2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bilgilerde güncelleme istiyorsanız söyleyin lutfen❤

Kuzum bende soracaktım bugün seni. Nasılsın canim Inşallah rahat geçmiştir
Baktılar tekrar gelişme göremeyince yapalım dedi doktor. Öğleden önce bitmişti. Umudunun sönmesi mi, o çatalda savunmasız durmak mı hangisi daha kötü bilmiyorum. Zor olsa da psikolojik olarak iyiyim ama. Her şerde bir hayır var derler ya, sonrası daha güzel olacak demek ki diyorum. Rabbim isteyen herkese kolaylıkla nasip etsin.

Ben 2 kez yaşadım kuzum yetmedi içimde parca kalmış histereskopi oldum son 6 ay içinde. Ama rabbim o kadar büyük ki sağlıklı olanı versin bizlere.. Çok zor bilirim.. dilerim gönlünün geçtiği vakitte rabbim sağlıkla hayırlısı ile nasip etsin

Çok teşekkür ederim amin inşallah sen de bebeğini kucağına alırsın sağlıkla

Hoşgeldiniz❤. Tabiki ekleyelim. Son adet tarihi? Yaşadığınız il? Keseyi kap atışını gördünüz hafta gün şeklinde tarih? Kaçıncı çocuk bul bilgileri verin lütfen
Son adet tarihi: 16 ŞUBAT 2021
Yaşadığım il: İstanbul Avrupa
Kese kalp atışı: 02.04.2021 6 haftalık
Kaçıncı çocuk: İlk
Teşekkürler.

Kiyamam yaa aglayana hic dayanamiyorum ben deYarin doktorla gorusucem valla napicagimi bilemedim ya..bir dedigini deneyeyim kullanamiyorum suan ilaci kotu bi deneyim yasattigi icin..daha neler yasicaz kim bilir valla zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…