2021 Aralık Anneleri

Arkadaşlar ikili test sonucunda trisomy 18 değeri yüksek çıktı doktor nipt önerdi nerde yaptırayım çok kötüyüm şuan 😔
Kalbini bozma ve üzülme , bunlar sadece ihtimal ve çoğu doğru çıkmıyo diyorlar İyi düşünelim iyi olsun ❣

Arkadaşlar ikili test sonucunda trisomy 18 değeri yüksek çıktı doktor nipt önerdi nerde yaptırayım çok kötüyüm şuan 😔
Hic korkma sakin ol grupta en kotu benim cikti o kendimi parcaladim simdiki aklima olsa onu asla yaptirmazdim...o bi tarama testi tarayip orani soyluyor tani degil yani cocugun sagliksiz gibi biseye kapilma dua et bol bol...ben nifty yaptirdim almanyada bi firmaya 270 euro sonucumda geldi valla temiz cok korktum agladim yiprandim seni anliyordumda ama inan o korkulacak bisey degilmis o stresle 3 gun kanamam oldu bide benim ne kendine ne bebegine yapma iyi dusun 🙏🏻

Gezdim dolmuştayım eve gidiyom gidince atarım bi iki parça aldım. Annemin benle alışveriş yapası vardı tuttum kendimi.
Ayy 😍😍 bn geçen gittim bişi bulamadım değişim vardı bi zar zor tulum aldım çıktım

Ayy 😍😍 bn geçen gittim bişi bulamadım değişim vardı bi zar zor tulum aldım çıktım
Valla annem bana 5 takım almış ben de bi tane almıştım 3 5 tulum daha alır daha 0-3e bi şey almam diyorum. Geriye de bi kaç penye battaniye kalıyo benim ev soğuk müslin 1 var belki 1 daha alırım. 2 pazen annem almış. Örmeler var.

Valla annem bana 5 takım almış ben de bi tane almıştım 3 5 tulum daha alır daha 0-3e bi şey almam diyorum. Geriye de bi kaç penye battaniye kalıyo benim ev soğuk müslin 1 var belki 1 daha alırım. 2 pazen annem almış. Örmeler var.
Oooo 😍😍maşallah çeyiz dizer gibi herşey tmm desene bn bi kaç tulum bi nohut battaniye Müslin aldım tek o kadar yorgan yastık alınır örme battaniye örmek istiyorum ama hoş bi model bulamadım varsa at bana
🤣 bi kaç sene önce yelek örmüştüm ondan bi boy büyük örücem ama ne zmn bilinmez 🙈 hastane çıkışı almam lazım kibar bişi çok renkli sevmim

Oooo 😍😍maşallah çeyiz dizer gibi herşey tmm desene bn bi kaç tulum bi nohut battaniye Müslin aldım tek o kadar yorgan yastık alınır örme battaniye örmek istiyorum ama hoş bi model bulamadım varsa at bana
🤣 bi kaç sene önce yelek örmüştüm ondan bi boy büyük örücem ama ne zmn bilinmez 🙈 hastane çıkışı almam lazım kibar bişi çok renkli sevmim
Örgüyle ilgili bir çok kategori ve konu var forumda. Ben birbirimizden bir şeyler öğrenebileceğimiz bir konu olsun istedim diğer tüm topiklerde yaptığımız gibi.

:KK36:

Her türlü el emeği konuşulsun istiyorum. :KK69:

Ben şu an ilgilendiğim şeyi paylaşarak başlayayım. Tığ ve yün ile örgü yapabiliyorum ben en basit modelleri tabi. :KK23:
Eki Görüntüle 2755345
Bu bebek battaniyesine başladım. Hediye olacak. 🥰

Bak şu model çok güzel bundan ör. Bitmişini de bulayım sana

Müslin çok alsaydınız 😊 aldığımız yenidoğan havluları çok kalın ve sert geliyordu ben önce müsline sarıyordum sonra havlu.. saçlarını vucudunu kurulamak bile çok basit oluyor müslinle 🌸

Müslin çok alsaydınız 😊 aldığımız yenidoğan havluları çok kalın ve sert geliyordu ben önce müsline sarıyordum sonra havlu.. saçlarını vucudunu kurulamak bile çok basit oluyor müslinle 🌸
Sırf onun için 2 tane alacam. Geri kalan yerlerde benye battaniye pazen filan kullanacam evim soğuk benim normal örtü olarak ince gelir bana.

Tığ işi yelek modeli de çok yok o da aklımda battaniye de😍 kızçene de ördün mü
Başka battaniyeler ördüm kendi bebeme. Daha kalın modeller öyle denk geldi. Bi tane annem kuzenime ördürüyomuş benim için. Bi tane de benim bebeklik battaniyemi verdi. 🥲 Benim ana tarafı çok örgücü bana örenler olur diye ben çok örmedim. Bi hirka bi yelek ördüm ama şimdi bi de elbise projem var. 🤣

X