2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

cikolatanin yerini sadece hurma tutuyo bende maalesef cikolatasizlik pastasizlik cok zor
İnsan mecbur olunca herşeye katlanıyor.bir oğlum var ve besin alerjisi vardı.iki seneye yakın süt ürünü içeren birçok şeyi yemedim.cikolata, dondurma,pasta, süt vb. O zaman insan kendinin yiyemedigini hiç düşünmüyor

Kokuya hassaslasinca her sey ic kaldirmaya basliyor.
Kucuk kucuk yudumlarla yiyorum. Buyuk lokma da tiksindiriyor.
Esim doktora nasil beslenecegimi sordu doktorun dedigi o simdi ne yese cikaracak bir kasarli tost yer dedi. Bu aylar boyle boyle gececek insallah. Tost, makarna, yogurt bana iyi gelenler yesil elma da eksi eksi gece icimi bastiriyor

Baktılar tekrar gelişme göremeyince yapalım dedi doktor. Öğleden önce bitmişti. Umudunun sönmesi mi, o çatalda savunmasız durmak mı hangisi daha kötü bilmiyorum. Zor olsa da psikolojik olarak iyiyim ama. Her şerde bir hayır var derler ya, sonrası daha güzel olacak demek ki diyorum. Rabbim isteyen herkese kolaylıkla nasip etsin.
Canım Allah sabırlar versin.herseyde vardır bizim bilmediğimiz bı hayır.en kısa zamanda sağlıcakla alırsın yeni haberleri inşallah

Vallaa aç hissediyorum ama yemek yiyemiyorum aglıcam artık
O kadar halsiz hissediyorum ki anlatamam 😔
Yemek de kokuyo kokunca zaten yiyemiyorum
Sadece sabah kahvaltısı
Meyve yoğurtlu ekmek yiyorum ya
Aynen canim bnde hicbirsey yiyemiyorum cok acim ama hersey kokuyo yesillik ekmek erik ve kraker bu aralar tek besin kaynagim. Birde arada kasiklarima batma oluyor sizdede var mi böyle bir durum

Kokuya hassaslasinca her sey ic kaldirmaya basliyor.
Kucuk kucuk yudumlarla yiyorum. Buyuk lokma da tiksindiriyor.
Esim doktora nasil beslenecegimi sordu doktorun dedigi o simdi ne yese cikaracak bir kasarli tost yer dedi. Bu aylar boyle boyle gececek insallah. Tost, makarna, yogurt bana iyi gelenler yesil elma da eksi eksi gece icimi bastiriyor
icimi bastiracak hersey yasak sekerden oturu ekmek makarna pirinc borek. dun yemek yiyemedim azcik kmek peynir zeytin yedim sabah hemen aclik şekerim firlamis
. bunun ne kadar zor oldugunu gercekten yasayan bilir. mesela siz burda tiksiniyorum küçük yiyorum yada diger arkadas aglicam bu ne zaman bitecek dediginde empati yapiyorum cunku bn de aynini yasiyorum. gecen bir user "bunu siz istediniz isteyerek yaptiniz bunu da cekeceksiniz" gibi sacma sapan bi yorumda bulunmus. sadece guluyorum gerçekten. lakirdilar pek umrumda degil yapi olarak ama baskasi olsa Allah sana da çektirsin der ancak oyle birsey benim yapima ters. hahahah bak aklima geldi yine guldurdu beni :KK70:

icimi bastiracak hersey yasak sekerden oturu ekmek makarna pirinc borek. dun yemek yiyemedim azcik kmek peynir zeytin yedim sabah hemen aclik şekerim firlamis
. bunun ne kadar zor oldugunu gercekten yasayan bilir. mesela siz burda tiksiniyorum küçük yiyorum yada diger arkadas aglicam bu ne zaman bitecek dediginde empati yapiyorum cunku bn de aynini yasiyorum. gecen bir user "bunu siz istediniz isteyerek yaptiniz bunu da cekeceksiniz" gibi sacma sapan bi yorumda bulunmus. sadece guluyorum gerçekten. lakirdilar pek umrumda degil yapi olarak ama baskasi olsa Allah sana da çektirsin der ancak oyle birsey benim yapima ters. hahahah bak aklima geldi yine guldurdu beni :KK70:
Boşuna cennet annelerin ayakları altındadır demiyorlar.en güzeli gülüp geçmek

X