2021 Aralık Anneleri

Ergobaby. Kız kurtlu ve ataklı ve günes rüzgâr düşmanı

2. Ay aşısından sonra oldu benm , ama 28 şubatta 3. Ayda rota yaptrdım sonra kan arttı tabi bu ay daha fazla gördm

Ergobaby. Kız kurtlu ve ataklı ve günes rüzgâr düşmanı
Ergo ise ondan değildir. Sen pahalı şey almazdın ergoyu iyi almışsın
2. Ay aşısından sonra oldu benm , ama 28 şubatta 3. Ayda rota yaptrdım sonra kan arttı tabi bu ay daha fazla gördm
Sizin olacağı varmış zaten. Ama hiç belirti yokken rotadan sonra olan çok var.

Sonrası kan gözyaşı ay benim de ağlak mutsuz böyle bebeğim sinirlerim bozuluyo efendice dursalar nolurdu sanki
Ayne bunlar bizi. Basımıza

Bizde 2 aylikken tortikolis suphesiyle ultrasonla baktirdik temiz cikti. Simdi 4 aylik hala kafasini ayni yonde tutuyor. Bu hafta tekrar goturdun fizikten bitter in anlattigi şekilde hareketler gösterdiler. Sizin ultrasonda mı çıktı

Bizde 2 aylikken tortikolis suphesiyle ultrasonla baktirdik temiz cikti. Simdi 4 aylik hala kafasini ayni yonde tutuyor. Bu hafta tekrar goturdun fizikten bitter in anlattigi şekilde hareketler gösterdiler. Sizin ultrasonda mı çıktı
Nasıl düzeldi mi peki

Bugün göz doktoruna da ugradik. Bi sıkıntısı yok dedi. 6.ay da tekrar getir dedi.
Sizden götüren var mi 6. Ay ne alaka

Bugün göz doktoruna da ugradik. Bi sıkıntısı yok dedi. 6.ay da tekrar getir dedi.
Sizden götüren var mi 6. Ay ne alaka
Bizim çocuk dr mercekli bişeyle muayene etti 6 aylık götür dedi
Oğlanı göz muayenesine götürmüştüm sordum 6 aylık getir dedi

Bize de 6 aylıkkrn getir dedi 45 günlükken götürmüştük
Hmm o zaman rutinde böyle
Biz 3 ay dolunca götürdük, 2.5 yaşında tekrar gelin dedi
Seninki baya uzatmis arayi. Bi ortasi yok
Bizim çocuk dr mercekli bişeyle muayene etti 6 aylık götür dedi
Oğlanı göz muayenesine götürmüştüm sordum 6 aylık getir dedi
Bizimkide ışık tuttusaf saf bakti garibim.
6. Ayda o zaman gidiyoruz
İcim rahatladi
Ben senaryolari yazardim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…