2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yaa o açıdan düşününce doğru ama belki süper bir abi kız kardeş ikilisi olurlar 🥰🥰 Evet zaman kötü gerçekten bizler ne güzel akşam ezanına kadar özgürce oynardık. Şimdi yeğenlerimi bir dk kapının önünde göremesem aklıma kötü kötü şeyler geliyor Rabbim evlatlarımızı korusun 🤲
Aminn 🤲

Sen yapınca önce ilk çocuğunun cinsiyeti çıkacak ama haberin olsun 😄
Kızda nasıl çıkıyor erkekte nasıl çıkıyor, iki kere yaptım ikisinde de dik gidip geldi. Ama düşüğüm var benim o sayılıyor mu 🙈bu 3ncü gebeliğim

Evet üçüncüde daire oldu 👍düşüğü bende erkek hissediyordum. Çünkü herşey oğlumda yaşadıklarımla aynıydı. Bunda herşey tam tersi oluyor
Yüzüğe göre de doktora göre de kız yolda o zaman 🥰 bir hamilelik daha var mı duracak mı ona da bak bence

AA kramp bacağınıza mı giriyor? Benim de birkaç gündür sağ bacağıma kramp giriyor ve uykudan uyanıyorum. Sonra bir zaman uyuyamıyorum tabii.. demek ki yalnız değilmişim😬
Magnezyum verdi doktor bana kramplar için yokuş çıkarken ve gece çok oluyordu. Doktora söylemeyi unutmayın.

İstanbulda olduğumuz için fazla kazanıyorsak bile İstanbula harcıyoruz dolaylı yoldan o zaman. :) Diğer firmaları bilmiyorum hiç gelecek hafta fiyat alırım onlardan da.
labistanbul, apex ve biruni'yi aradım ben. ilk ikisi şişli'de, diğeri etiler'de galiba. biruni "panaroma yapıyoruz, nifty yapmıyoruz" dedi.

Çok geçmiş olsun, inşAllah bir an önce geçer bu rahatsızlıklarınız. Bende de migren var ve nasıl bişi olduğunu çok iyi biliyorum...🥺 hamilelikte daha da zorlaşıyor, bugün mesela yine migrenim tutacakmış gibi sağdan girmeye başladı. Bunun için ekstra yaptığım bir şey yok, hamilelik öncesinde en fazla ağrı kesici alıyordum ama şimdi onu da alamıyorum. Doktorunuz daha iyi bilir, ona danışmalısınız bence, çok da kendinizi yıpratmayın çünkü isteyerek yapmıyorsunuz ki..
Allah şifa versin gerçekten çok zor 😔

Canım maalesef bende de var migren ben genelde tutacağını anladığım zaman hemen bir parol içiyorum ve karanlık bir oda da uykuya dalıyorum. Migrenin ilk başta önlemini almayınca ilerleyen saatlerde daha çok mahvediyor insanı. Baktım öyle de geçmiyorsa buz torbası koyuyorum başıma ama muhakkak uyuyorum uyumazsam geçmiyor birde asla ışıkta durmamaya çalışıyorum. Bazen oğlumun eline telefonu veriyorum annecim sesini kıs ışıkları kapatayım uyuyayım deyip öyle oyalıyorum.
Bende ne uyku ne buz nede Karabiber işe yaramadı serum bile anca Rabbim hepimize şifa versin yaşamayan bilemez gerçekten🥺

10 haftalıkken gittiğimde doktoruma ilişkiyi sormuştum yasak demişti zamanı gelince ben söyleyeceğim demişti genelde doktorlar kanama falan olmadığı sürece müsade ediyorlarmış ama doktorum uygun görmüyor demek ki . Sizlerde durum nedir bekletiyor mu müsade verdi mi merak ettim.
Sadece ilk üç ay önermiyorum ben demişti. Bi sorunda söylemedi çok şükür ama ben cesaret edemiyorum bu konuda açıkçası bilmiyorum 🤷🏼‍♀️ Kıyamıyorum mu desem bir şey olur psikolojisi mi desem çok değişik duygular hissediyorum bu konuda 🙄🙄

Sadece ilk üç ay önermiyorum ben demişti. Bi sorunda söylemedi çok şükür ama ben cesaret edemiyorum bu konuda açıkçası bilmiyorum 🤷🏼‍♀️ Kıyamıyorum mu desem bir şey olur psikolojisi mi desem çok değişik duygular hissediyorum bu konuda 🙄🙄
Ya bir şey olursa psikolojisi o bende de o var çünkü sebep olursak diye korku var içimde

X