2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar 7 haftalık olduk biz şükürler olsun ki herşey yolunda :nazar: :KK68: inşallah hepinizin evlatlarınızda sağlıklı sıhatlidir🙏🏽🤍 ailenize nezaman söylediniz siz yada söylemeyi düşünuyorsunuz biz henuz kimseye söylemedik sizce erken mi ? Fikirlenizi merak ediyorum
Biz ailelere ve yakın arkadaşlara söyledik. Dayı, teyze vs bilmiyor tabi henüz. Ben bir de direktörüme söyledim, biz normalde dönüşümlü çalışıyoruz. Bulantım çok olduğu için bir süre evden çalışmayı talep ettim. Umarım sağlıklı bir şekilde büyür bebişimiz 🙏

Ay ben öğremdiğimde eşime hemen söylesem mi diyendüşündümüştüm 😂 resmen bebeğimi kendime saklıyorum :) sağlıkla dünyaya gelsin evladınız 🧿💕
Siz de bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alın Inşallah. Garip bir şekilde iş yerinde bile herkes öğrendi benim. Durduk yere "hamile misin?" diye sordular 🙄 hayır da diyemedim. 🙈 Çevremde herkes biliyor nerdeyse😂😂😂

Benim de normalde 6+4 dü dün ama dr 5+4 gibi düşünebilirsin dedi gec yumurtlama oldu zaten. Peki kalp atışı duydunuzmu
Belli belirsiz var dedi o yuzden haftaya persembe gel dedi tekrar. Net duyulur dedi. Artik neyse saglikla gelsinde. Bende 7. Haftaya kadar bekledim birden ikisinide görürüm diye nasip degilmis. Saglik olsun

Benim de öyle ama doktor korkuttu görmüyorum bir şey falan diye kaç mm acaba sizin kese ?
Hic bilmiyorum dr asistanina 4.8 gibi bisey dedi sanırım ama net hatırlamıyorum. Ben biraz geciktirdim hem kalp atışını hem keseyi birlikte göreyim diye ama yumurtlamam 20. Günde oldugu için kalp atışı duyulmayabilir diye kendimi hazırlamıştım. Dr dedi ki rahatlayabilirsin evet hamilesin küçük bir kese görüyorum daha cok yeni oluşmuş yeri güzel şekli güzel, adet tarihine göre 6+4 ama sen 5+4 gibi düşün onu geç döllenme olmus dedi. Haftaya kalp atışını görmemiz gerek dedi bu kadar. Görmesek de ben sıkıntı etmicem çünkü 8. Haftaya kadar göremeyenler cok fazla

X