2021 Aralık Anneleri

Ben molfix pure&Soft aldım en son. 4 numara kullanıyoruz. 8 kg oğlum. Biz 86 taneyi 150 liraya almıştık burda bir grosstan.
Ooo oda baya uyguna gelmiş bende 4 5 aldırdım ikisinede bakayım. Bezler aldı başını gidiyor ya vergisini %8 e düşürdükleri gün 90 liraya aldığım beze 110 lira fiyat koydular devlet almasa firmalar alıyor.

Bizde bugün dr gittik bi muayne etti kan değerlerine bakılsın istedim bakalım sonuçlar yarın çıkacak sorun yoksa demiri bırakcaz inşallah. Ek gıda için gece beslenmesi gündüzü etkiliyor dedi başkası yedirsin ve siz ortamda bulunmayın sizi görünce meme aklına geliyor bunuda bi deneyin dedi. Seni sömürmüş hep cocuk gayet iyi dedi bana vitamin yazdı 🤣

Dur daha bunlar başlangıç
Bizimkisi de robotun peşinde 😂 priz ortada yok şükür kurcalamıyor ama pişik kremi kutusunu açmayı öğrenmiş her gün araba bacı gibi boydan boya boyuyor kendini kaldırdım gözü onda ver diye bekliyor 😂😂😂 k
Hızlı gonzales tam gaz devam ediyor 5-6 adım atıyor korkuyor düşüyor emeklemeye başlıyor
İlk adım ayakkabısı alım dedim ne alam bilemedim 😂😂
Oh maşallah tamam artık yürüyor say 5-6 adım atıyorsa 😍 İyice yaramaz oldular valla he 😄
Ooo oda baya uyguna gelmiş bende 4 5 aldırdım ikisinede bakayım. Bezler aldı başını gidiyor ya vergisini %8 e düşürdükleri gün 90 liraya aldığım beze 110 lira fiyat koydular devlet almasa firmalar alıyor.
Valla indirim yapılınca arkasından mutlaka bir bindirim yapıyor fırsatçılar 🙄

Kızlar el ayak ağız hastalığı geçirmiş bebişi olan var mı aramızda 🥺 maalesef oğlum oldu, gıcık gibi öksürüğü vardı dün sağlık ocağına götürdüm üşütmüş diyip ilaç verdi bugün avuç içinde ayaklarında döküntü başladı cildiyeye götürdüm maalesef el ayak ağız hastalığı olmuş c vitamini ve krem verdi

Yapılacak başka bir şey var mıdır ? O kadar üzgünüm ki

Kızlar el ayak ağız hastalığı geçirmiş bebişi olan var mı aramızda 🥺 maalesef oğlum oldu, gıcık gibi öksürüğü vardı dün sağlık ocağına götürdüm üşütmüş diyip ilaç verdi bugün avuç içinde ayaklarında döküntü başladı cildiyeye götürdüm maalesef el ayak ağız hastalığı olmuş c vitamini ve krem verdi

Çok geçmiş olsun 😔

Geçmiş olsun 😔 tanıdığımın kızı oldu. Eğer çok yayılırda ağız içine kadar gelirse beslenmede sıkıntı yaşadığı için serum veriyolarlar ve ateşi kontrol altında tutuyorlar başkada bir müdahalesi olmuyormuş birde hijyen. İnşallah çok yayılmaz ve hemen geçer.🙏

Çok geçmiş olsun 😔

Geçmiş olsun 😔 tanıdığımın kızı oldu. Eğer çok yayılırda ağız içine kadar gelirse beslenmede sıkıntı yaşadığı için serum veriyolarlar ve ateşi kontrol altında tutuyorlar başkada bir müdahalesi olmuyormuş birde hijyen. İnşallah çok yayılmaz ve hemen geçer.🙏
Çok teşekkürler 🥺 çok şükür ateşi olmadı sadece kuru öksürüğü vardı üşütmüş dediler bugün avcunda yaraları görünce koştum hemen doktora el ayak hastalığı dedi ayak parmaklarına yayıldı biraz da poposunun yanına 🥺 inşallah yayılmadan biter gider canı acımaz

Çok teşekkürler 🥺 çok şükür ateşi olmadı sadece kuru öksürüğü vardı üşütmüş dediler bugün avcunda yaraları görünce koştum hemen doktora el ayak hastalığı dedi ayak parmaklarına yayıldı biraz da poposunun yanına 🥺 inşallah yayılmadan biter gider canı acımaz
Ya ama ateşle ilerliyor o hastalık şurubun yan etkisi olmasın ki dr daha iyi bilir tabide yüksek ateş yapıyor el ayak hastalığı 🙄

Benim kızımda dokuntuler oldu sağlık ocağı alerji dedi çocuk doktoru el ayak hastaligida olabilir alerjide olabilir dedi genital bölge kollar bacaklar avucunun içi ayaklarının altı falan hep yaraydi çocuk doktoru deloday diye Bi surup verdi onu kullanınca gecti

7. Dişimiz patlamış alt tarafıda dörtlüyoruz sanırım 8.de yolda gibi tek tek gelmez hiç 😑
Bizimde 8 oldu dün 😵‍💫 sıralamayla gidiyoruz biz altlar üstler diye tek tek patlatıyor arada 2 gün oluyorda kafam yastık görüyor saolsun

X