2021 Aralık Anneleri

Şaka bi yana inşallah işe yarar cnm😍 sen işe de başlıcaktın demi
Biz gece memede sonradan az sallayarak uyuyoruz
Dr bana dedi ki 7-8 aylıkken uyku arkadaşına alıştır öyle uyusun inşallah yaparım
Ay keşke benimki de memede uyusa valla hiç şikayet etmezdim 😂
Ben eylülde işe başlayacağım hem temmuz ağustos gibi taşınma işleri var şehir değiştireceğiz falan allak bullak olacak çocuk bütün bunlardan önce uyku sorununu çözmem gerek 😂

Ay keşke benimki de memede uyusa valla hiç şikayet etmezdim 😂
Ben eylülde işe başlayacağım hem temmuz ağustos gibi taşınma işleri var şehir değiştireceğiz falan allak bullak olacak çocuk bütün bunlardan önce uyku sorununu çözmem gerek 😂
Yaa başka yerlere mi göç olacak hayırlısı olsun inşallah
İnşallah o kargaşada emeğin boşa gitmez 😍

Ay ne güzel atanan herkese Allahım darısı başıma amin diyerek bakıyorum benim için resmen bir iç savaşa dönüştü bu konu. Çok büyük haksızlıktı üstüne covid dönemi sadece anaokulları açıktı. Ona rağmen alım yapmadılar. Ne planlar yapmıştık oysaki. Ben lisede çocuk gelişimi okuduğumda dalım özel eğitimdi. O dönem özel çocuklarla staj yapmıştık. Üniversiteden mezun olduğumda da yine ilk özel eğitimde başladım işe. Çok istiyorum özel eğitim olmasını. Ünide de ilk hedefim oydu okul öncesi oldu. O döneme kadar atanamazsma özel eğitim bitirip oradan sınava girmek gibi uzun döneml bir hedefim var bakalım nasip hakkımızda 😊 sen atanalı 3 yıl oldu o zaman 😊 görev yerin neresi 😊
Amin canım. İnşaallah en kısa zamanda atanirsin. Açık çok fazla fakat alım ortada.
Ben Adıyamanda bı köy okulunda görev yapıyorum 😌özel eğitimde alan sınavı hala yok bildiğim kadarıyla ve alım da fena değil .

Hayırsever vardır illa ki :KK70::KK70::KK70:
Umuyorum vardır 😂
Var kız tracy hogg metodu var bu da onu yaptıracak büyük ihtimalle kendi kendine onu yapıp alıştıran var
Ama benim öyle bi gücüm yok 😂
Çocuktan çok benim desteğe ihtiyacım var 🤣
Ay kendi mi gelip uyutcak bak eğer öyleyse mükemmel uygulamaymış 😂 dur bende gücümü toplayıp deneyeyim o metodu mecburum artık yine uyku sistemini değiştirmeye çalışıyo şapşik

Amin canım. İnşaallah en kısa zamanda atanirsin. Açık çok fazla fakat alım ortada.
Ben Adıyamanda bı köy okulunda görev yapıyorum 😌özel eğitimde alan sınavı hala yok bildiğim kadarıyla ve alım da fena değil .
Maalesef açık çok birde açık öğretim çocuk gelişiminden gelenlere de atanma hakkı verdiler bu yıl kim bilir kaç kişi girecek sınava en son 30.000'e yakındı. Evet alan sınavı yok o zamana kadar da gelmez inşallah 😂

Ay kendi mi gelip uyutcak bak eğer öyleyse mükemmel uygulamaymış 😂 dur bende gücümü toplayıp deneyeyim o metodu mecburum artık yine uyku sistemini değiştirmeye çalışıyo şapşik
Yok kız 😂
Her gün takip sağlıyor işte bebeğin günlük rutinini öğreniyor ona göre saat düzenlemesi yapıp rehber program hazırlıyor
30 gün boyunca gün gün ilerliyorsun birlikte bakalım göreceğiz nasıl olacak 😂

Kız pintilik yapma makina alıver 🤣🤣Benim makinenin hem kavanoari hem de ev için yapılabilecek plastigi vardı.Kavanozlari kızına pratiği oğluna yaparsın oda taze yoğurt yemiş olur 🤣🤣😘
Almaya gönlüm var uygun olsun diyorum 😂😂😂
Ufff aklım karıştı

Selam kızlar ne zamandır takip edemiyorum sizi memleketteyiz size bir soruyla geldim çok şükür diş eti açıldı sonunda ,dişi ne zaman görürürüz acaba ne zaman bitecek bu sancı bileniniz varmı
45342FED-271B-4E14-8604-5A4D8CFAF273.jpeg

Birde hırıltısı var oğlumun burnundan ve göğsünden geliyor ileri gitmeden yapabileceğim bir tavsiyeniz var mı doktorada götürebilirim belki bugün
Serum fizyolojikle burun temizliği yap,buhar makinesi varsa 2 ml serum fizyolojik ver hirilti geçmezse mutlaka doktora götür ventolin verir birde burun spreyi verir.Gecmis olsun 😊

Selam kızlar ne zamandır takip edemiyorum sizi memleketteyiz size bir soruyla geldim çok şükür diş eti açıldı sonunda ,dişi ne zaman görürürüz acaba ne zaman bitecek bu sancı bileniniz varmı Eki Görüntüle 3076069

Parmağını dokundurunca gelmiyor mu eline bizim böyleyken diş çukmıştı.

X