2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım ben beşli takım koydum. Yanıma da iki tane yedek beşli takım aldım. Alt üst ayrı ayrı daha kolay olur diye düşündüm. İç için de zıbın koydum bu göbek bakımı için kruvaze olandan. Karışmasın diye de poşet üzerine ebeye verilecek diye yazdım
olmazsa ben de alt üst takımı koyayım ya son anda kafam çok karıştı :KK45: kruvaze zıbınlardan ben de aldım umarım onlar işimize yarar boşa gidecek diye arada hayıflanıyorum sanki çok büyük dertmiş gibi :KK70:
Ben hastane çıkışı aldım 10 lu, beşli çok düşündüm ama battaniye takım olmuyor, zaten ıvır zıvır aldığım yok, o yüzden takım tam olsun dedim
benim de 1 10lu, 2 5'li çıkış var. 5li çıkışın biri battaniyesiyle, havlusuyla takımlı. o tam erkek bebek rengi beyazlı mavili kuzulu. diğer 10lu takımım da güzel ama bahsettiğim takım daha güzel, ondan bilemedim, ilk giyiş, bayram kıyafeti gibi olsun mantığı güttüm :KK70: buna ek 4 zıbın, 2 tane de yedek alt koydum, bol yedekli olsun dedim.

Kizlar dogumhaneye bebek icin nasil kiyafetler vereceksiniz? Alt ust takim diyorlar hep ama en sevdigim tulumu sectim hata mi ederim sizce kirlenme vs acisindan? 🤔 ilk cikista takim takim olmasi guzel olur gibi gelmisti
Alt üst giydirmek daha kolay diyorlar. Topuk kanı vs birsürü prosedür olacak ya bebek için

Alt üst giydirmek daha kolay diyorlar. Topuk kanı vs birsürü prosedür olacak ya bebek için
10 lu hastane çıkışı aldılar bana kayınvalidemler canım. Burdaki tecrübelere ve arkadaşlarımın dediğine göre altlı üstlü takım daha rahat oluyomuş. Çünkü muayene falan oluyomuş bebek sürekli üstünü çıkardıkları için öylesi daha kolaymış. Ben tabi 3 yedek takım daha koydum 5 li olanlardan ve sevdiğim tulumuda koydum yani o 10 lu hastane çıkışının herşeyini koydum battaniyeside var öyle işte😍
anladım kızlar, çok sağolun. böyle prosedürler de oluyorsa alt üstü koyayım tabi. ben sadece kendimiz giydirirken zordur diye düşünmüştüm. o kadar giy çıkar olacağını düşünemedim.

Kızlar burda uzun bir sure sohbet ettik dertlerimizi paylastik güldük agladık yol arkadaşı olduk
İnanin hepinizi tek tek cok seviyorum
Eger istemeden kalbini kırdığım biri olduysa affola
Benden yana hakkim varsa sonuna kadar helal olsun
Sizler de hakkinızı helal edin sonucta bi operasyon geciricez
Yarın size yazmaya calisicam mutlaka ama yazamazsam kusuruma bakmayin olur mu
Hepinizi cok seviyorum 🥰
Helal olsun canım ne hakkı hem olur mu öyle şey :KK200: iyi haberlerini bekliyoruz, her şey su gibi aksın gitsin inşallah.

Kızlar burda uzun bir sure sohbet ettik dertlerimizi paylastik güldük agladık yol arkadaşı olduk
Hepinizi cok seviyorum 🥰
Bende seni düşünüyordum hayırlı haberlerini bekliyor olucaz. Rabbim saglıcakla kucağına almayı nasip etsin 🥰 dualarımız ve pozitif enerjimiz tüm doğuma giden arkadaşlar için ❤️

Hepinizi cok seviyorum 🥰
Yaaa bi duygusallastım 😊 varsa helal olsun.. güle güle gir çık operasyona inşallah sağlıkla kavuşun 😍

Ayy nasıl sevindim canım ya çok şükür atlattın bak😍 Artık son hız doğuma hazırlanıyoruzz gelsin bebişler zamanında💃🏼💃🏼
Cok şükür canım yaa valla Sinir bozucu bi süreçti, herkes yat yat nasıl olsa böyle rahat günlerin olmucak diyodu ama insan gercekten hasta moduna giriyor canı sıkıliyor, Rabbim aylarca yatmak zorunda olanlara kolayliklar versin inşallah 😊

Sağolasın bacım aklımdaydın bugün hatta seni etiketlemeye çalıştım yapamadım heralde 😅 bu sefer çok kilo almamış kilo ideal çıktı ama artışı öncekine göre daha azdı ben muz falan hep aksattım bak hemen farkediyor bence biz muz ceviz süt falan bunlara ağırlık verelim gene 🥰🙏🏻
Arada olur öyle ideal aralıkta olsun da. 🤗 Ben de protein yumurta devam ediyorum. Hemen toparlar inşallah sen de tekrar başlarsan yemeye. Bugün bacaklarım şişti benim, doğum iznindeyim ama kağıt üstünde, yine çalışıyorum evden, sandalyede çok oturduğum için davul gibi şişmişler.

ünümüz aynı seninle benim kız da daha narin hareket ediyor ve yer değiştiriyor. takılmamaya çalışıyorum okudukça hepim,zde aynı belirtileri görüyorum. sağlıkla kavuşalım azıcık kaldı zaten
Amin inşallah canım , evet bizimki erkek biraz daha sert hareketleri bide toplanınca kasılıyor birazda canım yanıyor açıkcası

Geçen hafta ben de eşimle tartışmıştım tam da hastanedeyken üzüldüm aynı senin gibi karnımda ağrı kasılma oldu nst de de çıktı doktor iki gün sonra tekrar nst istedi tabi eşimle aramız düzeldi keyfim yerine geldi o zaman çıkmadı nst de ağrı üzülmemeye çalış dinlen geçer canım
Dinlenince birkaç saat sonra geçti çok şükür ama çok korktum doğum kasılmasına benziyordu, belki o an nst çekilse sancı çıkardı, eşim de sağolsun destek oldu atlattık durumu. Çok sağol canım

Hepinizi cok seviyorum 🥰
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏😊 hayırlı haberlerle inşallah 😊

X