sin canim detaylıca risk yuksek cikti diye bana 15.haftada detayli bakilacak

Merhaba kızlar, size bir şey danışmak istiyorum. Yaz için gözüme çarpan güzel elbiseler var, ancak öyle hamile elbisesi tam da almak istemiyorum. Normalde giydiğim bedene göre sizce ne kadar büyük elbise almalıyım yazın giymek için? mesela 34sem 36 kurtarır mı, çok mu iyimserim? En azından Haziran Temmuzda
Benzer şekilde hamile taytı pantalonu alacaksam aynı bedenimi mi almalıyım?

Valla bunu ben de düşünüyorum birkac elbise gördüm ama Haziran temmuzda da iyice sona yaklaşmış olucaz, yapısal olarak kiloya meyilli misin, bu zamana kadar aldın mi bunlara göre düşün istersen, benim ablam cok almıştı, ben de ideal kilomdan fazla başladım gebelige o yüzden korkuyorum henüz almasam da bulantılar geçince iyi yerim kesin, bakıp bakıp almadım elbiseleri

Selam kizlar .35 yas ustu gebelerin 2 li test kombine riskleri nasil cikti oran olarak kizlar .. haftaya gidecegim tedirgin olmamaya calissam da bi tik sanki stresim var
Benimde yaşım 35 oldu bu 3. gebeliğim adanalıyım ikili test için 20 martta gideceğim yaştan dolayı risk biraz yüksek gelebilir

ergenliğimde 5 kilo falan fazlam vardı ama verdim hepsini. sonra bir beslenme terbiyesi oldu bende zayıflıktan kırılmıyorum da normalim gibi. 10-12 kilo alsak iyi gibi geliyor, umarım çok fazla aşmayız :)
valla ne yapsam bilemedim hazır indirim de yakalamışken alasım var

Al gitsin o zaman ben henüz cesaret edemiyorum

Ben iki beden büyük aldım. Eğer oversized elbise ise bir beden büyük almak yeterli bence. Tayt hem medium hem large aldım. Large olan bacakları fazla sıkmadığı için daha rahat ettim ama ilk zamanlar diye medium giyiyorum.

Bence bol elbiselerse uzun süre giyilebilir.. benim olan elbiselerim hep s/m ama oldukça bollar o yuzden sonuna kadar beni idare eder diye düşünüyorum bolsa elbiseler yani bedenin ya da bir büyüğü alınabilir bence hamilelik sonrasıda giyilsin

bazı bol elbiselerimden ben de umutluyum sonra ziyan olmasın kıyafetler diye. teşekkür ederim tavsiyeleriniz için:)

Canım bin kere maşallah ben de kız istiyordum bir yandan seninkinin de ben de gösterdiği çıkıntı var gibi .. Bazen kayboluyormuş o 16.haftadan sonra ama hafif sönük olması lazımmış kız olması için 16 20 arası netleşir de erkek de yanılma payı az oluyor...

Benden önce bebek sahibi olmuş arkadaşlarımın, gece uyumadığımı gördüklerinde istisnasız " bunlar iyi günlerin başını kaşıyacak vaktin olmayacak uyu "demelerinden bıktım ya. Bir de " kocanı unut doğumdan sonra" versiyonu var ondan da nefret ediyorum Hadi yaşı büyük olanlar yapıyor ama gençlerden daha umut verici konuşmalarını beklerdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…