2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar burda uzun bir sure sohbet ettik dertlerimizi paylastik güldük agladık yol arkadaşı olduk
İnanin hepinizi tek tek cok seviyorum
Eger istemeden kalbini kırdığım biri olduysa affola
Benden yana hakkim varsa sonuna kadar helal olsun
Sizler de hakkinızı helal edin sonucta bi operasyon geciricez
Yarın size yazmaya calisicam mutlaka ama yazamazsam kusuruma bakmayin olur mu
Hepinizi cok seviyorum 🥰
Canım ne kadar incesin öyle 😊 Inşallah yarın çok güzel bir operasyon geçirip bize müjde verirsin. Sen de çok seviliyorsun. Dualarımız seninle. Allah yar ve yardımcın olsun 🤲 Ne hakkım olur bilmiyorum ama varsa da benden yana helal olsun.

Eki Görüntüle 2906391 Eki Görüntüle 2906392 Kızlar ben hastane çantamı kapattım artık. Anne ve bebek olarak ayırdım ikiye bu şekilde kolay bulunması için üstünede yazdım. Çoğumuz böyle yaptı sanırım🤩 Yandaki bebek bakım çantasınada ebe nin istedikleri şeyleri poşetle koydum, kolayca verilsin diye. İnşallah hayırlısıyla sağlıkla kavuşalım hepimizz🤲🏻😍
Ayy böyle güzel hazırlıkları görmek çok hoşuma gidiyor... Ellerinize sağlık🤩🧿

İyi akşamlar hanımlar lütfen bana yardımcı olur musunuz ben şuan 36 haftalık hamileyim doktor bana bebeğimin gelişiminin 3 hafta geride olduğunu söyledi erken doğum planlıyoruz dediler benim gibi olan anneler var mı yardımcı olur musunuz lütfen riski nedir

Kızlar burda uzun bir sure sohbet ettik dertlerimizi paylastik güldük agladık yol arkadaşı olduk
Hepinizi cok seviyorum 🥰
Allah yardımcın olsun canm çok güzel geçsin herşey bize de yazmayı unutma hepimiz merak ediyoruz teker teker arkadaşları bebişlerine kavuştuğunu görüyoruz bu bizi çok mutlu ediyor darısı bizim başımıza hayırlısıyla 🤲🥰

Kızlar bir iki gündür her iki bacağım yürürken bir ağrı oluşuyor üst kısımlarda oluşuyor bu ağrı neden olduğunu anlamadım sizde öyle bir durum oldu mu hiç geçmiyor da öyle çok ağrı da yapmıyor ama hissediyorum yani

Dogumhaneye verecegim keseyi hemen gittim degistirdim bu yorumlardan sonra 😁 fotografa saklamak da cok iyi fikri.peki hastane icin fotografci ayarladiniz mi? Ben cok abartmak istemedigimden kendim cekeriz diye dusunuyorum ama sonra bu huyum yuzunden guzel seyleri de kacirmayayim dusuncem de oluyor ☺️
bebisimizin ismi olmadigindan kapi susu falan da yok. Isimsiz cikolata goturucem hastaneye. Isim bulunca bi hediyelik yaptiricam neyse ki. Oglan ileride anne benim niye yok diye kizmaz umarim 😅😅
Ay ben de çikolata ve hediyelik bakacaktım şimdi yazınca aklıma geldi. ☺️ Biraz daha beklerseniz kendisine sorarsınız artık hangi ismi istersin diye. :) seçenekler oluştu mu geçen hafta onlar da yoktu çünkü.

Canım benim hastane zaten ziyaretçi kabul etmiyor o yüzden hastaneye çikolata gibi bir şey götürmeyeceğim. Fotoğrafcı da ayarlamadım. O konuda pek bir isteğim yok açıkçası. Daha isme karar veremediniz mi? Ben artık vermissinizdir diyordum 😊
Cikolatayi adettendir diye hemsirelere vermelik goturucem ne garip detaylar degil mi 😁 malesef hala kesin budur demedik, esim kafa yormaya basladi ama en azindan, olmazsa ben direticem bir noktada 🤷🏻‍♀️

Ay ben de çikolata ve hediyelik bakacaktım şimdi yazınca aklıma geldi. ☺️ Biraz daha beklerseniz kendisine sorarsınız artık hangi ismi istersin diye. :) seçenekler oluştu mu geçen hafta onlar da yoktu çünkü.
Belli bir yasa kadar bebek, sonra da cocuk diyecegiz kendisine 😅 evet allahtan esim artik son haftalar olunca kendi de bu konuya mudahil oldu da bir liste yaptik. Duruma gore kendi onerim icin bastiracagim 😁

İyi akşamlar hanımlar lütfen bana yardımcı olur musunuz ben şuan 36 haftalık hamileyim doktor bana bebeğimin gelişiminin 3 hafta geride olduğunu söyledi erken doğum planlıyoruz dediler benim gibi olan anneler var mı yardımcı olur musunuz lütfen riski nedir
İyi akşamlar. Sadece bir ölçüsü değil genel olarak 3 hafta gerideyse anne karnı gelişim geriliği diyerek 37+0 gibi alıyorlar dışarda büyümesi daha iyi diye. İlk çocuğumda böyle oldu ama artık bu forumda çok kez yazdım 2,5 kilo gayet sağlıklıydı. Eğer ki ayrıntılı ultrason ve diğer başka sebepler yoksa mühim bi şey değil. Sağlıkla gelsin inşallah bebeğiniz.

Hepinizi cok seviyorum 🥰
Saglikla kavusun insallah cok guzel destek olduk hepimiz birbirimize guzel haberlerini bekliyoruz yarin Allahim yardimcin olsun 🙏🥰

Hadi hayırlısı, benim doktorum eğer doğum başlarsa engellemeyeceğiz dedi, yani ilaçla geciktirmek istemedi. Artık bu haftadan sonra engellemiyoruz dedi ama bakalım, umarım bir iki hafta daha dişini sıkar minik :)
Bencede bana en uygunu geliyor eğer bebek geliyorsa bunu plesenta başlatıyor ama içerde tutunca başka sıkıntıkar olur diye duşunuyorum bazı plesentalar yaşlanmış oluyor ve suzme işlemini iyi yapmadığınd bazı şeyler bebeğe geçebiliyırmuş ama ne derece doğru kanıtlanmış bilgi bilmiyorum beşinci haftada benim doktor kese uzamış duzgun durmuyır dedi progestan verecekti istemedim duşundun kan sulandırıcı başlamamıştım bşrde karın göruntusunden öyle duşundum içmedim hormon ilaçlarından korkuyorum açıkcası ben kardeşim eşinden dolayı tup bebek yaptı verilen ilaçlar yuxunden bence şimdi miyom ve rahim kalınlaşması var ben ilaçlara bağlıyorum nedense

Benim gebelikten önce hpv pozitfi takviye ilaçlarla şükür negatife döndüm.simdi sende durum ne yani pozitif mi hâlâ sezeryan kararı verdi bu yüzden meraktayım benim 4 normal dogumum var
Bana ilaç vermediler canım rahim ağzından parça almışlardı temiz çıktı doktor 6 ayda bir kontrol ettireceksin demişti ama o arada hamile kaldım tesadüfen internette bu tür enfeksiyonların normal doğum esnasında bebeğe geçtiğini okudum doktoruma o zamanki tahlilleri gösterdim o da bebeği riske atmayalım sezeryan yapalım dedi benim zaten 13 yıldır çocuğum olmuyordu bu yüzden ben de riske atmak istemedim aslında gönlüm normal doğumdan yanaydı eşim hep sezeryan olsun istiyordu onun gönlüne göre oldu sağlıkla kucağımıza alalım da inşallah farketmez doğum şekli

Benim bebegimin gelişim problemi yok ama az kilo almıştı son kontrolde. Benim erken doğum olma ihtimali çok yüksek şuan ve eğer dayanırsa pazartesi kontrolümüz var. Bakıcaz bakalım kilo almış mi yoksa bir sorun mu var. Bu tarz gelişim sorunları olabiliyor plesenta kaynaklı vs ama doğunca düzelen bir durum. Umarım sizinde sağlıkla gelir hicbir sorun olmaz.

X