2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bence benim yaşadığım o dalgalanmalar bebek hareketi çünkü bi saga geçiyor bi sola geçiyor resmen oynuyo icimde, eskiden daha çok tekme atardı ama şimdilerde bu şekilde hareketler. Ben özellikle iliski sonrasi o karın sertliğini yaşıyorum en az 2-3 kere oluyor, bazen de normal bi zamanda oluyor taş gibi
Canım bebek toplanması da olabilir. Bir şey diyemem . Yaa dünyanın en zor şeyi yaşadığın şeyi tarif etmek zaten 😊

Depend alan arkadaslar bende dün aldim m beden aldim ama kararsz kaldim 1.55 boy suan 66 67 kilo arasi gidip geliyorum doguma 70 anca olur heralde acaba bi beden buyukmu alsaydim ya siz nasil aldiniz acaba

Depend alan arkadaslar bende dün aldim m beden aldim ama kararsz kaldim 1.55 boy suan 66 67 kilo arasi gidip geliyorum doguma 70 anca olur heralde acaba bi beden buyukmu alsaydim ya siz nasil aldiniz acaba
Boyumuz hemen hemen aynı. Benim de 1,57. Kilom 75. Ben de M aldım. Paketi açtım, baktım. Bana M olur diye düşünüyorum. Esniyor zaten.

Nasıl yaa benim oglum balık gibi içimde yüzer gibi karnımı dalgalandiriyo sürekli, arada yukarılara tekme mi atiyo napiyosa nefesimi de kesiyo bunlar bebek hareketi değil mi? Ben kasılmaları 25. Haftadan beri az az yaşıyorum karnım komple sertleşip uyuşur gibi oluyor, doktor bu esnada kasıklarda ağrın olmuyosa yalancı kasılmadir demişti
Benim de aynısı nst ye girdim bir şey çıkmadı

Ben de M beden aldım 1.57 boyum 63 kiloyum şuan acaba L beden mi alsaydım diye düşündüm ama doğum yapan bir arkadaşım M beden al dedi

1.59 boy en son 62 kiloydum m aldım.. sonradan L mi alsaydım dedim ama bence olur esniyor hem bol olursa sızma filan yapar diye düşündüm 😬

63 kiloya çıktım hastane çantamı 28. haftada hazırlamıştım acaba koyduğum pijama ve gecelikler hala oluyor mu diye merak ettim denedim tek tek neyseki oluyorlar pijamaların alt kısımları dar oldu hatları ve çamaşırı gösteriyor ama neyseki üstüne sabahlık var kapatıyor gri pijama takımı ve koyu pembe gecelik zaten evde vardı yıllardır giyiyordum açık pembe lohusa takımını görümcem hediye etti beyaz lohusa takımını da yeni aldım sırf sabahlığı için 😊 ne olur ne olmaz kan lekesi olur, ıslanır, terlerim falan diye iki gecelik, iki pijama takımı koydum

Eklentiler

• IMG_20210726_015708.jpg
    IMG_20210726_015708.jpg
    83,8 KB · Görüntüleme: 84
  • IMG_20210726_015226.jpg
    IMG_20210726_015226.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 76
  • IMG_20210726_014919.jpg
    IMG_20210726_014919.jpg
    98,6 KB · Görüntüleme: 77
  • IMG_20210726_014420.jpg
    IMG_20210726_014420.jpg
    88,5 KB · Görüntüleme: 73
63 kiloya çıktım hastane çantamı 28. haftada hazırlamıştım acaba koyduğum pijama ve gecelikler hala oluyor mu diye merak ettim denedim tek tek neyseki oluyorlar pijamaların alt kısımları dar oldu hatları ve çamaşırı gösteriyor ama neyseki üstüne sabahlık var kapatıyor gri pijama takımı ve koyu pembe gecelik zaten evde vardı yıllardır giyiyordum açık pembe lohusa takımını görümcem hediye etti beyaz lohusa takımını da yeni aldım sırf sabahlığı için 😊 ne olur ne olmaz kan lekesi olur, ıslanır, terlerim falan diye iki gecelik, iki pijama takımı koydum
Çok tatlı olmuş, hepsi uzun kollu yalnız, lohusalar çok terliyormuş inşallah yanmazsin canim bunlarla 🤗🤗

Almadim ama kullanan arkadaslatim 1 beden buyuk almislar hep hem sicakta bunaltmasin diye hem sezaryende dikisleri rahatsiz etmesin diye

Guzel gunlerde giymek nasip olsun insaallah cok guzel olmus

Doğum sonrası bebek su eş falan çıkınca zaten şimdi olduğundan daha zayıf olacaksın ya bence gayet iyi olur.

X