2021 Aralık Anneleri

Bende artık sırt üstü yattığımda değil sadece yan yattığımda hissedebiliyorum aşıdan sonra böyle oldu canımı sıkıyor 😔
Ben henüz hiç hissetmedim 🙄
Aşıdan sonra normal diye burafa çok yazıldı
O açıdan rahat ol bence

Ay ben daha aşı da yaptırmadım
Sıfır olan hareketler eksiye düşecek herhalde 😂

Kizlarrrr cok korkuyorum yardimmmn en son 14.hafta gittim diye dayanamayip dun doktora gittim devlette acile...acil doktoru kadin doguma yonlendirmek icin once idrar testi istedi sonra ultrasona gonderdi bebisimi gordum oh mis icim rahatladi cok sukur rabbime 😍😍 ama gelelim idrar testine wbc en cok 4 olmaliylen benim 11 rbc en cok 3 olmaliyken benim 74 🙄🙄 buna gore kum yada tas dokuyosun dedi yani idrarda kan var canim cok skldi cunki daha once 8 9 kez tas dusurdum en son subat ayinda ve boyle bi agri aci yok size tarif bile edemem morfinle uyutuyolar ve suan bu ilaclari alamam bebis var korkuyla bekliyorum simdilik bobreklerimde hafif batma var o siddetli agrilar baslamadi insallah bobrek degildir diyede dua ediyorum...internetten arastirdim enfeksiyon varsa rahim genisliyorsada o degerler yuksek cikabilirmis ama internetede guven olmuyor kendi doktoruma sordum haftaya goreyim seni mutlaka dedi 🙄🙄 sizden ricam idrar testi verdiyseniz bu iki degere bakabilirmisiniz benimki gibi normal disi olan var mi varsa ona doktoru ne soyledi degerler wbc ve rbc 🙏🏻🙏🏻 e nabizda arama kismina yazip aratadabilirsiniz🙏🏻🙏🏻
Rbc 4,27 wbc 10,26
Cok bilmislik yapmiyim anlamam ama rbc yuksek sanki

Bu gece ilk bacak krampimi yaşadım çok kötüydü yaaa şimdi bacağım ağrıyor ilk hamileligimde de olurdu çok şükür bunda olmuyor diyordum kontrol günüm gelsede magnezyum kalsiyum ne lazimsa alsam

Kizlar doktorum bu haftalarda afp mom testide yapmamiz lazim dedi bu testle ilgili bilgisi olan var mi tanimi taramami ikili test gibi bisey mi nasil yapiliyor
Benim yapildi cnm 4lu tarama diye geciyor..
2lim normalken 4lu baya baya riskli cikmisti.. Nifty testi yaptirdik sonucuda guzel geldi..
Fikir olarak solemem gerekirse 2li testin guzelse hic 4luye gerek yokmus boşa stres.. Arastirdigima gore de 2li onemliymis sadece

Kizlarrrr cok korkuyorum yardimmmn en son 14.hafta gittim diye dayanamayip dun doktora gittim devlette acile...acil doktoru kadin doguma yonlendirmek icin once idrar testi istedi sonra ultrasona gonderdi bebisimi gordum oh mis icim rahatladi cok sukur rabbime 😍😍 ama gelelim idrar testine wbc en cok 4 olmaliylen benim 11 rbc en cok 3 olmaliyken benim 74 🙄🙄 buna gore kum yada tas dokuyosun dedi yani idrarda kan var canim cok skldi cunki daha once 8 9 kez tas dusurdum en son subat ayinda ve boyle bi agri aci yok size tarif bile edemem morfinle uyutuyolar ve suan bu ilaclari alamam bebis var korkuyla bekliyorum simdilik bobreklerimde hafif batma var o siddetli agrilar baslamadi insallah bobrek degildir diyede dua ediyorum...internetten arastirdim enfeksiyon varsa rahim genisliyorsada o degerler yuksek cikabilirmis ama internetede guven olmuyor kendi doktoruma sordum haftaya goreyim seni mutlaka dedi 🙄🙄 sizden ricam idrar testi verdiyseniz bu iki degere bakabilirmisiniz benimki gibi normal disi olan var mi varsa ona doktoru ne soyledi degerler wbc ve rbc 🙏🏻🙏🏻 e nabizda arama kismina yazip aratadabilirsiniz🙏🏻🙏🏻

Wbc 12.89
Rbc 4.62 çıkmış son tahlilde. 3 gün susuz kalmıştım çok kusmuştum ozaman yapılmıştı ne kadar doğru bilmem.

Bu gece ilk bacak krampimi yaşadım çok kötüydü yaaa şimdi bacağım ağrıyor ilk hamileligimde de olurdu çok şükür bunda olmuyor diyordum kontrol günüm gelsede magnezyum kalsiyum ne lazimsa alsam
Ya bnm de 1 haftadır yürürken kalçam ağrıyor ☹️

Hıssedevıldıgım 2 sanıye falan süren acılar karnımda sankı cızık atılıyor 🧐
Yanlış anlamadıysam sanki dün sol tarafımda kayma gibi ağırlık gibi bi şeyler hissettim
Ama yanlış anlamış da olabilirim
Hiç kendime güvenmiyorum
Bende hic hissetmiyorum hatta hissetmiyorum diye hususi agrim var diyip kalp atisina baktirdim hastanede 🤣
Biran once hissetsekte rahat etsem🤣
Bunu yapmayı ben de düşündüm
Ama sonra utandım
Senin sorun çıkmadığına göre sana güveniyorum 🤪

Ben henüz hiç hissetmedim 🙄
Aşıdan sonra normal diye burafa çok yazıldı
O açıdan rahat ol bence

Ay ben daha aşı da yaptırmadım
Sıfır olan hareketler eksiye düşecek herhalde 😂
Belki de tam tersi olur hareketlenir😇

Ayy tetenoz aşısı mi oldun sende.
Evet 😑 1 gün fln sorun olmadı hareketlydi. Sonra kolum seğirmeye ağrımaya başladı sırt üstü yattığımda hareket etmiyor artık pek fazla

Evde pusuya yattım zaten
Bi yere gideceksem de erteliyorum
Belki hareket eder diye uzandım bekliyorum sürekli 😂
Arada bide bacak aranıza yastık koyu yan yatıp deneyin, internette bu haftalarda yüzüstü yatlırsa daha çok hissedilir 28.haftadan sonra sırt üstü rahat hissedilir yazıyor

X