2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yok olmuyor ben çok kötü hissediyorum. Sıkıntıdan saçma sapan şeyleri takmaya başladım. Çok mutsuzum ben bazen kendimi camdan atasım geliyor. Depresyona girdiğim dönemlerdeki gibiyim. Geçecek mi bunlar? Ne yapacağımı şaşırdım ben.
Uzun yıllar psikolojik tedavi görmüş biri olarak naçizane tavsiyem bir psikologla görüşmeniz. Söylediğiniz şey çok ciddi. Kendinize zarar vermekten bahsediyorsunuz lütfen ihmal etmeyin gidin..

200E6A05-A90F-4822-902B-5CB551D8EBB0.jpeg

Selam kizlar, merakima yenildim 😁 6+3 ultrason goruntusubu paylasiyorum vajinal. Bakma firsatiniz olursa eger 🥰

günde bir kez en azından bir şeyler sürüyorum karın bölgeme. henüz öyle belirgin bir büyüme yok ama şimdiden kullanayım dedim.
inciayi buradaki arkadaşlar önerdi. lierac baya popüler ancak bundan herkes memnun mu emin değilim. ben geçen biraz sıkıldım birden eczaneden çatlak kremi almaya karar verdim :KK70: ve muslera aldım, yoksa incia önerilince onu düşünüyordum. body shopun falan da baya ürünlerini araştırmıştım. alternatif çok aslında anladığım o bölgeyi bol bol nemlendirmek önemli olan. doğal yağlar da olabilir.
Henüz hiçbir büyüme yok aslında ya da ben göremiyorum. Ama çatlamaya meyilli bir vücudum var. Ergenlikte dizlerim çatlamıştı mesela hâlâ zebra deseni gibi çatlak izleri duruyor. Şimdilik evdeki Bio oil'i kullanıyorum ama ben zaten normalde de onu kullanıyordum. Daha yoğun bir şey kullanmak gerekir mi ilerleyen zamanlarda diye düşünüyorum. Lierac'ı ben de çok duyuyorum ya burada kullanan var mı acaba?

Henüz hiçbir büyüme yok aslında ya da ben göremiyorum. Ama çatlamaya meyilli bir vücudum var. Ergenlikte dizlerim çatlamıştı mesela hâlâ zebra deseni gibi çatlak izleri duruyor. Şimdilik evdeki Bio oil'i kullanıyorum ama ben zaten normalde de onu kullanıyordum. Daha yoğun bir şey kullanmak gerekir mi ilerleyen zamanlarda diye düşünüyorum. Lierac'ı ben de çok duyuyorum ya burada kullanan var mı acaba?
Mesela incia cok yogunmus diye okudum ben. Surmesi biraz zor olabiliyormus ama uzun sure nemlendiriyormus. Eger istediginiz boyle bir seyse. Lierac yorumlarindan herkes aman aman memnun gelmedi gibi, online satis platformlarindaki yorumlar da baya fikir veriyor.

Mesela incia cok yogunmus diye okudum ben. Surmesi biraz zor olabiliyormus ama uzun sure nemlendiriyormus. Eger istediginiz boyle bir seyse. Lierac yorumlarindan herkes aman aman memnun gelmedi gibi, online satis platformlarindaki yorumlar da baya fikir veriyor.
Evet öyle bir şey olabilir. Veya Body Shop'ın body butter'ları da olabilir.

Ben lierac kullandım. Normalde bacağımda kalçamda çatlaklar var ergenlikten. Annem falan hep çatlak. Ve hamilelikte hiç olmadı. O yüzden gene lierac alırım.

Lierac kullandım bende hiç bi işe yaramadı valla hemde düzenli kullandım. Sizlere tavsiyem banyoda mutlaka kese yapın özellikle çatlamaya müsait yerlere kan dolaşımı hızlanacak. Çıkar çıkmazda nemlendirici krem yağ vs sürün emene kadar bekleyin. Bebek yağı da nemlendirme konusunda çok iyi ama kullanımı zor. Bi de dıştan nemlendirmek kadar içten beslemek de çok önemli dışardan ne yaparsanız yapın yeterli su vücuda girmiyorsa o vücut çatır çatır çatlar

Ben lierac kullandım. Normalde bacağımda kalçamda çatlaklar var ergenlikten. Annem falan hep çatlak. Ve hamilelikte hiç olmadı. O yüzden gene lierac alırım.
Bende de ergenlikten kalma çatlaklarım vardı annemde de parmak genişliğinde çatlaklar var o yüzden çok üzerine düştüm her gün sabah akşam lierac kullandım. 38 haftaya kadar çok iyiydi tamam olmayacak heralde dedim ama erken konuşmuşum son haftalarda mahvoldum

Lierac kullandım bende hiç bi işe yaramadı valla hemde düzenli kullandım. Sizlere tavsiyem banyoda mutlaka kese yapın özellikle çatlamaya müsait yerlere kan dolaşımı hızlanacak. Çıkar çıkmazda nemlendirici krem yağ vs sürün emene kadar bekleyin. Bebek yağı da nemlendirme konusunda çok iyi ama kullanımı zor. Bi de dıştan nemlendirmek kadar içten beslemek de çok önemli dışardan ne yaparsanız yapın yeterli su vücuda girmiyorsa o vücut çatır çatır çatlar
Kese tavsiyesi icin tesekkurler ihmal ettigim bir seydi🙏🏼

Çatlakları önlemek için bir ürün kullanmaya başladınız mı?
Hindistan cevizi yagi kullaniyorum. Lierac almayi dusunuyordum ama ise yaramadigini yazanlar da var yorumlarda, arastiriyorum suan o yuzden baska alternatifleri.
Ilk hamileligimde Sebamed kullanmistim ve hic catlamamistim 20 kgya ragmen belki yine Sebamed alirim

Bende de ergenlikten kalma çatlaklarım vardı annemde de parmak genişliğinde çatlaklar var o yüzden çok üzerine düştüm her gün sabah akşam lierac kullandım. 38 haftaya kadar çok iyiydi tamam olmayacak heralde dedim ama erken konuşmuşum son haftalarda mahvoldum
8 yıl önce lierac meşhurdu. İncia falan yoktu o zaman 😄 mustela da çok iyi krem bebek için güneş kremi falan almıştım o zaman. Ama çatlak kremi olarak bilmiyorum.

Kızlar geri dönüp baktım ManyakPrenses ManyakPrenses kız demiş B bitkiselhayat erkek demiş. Haftaya cuma ikili testte görürsem buraya gelip söylerim size. E Efulimm41 sana sormayı unutmuşum

Bizde bugun doktora gittik 12 hafta olduk 2li test yapıldı cinsiyet tahminini yapan arkadaşlar bakabilir misiniz :)

Eklentiler

• IMG-20210225-WA0001.jpeg
    IMG-20210225-WA0001.jpeg
    55,3 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG-20210225-WA0008.jpeg
    IMG-20210225-WA0008.jpeg
    68,4 KB · Görüntüleme: 49
8 yıl önce lierac meşhurdu. İncia falan yoktu o zaman 😄 mustela da çok iyi krem bebek için güneş kremi falan almıştım o zaman. Ama çatlak kremi olarak bilmiyorum.

Kızlar geri dönüp baktım ManyakPrenses ManyakPrenses kız demiş B bitkiselhayat erkek demiş. Haftaya cuma ikili testte görürsem buraya gelip söylerim size. E Efulimm41 sana sormayı unutmuşum
Tekrar atabilir misin kaçırdım sanırım. Benimde yarın randevum var cinsiyet yorumu yapar muhakkak ikili de yaptırcam inşallah ☺️

X