2021 Aralık Anneleri

Bayramlardan nefret ediyorum oğlumu uyarmama rağmen sarsarak seven yengeler, aaa bu çocuk niye bu kadar küçük diyenler 😑😑
Oğlum 7400 kilo ve babası çocuk doktoru ya bu ne cahil cesareti 🤣
Akraba teröründen de nefret ediyorum 😂
Akrabalarim hepsinden nefret ettiğim için görüşmüyorum rahatim.Anneme gitseydim maruz kalabilirim tatil kısa diye gitmedim.Uzun zamandır bayramları sevmiyorum 😌

Bayramlardan nefret ediyorum oğlumu uyarmama rağmen sarsarak seven yengeler, aaa bu çocuk niye bu kadar küçük diyenler 😑😑
Kucucuk muhabbetinden yıldım🙋🏻‍♀️ esimin tarafinin hepsi aaa kucucuk bu kus gibi dedi durdu bide aralarinda baska dilde konusuyolar ben dillerini bilmiyorum diye halbuki anliyorum 7.5 kiloyuz cok sukur saglikliyiz aciklamasindan biktim artik canı içinde ya diyip geciyorum...hi bu arada annemlere gidincede o tarafta ayni seyi yapacaktir 🤣🤣🤣

Allahtan bizde diyen çıkmadı 😂
Tek ailelere gittiğimiz için 🤣
Senin babaanne sussa yenge devralıyor bayrağı 🥶

ALLAH nazarlardan korusun soldaki eltimin oglu sagdaki benim aramizda 8 hafta var merveee sen basima gelenleri düsün kiyaslamalari 🙄🙄 hayatimiz boyunca ikisinimi karsilastiracaksiniz ya ikiside benim cocugum gibi dedim en son guluyoruz falan ama valla akraba teroru diye bise var 🙄

Eklentiler

• Screenshot_20220503-134529_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20220503-134529_WhatsApp.jpg
    63,6 KB · Görüntüleme: 70
X