2021 Aralık Anneleri

Bnm de gece emzirirken sırtıma yastık koymuyorum iki büklüm durmaktan kopuyor sıcak soğuk sürekli gece oluyor

Sırt kaslarını geliştirecek egzersizler yaparsan belki iyi gelir
Benim de kollarım bacaklarım çok fena ağrıyordu bu haftaya kadar her hafta covid oldum sanıyordum valla bu aralar iyi neyse ki
Dr a gittim o da gevşeme egzersizleri verdi ama çok üşeniyorum ya geçen haftalarda covid geçirdim ondan kalma bi ağrı mı acaba diye düşünüyorum ama dinlenince geçiyor, bence değil
Sıcak tut sırtını
egzersizde iyi gelir belki
Egzersize de üşeniyorum sıcak uygulama yapıyoruz bide masaj ama tık yok. Sadece dinlenince geçiyor bebitoyu besliyim, gazını alıyım yine başlıyor
Ben. Bizimki kanguruda uyiyor. Anam agliyor
Kanguru artık baya zorlar ya tostos oldu hepsi
Bnm de gece emzirirken sırtıma yastık koymuyorum iki büklüm durmaktan kopuyor sıcak soğuk sürekli gece oluyor
Ay evet gece süt sağarken resmen dişlerimi sıkıyorum iki büklüm oluyor ister istemez sırtım. Bide gaz çıkarırken hepten bitiyor takatim acaba yataktan terli kalkıyoruz o yüzden üşütüp mü ağrıtıyoruz ya

Oyyy ya kıza külotlu çorap giydirdimde bi zararı varmıdır? Tecrübeli kız anasısın
Y yorgunnn_anne ablalarım diyiverin
Bir zararı olmaz. Erkeklere sonradan çıktı külotlu çorap zaten hep kızlara vardi önceden Ne giydi minnoş nasıl tatlı olmuştur Kız bebek giydirmeye özledim
Kızlar hiç pırasa yediniz mi?
Bişi oldu mu
Diyetisyen ısrarla ye süt yapıyor dokunmaz dedi bi deneme yapıcam da korkuyorum
Ben

Uyurken meme ağzında kahkaha atıyo benimki başka yok tabi. En fazla.heyecanlanma çığlığı ben de dondüruyom ya bi oyle bi böyle bayılıyo bir haftadır da ayaklar hep havada bi de aşırı kafa kaldırma var hafif eğimli koyunca hep kafa kaldıriyo yastıkta bebek arabasında ana kucağında.

Nasıl oldunuz kızçem nasıl, oğlan hiç bugün durmadı yine yazamadım sana gülo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…