2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benimki epeydir kafa aşağıda duruyo valla bilmiyorum ondan mi degil mi igneyle de ayni zamanlara denk gelince iyice korkar oldum önceden cok hareketliydi. Simdi tekme pek yok, daha çok karnımın belli yerlerini sisiriyor yer değiştiriyor gibi kayıyor gibi hareketleri

O nasıl laf ay şok oldum bence hiç kimseyi umursama önemli olan sağlıklı olması

Haklısın ilaçları çok takıntı yaptım da iğneden sonra 2-3 gün içinde eski hâline doner diye beklerken dönmeyince korkar oldum, hareket hic olmasa hemen koşup gitcem de var biraz, o yüzden ctsi kontrolü bekliyorum. Benim doktor da doçent aslında cok güveniyorum ama iste...

Canim benim ishal durmustu ama aksam aniden sulu ishal oldum sanci da oluyor, bulantim da var. Kizim hareket ediyor hareketleri az ama yine de hareket ediyor. Senin de mi boyle olmustu.
Suan ishal ve kusma salgını var canım ben ishalken bebek hareketlerinden ziyade karın sertlesmesi sıklaştıgi icin gittim ki nst de düzensiz bikac sancı çıktı. Düzelme olmayınca ciğer geliştirici vuruldu ondan sonra azaldı hareketler ve 4-5 gündür de az

Haklısın ben taktikca azaliyor kendime gelmem lazım..

Çok değil ya 3 ü göreyim yeter diyorum ama sağlıklı olsunlar da gerisi önemli değil. Ben 6 ay yoğun depresyon yaşadım kızımda hiç mutlu değildim o günler geldikçe aklıma kasılıyorum yine öyle olur diye. İnşallah hepimiz sağlıkla kucaklarız bebeklerimizi

İnşallah canım

Lütfen stres yapma. Bariz ortada kv nin ne kadar dengesiz olduğu. Iyi niyetli olsa öyle bir yorum zaten yapmaz. Kilolu bebek sağlıklı demek değil ki. Ne yaparsak yapalım elimizde değil demek ki. Bak ne güzel yazmışsın dr ne diyorsa fazla fazla yiyormuşsun. Daha ne yapabilirsin ki. Sen strese girer üzülürsen bebeğin de çok etkilenir. Değmeyecek kişiler için üzme kendini de bebeğini de. Sağlıklı olsun da 3 kilonun altında doğsun sanki ne olur.

Ah bu dediğim devede kulak o dönem neler duydum neler. Birinde sütümle ilgili saçmaladı cevap verdim diye işitmediğim laf kalmadı. Beni ilk bebekte çok zorladılar ama bu sever daha farklı olur diye umuyorum. İşkinde onda kalıyordum şimdi kendi evimdeyim bu Nil’e güç veriyor bana

Eşim de senin gibi takma diyor allahtan o yanımda ilk doğumda benimle değildi. Bu sefer ezdirmez beni diye düşünüyorum

Bugün birçoğumuz için zor bir gündü sanırım. Ben de kendimi çok yalnız ve mutsuz hissediyorum bugün. Pandemide hamile olmaktan kaynaklı neredeyse kimseyle görüşmüyorum, işe de gitmiyorum aylardır. Evde o kadar bunaldım ki. Sabah erkenden uyanıyorum ve sıcaklardan tekrar uyuyamıyorum. Zaman hiç geçmiyor... Bebeğim doğsa da onunla vakit geçirsem deyip duruyorum.

Aynen valla acaba şey için mi başlarında konak oluyorya onlar için mi diye düşündüm

Bol su içeyim yarin da doktoru arar sorarim canim. Birden panikledim insallah sorun olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…