2021 Aralık Anneleri

Senin de mi durmuyo
Aynen benim kanguru yok ama olsa da tasiyamam belim kötü bebek arabasında hiç durmuyor hep ağlıyor.Bugun burda yaz havası vardı biraz balkona çıkardım o kadar.Benimkinin genel olarak yatmaya karşı alerjisi var kucakta da olsa yatmayacak dik oturup gezecek.🤣🤣

Aynen benim kanguru yok ama olsa da tasiyamam belim kötü bebek arabasında hiç durmuyor hep ağlıyor.Bugun burda yaz havası vardı biraz balkona çıkardım o kadar.Benimkinin genel olarak yatmaya karşı alerjisi var kucakta da olsa yatmayacak dik oturup gezecek.🤣🤣
Ayyyynısı sırtı bile değip hafif eğimli yaslanmayacak. Pehlivan diyom asla sırtı yee gelmeyecek 🤣 sen saat kacta doğurdun bunların yükselenler de aynı olmasın 🤣🤣

Bi kac kez oldu. Ama algıları tamamen açılıyo ya normal geldi bana.
Bende öyle düşündüm ama geçen gün arkadaşımın kızı bebeğimin yanında aniden bağırdı 2 kere çocuk çok irkildi ,korkmaya başladım . Tabi böyle olsun bende rahatlayayim sinir oldum
Yüksek seslerde irkiliyor korkup ağlıyor
Bnce normal Artık dış dünyayı farkediyorlar sesleri duyuyorlar
Ay öyle olsun . Sıkıntı olmasında Allah korusun

Bende öyle düşündüm ama geçen gün arkadaşımın kızı bebeğimin yanında aniden bağırdı 2 kere çocuk çok irkildi ,korkmaya başladım . Tabi böyle olsun bende rahatlayayim sinir oldum

Yine için rahat etsin istersen kontrole gittitğinde sorarsın
Bn yanında hapişıramıyorum irkiliyor

Bi şeylere odaklanmaya calışıyolar diye düşünüyorum. Benimki hışırtıya bile gözlerini açıyo küçüklükten beri ama dün gayet uyanıktı elini yiyodu. Tam ben de döndüm eşime seslendim. Yani uzağa değil yan koltuga bi titredi korktu.

Bi şeylere odaklanmaya calışıyolar diye düşünüyorum. Benimki hışırtıya bile gözlerini açıyo küçüklükten beri ama dün gayet uyanıktı elini yiyodu. Tam ben de döndüm eşime seslendim. Yani uzağa değil yan koltuga bi titredi korktu.
Aynen ya işte o kız bağırınca ister istemez ona çektim bagirti var bagirti var görmen lazım 😬 misafir gelmiş biseyde diyemiyo insan

Bilmyorum okuduklarım çok etkiledi.

yaptırdım şmdiye kadar olanları rota da dahil . 2. Ay aşısından sonra oldu kan o yüzden korkyrum
Rota aşısı tetikliyor, diğer aşıların suçu yok.

merve merve kangurunun markası ne? Rahat mı değil acaba?

Kitap pdf si kimde vardı unuttum. Bana da gönderebilir misiniz?

Bir de merak ettim, gece sabaha karşı uyuyab bebekler gündüz ne yapıyor? Sorun uyumamak mı gece gündüzü karıştırmak mı acaba?

X