2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Doğumdan sonra yoktu sanki ya.yada bir kere daha mı vardı
ebe bana 5 doz demisti. simdi ben de arastirdim cok farkli kaynaklar var 3 diyen uzman da var 4 diyen de..
bizde de şöyle olmustu hamileligin 3.ayindan sonra 1 doz, ondan 4 hafta sonra 2. doz, bebek doğduğunda bebekle birlikte 3.doz ve ondan tam 1 yil sonra 4.doz

ben de dün disardan firindan borek yaptirmistik iç götürüp. ondan 4 parca yemistim 1 saat sonraki tokluk sekerim 172 cikti sanirim hamurisi konularinda da acil önlem almam lazım

beni mahveden seyin folik asit oldugunu kesinkez anladim cunku doktora sordum icinde iyot b12 d vit oldugu icin de bulanti yapabilir dedi. bu bitsin de diger folikasidi sade alicam.

foligi de aksam icicem erken yatiyorum zaten artik uykuda atlatirim belki doktor ayarla kendini dedi

cok bulantisi olan arkadaslar folik asidi gec icerek bi deneyin bakalim

selamlar, daha hiç dr gitmemiştim benim gideceğim doktor korona olmuş dün biraz rahatsızlanınca içim içimi yedi başka doktora gittim. Kalp atışını duydum çok şükür.
Cok iyi yapmışsınız. Insan merak ediyor. Çok.sukur sağlıkla duymuşsunuz. Kaç hafta günde gördünüz ekleyim listeye

Benim de midemi bulandırıyor ama ben içerken işkence çekiyorum boğazımdan inmiyor sanki kapsül

Kızlar ben doktordan geldim. 5. Haftada ultrason ile göremedi oyuzden allatn baktı. Keseyi yolk gördü iğne ucu kadar da bir oluşum var haftaya kalp atışını duyarız dedi. Perşembe günü sabah gel dedi. Birde ev sıkışıktım aklında olsun tuvaletini yap öyle gel dedi kahve yasak çayda çok açık 1 bardak dedi. Kanama leke olursa 7/24 mutlaka haber ver çünkü ağrın var dedi. Bir de aşırı kusarsan haber et dedi vücudun elektrot dengesi bozuluyor bu da iyi değildir dedi. Mide bulantısı iyi bir şey bu kalp atışı duyacağımızi gösteriyor dedi Kist var oyuzden baskı yapıyor o ama geçer dedi. Kedim vardı o kediyi 3 ay elleme. 10. 11. Haftaya kadar da kendini çok iyi koru dedi. Benimkiler bu kadar. Bugün baya gidecek vardı umarım herkesin ki iyi geçmiştir

Maşallah kuzummm rabbim kalp atışını da nasip etsin.. toxoplasma riskinden dolayı filan hayvanlardan uzak durmak lazım özellikle dışkısından filan kuzum..

Kızlaaaar merhaba Öncelikle iyisinizdir minnoşlarda iyidir inşallah Aşırı derece de sabahtan beri bulantım var zorla birşeyler yemeye çalıştım prilam Dr kullanıyorum bulantı için mecbur kalınca içtim ama yok bana mısın demedi yapabileceğim birşey var mı sizlerde etkili olan bulantı için?

8. haftada alttan muayene sakincali mi? sari akintim koyulasti acik kahve gibi tuhaf bi renk

cok morqlim bozuk. doktora akintim var diyorum anlatamiyorum cok mu zor kultur almak

Allah yardimciniz olsun. En guzel sekilde gecirin insallah sekerdrn yana sıkıntı yasanmasin
Sonucu guzelligi icin dayanacagiz inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…