2021 Aralık Anneleri

500 evler canım arkadasım albert beye gidiyordu ona gitmiştim bende 14+5 te o demişti erkek diye
Sultangazi de bahatta Mustafa balık çok iyi bi ona da git istersen bn ilk doğumu onda yapmıştım ☺️ Yine giderdim ona ama uzak kalıyor diye Hamza bahat içinde iyi derler

Sultangazi de bahatta Mustafa balık çok iyi bi ona da git istersen bn ilk doğumu onda yapmıştım ☺️ Yine giderdim ona ama uzak kalıyor diye Hamza bahat içinde iyi derler
Canım ben bayrampaşada oturuyorum Uzak kalıyor biraz 😑 o yüzden hep yakınımdakileri seçtim şafağada mecbur gidiyorum annem de 500 evlerde oturuyor ona yakın hem gelmesi gitmesi kolay olur

Selam kızlar herkes iyidir umarım :) benim de ikili test yüksek çıkmıştı nifty temiz çıktı çok şükür 15 gündür çok stres oldum beklerken tabii. Yüksek çıkan arkadaşlar üzülmesin bu ikili test yanlış bir test bence bilsem hiç yaptırmazdim. Ben alışveriş yaptım bu hafta hemde cinsiyet kesin değil aman değiştiririm dedim. Haftaya belli olur artık. Deneyimli annelerden aldığım bilgileri size de yazayım. Carters polar tulumları kış için çok kullanisliymis 6 ay beden indirimde alcam şu an pahalı. Örme olarak süveter çok kullanisli oluyormuş kış için. Hemen kafasından geçirmeli düğmeli değil. Cıvıl e gittim bodyler baya uygun 6 liraya bile aldığım oldu. Picama alt üst vs aldım. Waikiki den 26 liraya muslin battaniye mı bez mı ne ondan aldım. Uzun kollu bodyler e bebekte güzel gibi henüz almadım. Hmden indirimde olan kışlık body ve takımlar var biraz onlardan da aldım birer tane. Biraz daha alırım yeter bence zaten hediye de çok geliyor . Aslında ikinci hamilelegim ama 9 sene olunca herşey değişmiş geliyor insana unutmuşum. Herkesin bebisi sağlıkla gelsin inşallah 🥰

Selam kızlar herkes iyidir umarım :) benim de ikili test yüksek çıkmıştı nifty temiz çıktı çok şükür 15 gündür çok stres oldum beklerken tabii. Yüksek çıkan arkadaşlar üzülmesin bu ikili test yanlış bir test bence bilsem hiç yaptırmazdim. Ben alışveriş yaptım bu hafta hemde cinsiyet kesin değil aman değiştiririm dedim. Haftaya belli olur artık. Deneyimli annelerden aldığım bilgileri size de yazayım. Carters polar tulumları kış için çok kullanisliymis 6 ay beden indirimde alcam şu an pahalı. Örme olarak süveter çok kullanisli oluyormuş kış için. Hemen kafasından geçirmeli düğmeli değil. Cıvıl e gittim bodyler baya uygun 6 liraya bile aldığım oldu. Picama alt üst vs aldım. Waikiki den 26 liraya muslin battaniye mı bez mı ne ondan aldım. Uzun kollu bodyler e bebekte güzel gibi henüz almadım. Hmden indirimde olan kışlık body ve takımlar var biraz onlardan da aldım birer tane. Biraz daha alırım yeter bence zaten hediye de çok geliyor . Aslında ikinci hamilelegim ama 9 sene olunca herşey değişmiş geliyor insana unutmuşum. Herkesin bebisi sağlıkla gelsin inşallah 🥰
Güle güle kullanın aldiklarinizi yanlız polar çok sağlıksız oluyor evet sıcak tutuyor ama sağlıksız derler hep çok terletiyor birde vücut hava ile temas etmiyor

Hayırlı olsun. Yelek süveter işi zaten oturmaya başladıktan sonra. Ilk zamanlar penye yelekler kullanılabilir. Onların da çift kat olanları var kalın penyeden.

Müslin bez çok kullanışlı oluyor fazla fazla alınabilir hatta yakınınızda kumaşçı varsa oradan istediğiniz boyutta kestirebilirsiniz hem fiyatı da çok çok uyguna geliyor ben banyo sonrası için daha büyük boyutta kulaklarının suyunu kurulamak için mendil boyutunda kestirmiştim bir de üçgen formda kesip banyodan sonra başına arkadan bağlamıştım ilk bebeğimde çünkü şapkaların dikiş yerleri iz yapıyor kış bebeği olacaklar başlarını sarmak lazım bi süre en azından

Arkadaşlar merhaba lütfen bu konuda herhangi bir bilgisi olan varsa bana yardımcı olsun lütfen eğer okuyorsanız boş geçmeyin ufacık da olsa bir fikriniz varsa belirtin çünkü sabahtan beri çok kötüyüm zor nefes alıyorum.
Şimdi arkadaşlar ben 12. Haftada ikili tarama testi yaptırdım sonuçlarında risk düşük çıktı. Sadece free beta hcg Mom değeri düşük çıktığı İçin doktorum sorun olmaz sadece daha sık değerlendirilmen gerekiyor demesine rağmen içim içimi yediği için 14. Haftanın son gün bir daha ikili test yaptırdım. İkinci test sonucu benim için adeta bir şok ve hayal kırıklığı oldu. Başka bir hastanede yaptırdığım ikinci test sonucunda free beta hcg Mom değeri normal çıkmasına rağmen bir anda trisomy 18 değeri 155/1 kadar yüksek riskli çıktı. Ben bunu görünce şok oldum tabi. Doktor keşke ikinciyi yaptırmasaydın kuyuya taş atmış oldun dedi mecburen nifty testi yaptıracağız. Korkular denizinde sürükleniyoruz eşimle beraber😔 şimdi iki test sonucunu da buraya yüklüyorum lütfen bana yardımcı olur musunuz çok korkuyorum.

Eklentiler

• IMG_0250.JPG
    IMG_0250.JPG
    107,7 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_0251.JPG
    IMG_0251.JPG
    105,5 KB · Görüntüleme: 25
X