2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım benim doktorum hep şunu diyor 1 saat yatmana rağmen geçmeyen ağrı olursa hemen gel. İstersen bi git doktora.

4+5 te betam 20.000 çıktı ertesi gün doktora gittim kese yolk ve bebeği gördük ama kalp atışı henüz yoktu. 1 hafta sonra kalp atışını duyduk. İkiz değil buarada.

Karninda şişkinlik ve gerginlik olan varmış?martta düşük yapmıştım o donem çok etkilendim simdi yine ayni sey olur diye çok korkuyorum,herşeyi olumsuz yormak istemiyorum,reglim geceli 5 gün oldu doktorada gitmek istemiyorum 6,haftayı beklemek istiyorum ama olumsuz bisey olursa onlemini aliriz belkide..kafamda deli sorular..ilk 3 ayi atlatırız inşallah Allahını izniyle

Başta ben de çok mutluydum yok diye ama dün sabah müthiş sürprizi yaşadım Elma, çubuk kraker ve limonu deneyeyim ben de. Muz şu an mucize gibi, yediğim anda kesiliyor ama sürekli yemem gerekiyor. Bakalım ne zamana kadar sürecek.

Merhaba kacinci haftada basladi bulantiniz acaba

Aklina kötü seyler getirme, insallah bu sefer saglikla kucagina alacaksinBenim. günüm henuz gecmedi ama iki aksamdir karnimda acayip bir siskinlik var

Ben 4 ocakta öğrendim betam 25ti sonra 6 ocakta 78 çıktı betam 1 hafta sonrada 2247 çıktı senin betan kaçtı en son
Ben ıkı kere yaptım adetiö 6 ocaktı benımde 5 ınde yaptım 85 ıkı gun sonrada 173 du daha da yaptırmadım ıkı kat arttı dıye keseyı görmeye gittim ondada cıktı canım icinde :)

İlk zamanlarda bende de çok gerginlik ve şişkinlik oluyordu. Bağırsakların çalışma düzeninden ve gazdan olabiliyor sanırım. Sonra geçti. Stres yapmayın, muhtemelen gaz gibi bir şeydir :) yine de doktora görünmek içinizi rahatlatabilir diye düşünüyorum.

Günaydın Kızlar benim de bulantılarım başladı mı başlamadı mı emin değilim. Sabah kahvaltı hazırlarken başım döndü baya uzanmak zorunda kaldım. Sabah midem bulanır gibiydi, şimdi geçti gibi. Böyle böyle başlayacak sanırım

Benim de bugün başım dönüyor. Midem de bulanıyor, öğürüyorum ama çıkarmadım. Bir de eskiden fark etmediğim yemek kokusu bile çok rahatsız ediyor

Benim de bugün başım dönüyor. Midem de bulanıyor, öğürüyorum ama çıkarmadım. Bir de eskiden fark etmediğim yemek kokusu bile çok rahatsız ediyor
Bende de sabahtan bi öğürtü oldu, dudaklarım falan kurudu müthiş bir susuzluk var. Koku hassasiyetim yok gibi. Aslında olsın bu gelişmeler küçüklükten aklımda kalmış miden bulanıyorsa her şey yolunda sevin gibi der sanki doktorlar annemden falan öyle hatırlıyorum yani

İyi bir teselliymiş de pek mutlu değilim ben durumdan. En çok iş yerinde nasıl idare edeceğim onu düşünüyorum sanırım 12-13. haftaya kadar bir şekilde dayanacağız.
Başka bir soru, kilo alımlarınız nasıl?

Günlük yaşamı baya etkileyecek bir durum gerçekten Allah yardımcımız olsun. benim henüz öyle çok kötü değil ama fazla olduğunda ben de benzer düşünürüm muhtemelen :) yanınızda ufak ufak bastıracak şeyler bulundursanız belki bastırır, bir sandviçi gün içinde ufak ufak yemek gibi (Bir arkadaşım iş yerinde sürekli böyle idare etmiş), ya da leblebi. yine de güzel şeyler bebeklerimiz için dayanalım

Merhaba Eylül anneleri. Ben de su an 34 günlük olarak hesapladım gebeliğimi, yarin doktora gideceğim bakalim neler diyecek. İkinci gebeligim bu. Oğlumda bulantim 5 tam ay sürmüştü ve çok kötüydü. İş yerinde inanilmaz zorlanmistim. Doktorum bana bulantı için zofran(4mg) diye ağızda eriyen bir ilaç vermişti, onu 4 ay kullandım. Kullanmadığım zamanlar perişan oluyordum. Midem bulandında atıştırmak durumu çok daha fena yapıyordu ne yesem tekrar tekrar kusuyordum ve buna şu içmek de dahil. Tabi çevremdeki hamile 5-6 arkadaşımda bulantilar 1-2 hafta sürdü geçti. Su an pek hasta olmayan, güçlü bir oğlum var 2 yasinda. Bu kez de inanilmaz uykuluyum, uykululuk yaşayan var mı aranızda acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…