2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Çok teşekkürler canim🤗
40 in çıkmasını bekleyemem çünkü Fransa'ya gitmem lazım bebisle, asısiz da kabul edilmiyor artık🤷 iyice araştırayım ben bu konuyu.
Sanada geçmiş olsun, umarım herşey düzene girer❤️🙌
Bana doktorum kendi kız kardeşim de olsa, kızım da olsa aşı olmasını öneririm diyerek BionTech olmamı söylemişti, bu ay 2.dozunu olacağım. İlkinde de hiç bir yan etkisi yaşamadım. Avrupa’da hamileler üzerinde denenmiş ve bir yan etkisine rastlanmamış. Bence aşı konusunda doktorunuza güvenin derin naçizane...😊 bu arada sağlık ocağındaki hemşire de neden aşı oldun? Hamilelere aşı yapılmıyor demesin mi? Maalesef çok fazla bilgi kirliliği var ama bence doktorlar doğrusunu bilir.🌸

Bana doktorum kendi kız kardeşim de olsa, kızım da olsa aşı olmasını öneririm diyerek BionTech olmamı söylemişti, bu ay 2.dozunu olacağım. İlkinde de hiç bir yan etkisi yaşamadım. Avrupa’da hamileler üzerinde denenmiş ve bir yan etkisine rastlanmamış. Bence aşı konusunda doktorunuza güvenin derin naçizane...😊 bu arada sağlık ocağındaki hemşire de neden aşı oldun? Hamilelere aşı yapılmıyor demesin mi? Maalesef çok fazla bilgi kirliliği var ama bence doktorlar doğrusunu bilir.🌸
Ası için hep endişeleeim var, olmadım bebeğim için emin değilim diye. Bugün takipli oldugum drun vatsap gurubunda yazmıs arkadaşlar, sezeryan ile doğum yapan bir arkadaş entübe oldu dua edelim diye. Öksürük varmıs grip gibiymiş ama ciddi olsa anlaşılırdı diye önemsemedi sanırım. Çok üzüldüm içim bir garip oldu. Kafam çok karıstı Rabbim cümlemizi muhafaza eylesin.

Bugün benim bebegimde öyle ya sabah iyidi ama ögleden sonra bir anda kesildi resmen. Ben dürtüyorum oynuyorum yatıyorum kalkıyorum vs ancak bir iki kıpırdıyor sonra yine duruyor. Benimde kontrolüme az kaldı ama çok tedirgin olmamaya çalışıyorum. Bebek bu illaki bir gün daha az olur heralde bakalım yarın nasıl olucak. Sende sıkma canını stres yapmamaya çalış hiç hissetmezsen doktora gidersin
Sanırım bu haftalarda normal bu durum. Yani umarım normaldir

Yaklasik 2 saattir karnim agriyor, duzenli bir agri var ve arada siddetleniyor, arada bir de vajinaya ve makata baski olup geciyor. Karnim çok sert yumusamiyor. Siddetli agri geldiginde nefesimi kesiyor. Bebegim asagida hareketlerini de hissediyorum hareket ediyor.

Yaklasik 2 saattir karnim agriyor, duzenli bir agri var ve arada siddetleniyor, arada bir de vajinaya ve makata baski olup geciyor. Karnim çok sert yumusamiyor. Siddetli agri geldiginde nefesimi kesiyor. Bebegim asagida hareketlerini de hissediyorum hareket ediyor.
Ağrı kaç dk bir geliyor saat tuttun mu?

X