2021 Aralık Anneleri

Valla ben bugün kendimi dövüyordum en sonunda timarhaneye yatirilacam durmuyo aslaaa uyumuyo agliyo saçma sapan agliyo konusuyo suratı 5 karış hiçbiseyden memnun değil ,yemiyo içmiyo en çok üzüldüğüm şey meme olayı . zıkkım çıksın şu meme reddine valla
Aynen bizde cok artti meme istememe aman ya ne zor

Ya bisey sorcam bebisiniz emdiginde memeyi bosaltmadiginda ya da tek memeyi emdiginde ne yapiyorsunuz? O gogus sisip kaskati oluyor mu? Oluyorsa napiyosunuz?

Cunku ben artik sut stoklamaktan cok skildim, sadece bebegimin icecegi kadarini sagsam geri kalani memede kalsa yine mastit olur muyum?
Valla ben her emzirmede tek meme veriyorum sonunda ki yağlı kısmı iyice alsın diye hiçte şişme taşma olmuyor zaten bu zamana kadar da nadiren akma sızma yaşadım, üstelik kilo alimida çok çok iyi ,bazen dışarıya cikiyoruz sagdigim sütü veriyorum saatlerce memem duruyor o şekilde 🐥

Bilmiyorum valla ben gaz sancıları bunun yanında hicbisey imiş meğer saatlerce ağlasa da biliyosun aç değil meme emiyo , bunda öyle bişey yok meme değil sanki zehir veriyorum ağzına . Resmen zoruma gidiyo diyorum beni sevmiyo mememi tutmuyo 😂
Evet insan sinirleniyor icinden ama:)oyle degil iste bir dertleri var yoksa ana kucagi gibisi varmi😍duzelecek insallah 5 ayda duzelirmis kanka:KK45:

Valla kendi tontiş değil ben tontik oldum o gayet fit 😂 annem diyo babasına çekmiş ince uzun ,ben balık etli olduğumdan . Zoruma gidiyo 😬 azıcık baldır bacak dolsun yeter
Bizimkinde boy da yok hahaha benim kilolarda 100 gr bile gitmiyor masallah 9 ayda icime islemis😂

X