2021 Aralık Anneleri

Kızlar seyahatlerinizde bebeğinizin yatağınıda götürüyor musunuz? Yer yadırgama olur mu acaba?

Ben hafta sonu eşimin memleketine gitmiştim cuma gidip pazar döndük. Kısa süreli olduğu için reflü yatağını getirmiştim aramıza koydum. Benimki uyudu güzel. Kurbanda da benim memlekete gidicez daha uzun soluklu kalıcaz onda götürürüm herhalde. Ama reflü yatağı kolaylığı dan sonra belki götürmeyebilirim

Ağrı kesici veriyor musun biz diş sürecini calpolla kardeş olarak geçirdik
Yok valla vermedim hiç. İlk diş çıkana kadar dişi çıktığını anlamamıştım ki 3 gündür ömrümü yiyor böyle arka arkaya hemen çıkmaz diye bunu da diş sanmadım Baktım bugün patlamak üzere görünüyor. Ağzına baktırmıyor ki sıpa ilkini zor çektim Umarim bu salyalar da gider dişin çıkmasıyla zira aylardır yakası su içinde kalıyor. Değiştir önlük tak gına geldi

Azalıyor ama bitmiyor

Bizde salya yok şuan Bnde ilki çıkardığını anlamadım ki 2. Yıktı geçti bizi

Kızlar altını çizdiğim yeri okuyabilir misiniz böyle bir şey duymuş muydunuz daha önce bende 6 ay itibariyle 2 numaraya geçicektim kafam karıştı şimdi
İlk defa duydum gördüm
Ayı bitince yeni noya geçerdim bn kimsede geçme demedi dr danış bakalım ne dicek

Kızlar seyahatlerinizde bebeğinizin yatağınıda götürüyor musunuz? Yer yadırgama olur mu acaba?
Yatağını değil de sevdiği oyuncaklarını varsa uyku arkadaşını almak iyi fikir.
Tabi park yataksa onlar rahat taşınıyor sanırım düşünülebilir
Ben uyku arkadaşını aldım uyku arkadaşı olarak pek alışmasak da çok seviyor onu
Başka 1 2 oyuncağını ve sevdiği 2 tane kitabını aldım onlarla keyifli vakit geçiriyoruz

Ben doğum iznim bitince işi bıraktım. Tekrar çalışmak istesem yine işe alırlar, o konuda sıkıntı yok. Benim düşüncem çocuk 3 yaşına gelince işe tekrar başlamaktı, ama bu gidişata pek mümkün görünmüyor. Birazda koca parası yiyelim dedik, ama adamın aldığı maaşın neredeyse yarısı benzine gidiyor Para yetmiyor, içerden yiyoruz, o da nereye kadar hazıra dağ dayanmaz derler. Şimdi ise büyük kız yazdan sonra 1. sınıf olacak, onu atlatalım öyle çalışmaya başlarım diyorum artık.
Benim de yanımda bir büyüğüm olsa (buna kaynana dahil) içim daha rahat ederdi. Seninki bakmaya razı demek ki. Benimkine gel desem gelmez, daha çocuğu görmeye gelmedi Ama onun işi düştü mü anında oraya damlamamızı bekler.
Çocuğun kaynana ister baksın ister bakmasın her türlü babaannesini sevecek, bunu engelleyemezsin. Benim büyük kız babaannesi yanında olmasa bile seviyor onu. Ama senin yerin ayrı sen onun Annesisin, senden uzaklaşma gibi bir durum olamaz. Biliyorum için rahat değil, kim ister çocuğunu bırakmak, ama şartlar böyle be bacım, olan işini de kaybetme.

Göğüs pedi kullanıyormusunuz?
Ben kullanıyorum ne zmn terbiye olacaklar ya
Ben kullanmıyorum 2 aydır falan. Geceleri sütyen takıyordum o yüzden, rahatsız ediyordu. Şimdi takmıyorum. Geceleri emzirirken diğer memeden süt akmaya başlayınca, hemen akan tarafdan emziriyorum, üstüm başım batmıyor o zaman

Gündüz gece batıyor üst baş

Kizlar asiri uzgunum suan hamilelikte burdanda yazmistim bi bobregim buyuyor hatta disardan bobrege hortum baglanmasi gerekebilir artik demisti doktor hayatim boyuncada 9 kere tas dusurdum suan 2 tane daha var kisaca bobregimden rahatsizim.. bebis 6 haftalikken falan doktora gittim bobreklerim cok agridigi icin doktor bana dogumu yeni yapmissin durumunda ortada senin heyet raporu hakkin var iznin bitince gel hemen verilir dedi parayla vs aliniyor ya oyle bi durumda degil 3 doktorda inceledi..nese ben heyet raporunu aldim zaten bebegimde cok kucuktu o rapor olmasa ucretsiz izne ayrilcaktim okul mudurumun yanina gittim tanismaya cunki bu okula norm atamasiyla subatta gectim bana aldigin para helal degil devleti dolandiriyorsunuz hastaysan niye mersine gittin dedi durumda gormus sok oldum yaa

Hasta olmasan heyet rapor verirmiydi
O zmn hiç evden çıkmıyacan mı saçmalamış müdür iyiden
Bnce üzme bunun için kendini

Maalesef heyet raporunu amaç dışı şekilde alanlar çoğaldıkça çalıştığınız kurum veya kuruluşun inanmama olasılığı artıyor fakat sizin durumunuz tam tersi gerçekten sağlığınızda sorun var ne yapmayı düşünüyorsunuz? Keşke durumdan engelleseydiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…