2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Yani pantalon lar olmuyor sıkıştırmak da istemiyorum karnımı ilginç bir durum aynen tek değiliz demek ki çok şükür sıkıntı olacak Bi durum olmasın da inşallah
benim de olmuyo lastik takiyorum sikismasin diye zaten gobekliydim wc yapamiyorum ondan mi yoksa rahim mi buyuyor anlayamadim

bu arada dun istemeden bi kesif yaptim folik asidi icmeyi unutmustum demekki o yuzden canim tatli kizarttma filan istedi yaptim istahla yedim aksam da hamburger istedi tost yaptim onla bastirdim sonra dedimki masallah bugun iyiyim aksam farkettimki folikasit icmemisim bu folik beni mahvediyo sizi de oyle mi

Aynen canim 1 kere yasadim butun umutlarimi orda birakmisim gibi hissetmistim peki ben simdi napicam yarim mi kalicam diye..Allah sana onun gucunu kuvvetini vericek tam olarak kendine geleceksin hersey duzelecek..En kisa zamanda guzel haberlerle geliceksin inaniyorum senin icin en hayirlisi ne ise o olucak

benim de olmuyo lastik takiyorum sikismasin diye zaten gobekliydim wc yapamiyorum ondan mi yoksa rahim mi buyuyor anlayamadim
Progestan fitil kullanıyor musun ben ondan kaynaklı olduğunu düşünüyorum yani çok yemesem bile mutlaka boş şişkinlik oluyor çünkü yan etkileri de de var fitilin bilemedim rahim de büyüyor tabi onun da etkisi elbet vardır ama midem bile patlayacak gibi oluyor bulantılar da cabası değişik ama çok tatlı duygular

Valla ben içsem de içmesem de canım sürekli abur cubur istiyor yiyemiyorum normal yemeği bile bazen zar zor yiyiyorum bulantıdan kaynaklı sürekli da hap içmek istemiyorum, hangi folik asiti kullanıyorsun?

Maşallah canim sağlıkla dünyaya gelsin inşallah bulantılar erken başlamış

Vallaa aç hissediyorum ama yemek yiyemiyorum aglıcam artık
O kadar halsiz hissediyorum ki anlatamam
Yemek de kokuyo kokunca zaten yiyemiyorum
Sadece sabah kahvaltısı
Meyve yoğurtlu ekmek yiyorum ya
aynıyım senle suan cok aciktim ama bisey yiyemiyorum basagrisi biyandan bulanti ote yandan mutfak desen kokuyor oy

7+0 bugun, ama ilk kontrolumde 6+0 ciktim geç dollenme olunca doktor hemsireye sat'ı güncelle dedi. sanırım son adet tarihim 10 mart oldu. kalp atisi ve kese de 6+0da görüldü böylelikle
Hayırlı olsun canım bende geç döllenmeyim Normalde 10 haftalık olmam lazım
9 haftalığız
Hayırlısı ile büyürler inşallah civcivler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…