2021 Aralık Anneleri

Sıcak uygulama süt üretimini arttırır dahada sıkıntıya sokar sizi😬 soğuk uygulama,duş. Göğüsleri serbest bırakın mümkün olduğunca sıkı birşey giymeyin ben böyle çözüm bulmuştum. Birde deliklerin bir ikisinde iltihap gibi birikme olmuştu onları çıkarmıştım kürdanla ama şuan emme güçleri iyi olduğu için delikte tıkanma yoktur.
Youtube de bir video izledim, emzirmeden önce sıcak uygulama emzirdikten sonra da soğuk uygulama diyordu. Bir de çocuğu tersten emzirdim. Sanırım işe yaradı. Sızısı var daha ama şişliği biraz geçti. İnşallah en kötüsünü atlatmışımdır. Anne olmak ne zor ya. Ağrılar, sancılar, yorgunluk, uykusuzluk... Deliksiz uyumayı çok özledim 😢 Allah hepimize kolaylık versin 🤲🏼

Youtube de bir video izledim, emzirmeden önce sıcak uygulama emzirdikten sonra da soğuk uygulama diyordu. Bir de çocuğu tersten emzirdim. Sanırım işe yaradı. Sızısı var daha ama şişliği biraz geçti. İnşallah en kötüsünü atlatmışımdır. Anne olmak ne zor ya. Ağrılar, sancılar, yorgunluk, uykusuzluk... Deliksiz uyumayı çok özledim 😢 Allah hepimize kolaylık versin 🤲🏼
Amiinn amiiinn. Komple geçer inşallah 😊

Migros ta molfix indirimli ama ben can bebe 4+ kullanıyorum 9 16 kg molfixte o no yok 4 no 7 14 kg 5 no 11 18 kg hangisi alınır?

Hanımlar ben mastit oldum galiba 😢 Bir gecede sol göğsümün bir kısmında şişlik oluştu. Dokununca ağrıyor, çocuk emincede ağrıyor, göğsümün ucu da ağrıyor. Bu mastit daha çok bebeğin ilk doğduğu zamanlar çıkmıyor muydu bebek memeyi iyi boşaltamadığı için? Şimdi niye oldu ki. Sıcak su torbası uyguladım, elimle masaj yaptım, biraz da elimle boşaltmaya çalıştım o bölgeyi ama bir değişiklik yok. Ama hemen de geçecek bir şey değildir. Daha önce mastit olanlar nasıl geçirdiniz, ne kadar sürdü?
Ben bi ara çok sık oldum. Sadece emzirme döneminde olmuyor hamileyken de oldum hatta hamile bile değilken de 😬 Ben sıtma gibi oluyordum. Titreme, üşüme, göğüs ağrısı. 2 gün kadar sürüyordu. Sıcak kompres, duş, bol emzirme. Parol sonrası bir ter basiyordu sonrasında duş alınca daha iyi hissediyordum. Insallah çabuk geçer zor oluyor 😕
Migros ta molfix indirimli ama ben can bebe 4+ kullanıyorum 9 16 kg molfixte o no yok 4 no 7 14 kg 5 no 11 18 kg hangisi alınır?
Kaç kg bebiş?

Eklentiler

• Screenshot_20220922-121106_Migros.jpg
    Screenshot_20220922-121106_Migros.jpg
    66,8 KB · Görüntüleme: 20
Ben bi ara çok sık oldum. Sadece emzirme döneminde olmuyor hamileyken de oldum hatta hamile bile değilken de 😬 Ben sıtma gibi oluyordum. Titreme, üşüme, göğüs ağrısı. 2 gün kadar sürüyordu. Sıcak kompres, duş, bol emzirme. Parol sonrası bir ter basiyordu sonrasında duş alınca daha iyi hissediyordum. Insallah çabuk geçer zor oluyor 😕

Kaç kg bebiş?
Geçti çok şükür. Sadece göğüs ucumda hassasiyet kaldı 🌸

Sanmam 😂 senin paşa nasıl artık iyi tutunup kalkıyor mu
Ooo uzman oldu 😂😂 Yalnız girmediği delik yok. Robot süpürge delisi oldu🙄 Önüne koltuk koydum gitmesin diye, arkasında dolanıp yine buluyor. 2 senedir bozulmadı alıp çeke çeke beynini yakacak bikac güne kalmaz 😬 Priz var bir de orda ondan korkuyorum. Ortalıktan kayboldumu kesin ordan çıkıyor 😂😂

Senin hızlı gonzales nasıl ilerletti mi 🥰

Ooo uzman oldu 😂😂 Yalnız girmediği delik yok. Robot süpürge delisi oldu🙄 Önüne koltuk koydum gitmesin diye, arkasında dolanıp yine buluyor. 2 senedir bozulmadı alıp çeke çeke beynini yakacak bikac güne kalmaz 😬 Priz var bir de orda ondan korkuyorum. Ortalıktan kayboldumu kesin ordan çıkıyor 😂😂

Dur daha bunlar başlangıç
Bizimkisi de robotun peşinde 😂 priz ortada yok şükür kurcalamıyor ama pişik kremi kutusunu açmayı öğrenmiş her gün araba bacı gibi boydan boya boyuyor kendini kaldırdım gözü onda ver diye bekliyor 😂😂😂 k
Hızlı gonzales tam gaz devam ediyor 5-6 adım atıyor korkuyor düşüyor emeklemeye başlıyor
İlk adım ayakkabısı alım dedim ne alam bilemedim 😂😂

Bide kedilerin peşinden arabadan atlamak istiyor pisi pisi diyorum o da pişi gibi sesler çıkarıyor 😂😂

X